Příšerky a já (2010) (seriál) odpad!

Je mi strasně trapně za herce....

Interstellar (2014)

Imax Flora. Nevím proč se tu tolikrát objevuje uplakané scifi. Pláče se tam kde má, kdo má děti pochopí. Ale k filmu, vizuální bomba především co se vesmírných děr týká. Výborný scénář a dobrý konec vůbec nevadí. I ten časový paradox jsem schopen odpustit, tomu se nevyhne skoro žádný film o cestování v čase... drobné výtky k Imax projekci, monumentální pasáže doplněné hudbou jsou dost přepálené, sice jsem si zvykl, ale zbytečně hlasité. A Zimmer tentokrát dost jednotvárný, ale přesto mi hlavní motiv zní v uších doteď. Ale za mně rozhodně film roku.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Tak tohle byla brutální sračka. A kdo na konci filmu musí opakovat filmy předchozí? Tak to už bylo i na mne moc. První díl je proti tomuhle monstrózní veledílo....

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Zatím za 3* a marvelovská odpočinkovka.. A teď trocha brekotu: už se těším až 3D vlna chcípne, tohle jsou pokusy na lidech... bohužel akční scény, rychlý střih v kombinaci s roztřesenou kamerou, jsou nekoukatelné. Až si akční scény projedu ještě ve 2D verzi, potom bude hodnocení objektivnější.

Hunger Games (2012)

Na večer k pivku dobrý. Ale moc jsem to těm cvičeným zabijákům nevěřil, tvářili se až moc tvrdě.... a jedno velké mínus za hlavního hrdinu, vůbec k tomu nemám vysvětlení, ale je mi zle když se na něj musím dívat.

Babovřesky (2013) odpad!

Madre de dios!!! Před některými herci nezbývá než smeknout. A pan Troška je Pan režisér, když je přemluvil, aby v tom hráli.