Kill Bill (2003)

Suprový filmeček, plný úžasný akce, film má drive a je rozhodně na co se koukat. Ačkoliv Uma Thurman nepatří mezi moje oblíbené herečky, film jí sedí a postavu vražedkyně toužící po pomstě jsem jí věřil. A její souboj s Lucy Liu a její bandou byl ozdobou filmu. 78 %

Sejmi je všechny (2007)

Tak u tohohle filmu jsem se fakticky bavil, černej humor to je moje + nekonečná akce, která nenechá člověku ani na chvilku vydechnout. Je to příjemná oddychovka na nudné odpoledne, zaručeně člověka probere. Akce, akce, akce. Snad jen děj je trošku mimo a hlavní hrdina je nesmrtelnější než by bylo zdrávo, ale jinak fajn filmeček. 65 %

Sin City - město hříchu (2005)

Velice zajímavý film, s celou plejádou hollywoodských hvězd, zajímavě stylizovaný, přesto je to zábava tak na jedno odpoledne. Filmu něco chybí a mrtvoly to určitě nejsou. I když se ve filmu pořád něco děje, spíš jsem se nudil. Asi film ala komix není to pavé ořechové. 68 %

Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Kdo má zájem o partičku dementů utíkajících před trapnýma monstrama, monstr kočku, monstráka co píchá kočku, pitvu monstra s prděním a stříkánám spermatu na všechny postavy, vraždu dítěte, obětování kámošky a babičky, babičku sežranou zaživa kyselinou, liliputy, motorkářskej gang plnej nahejch potetovanejch bab, ukousnutý ucho, skutečnost, že každá postava se ve filmu minimálně dvakrát pobleje než zhebne a slovo FUCK v každý větě na 1000 způsobů, tak ať si tenhle film pustí. Když jsem viděl tohle poprvé hodnotil jsem jako Odpad! nicméně teď jsem znovu shlédl všechny 3 filmy v jednom sledu a už jsem se bavil o něco víc. Bohužel jednička byla o dost lepší, ale i tak můžu hodnotic celkem slušně. 52 %

Resident Evil: Rozklad (2008)

Jediný Resident Evil, který si tenhle název zaslouží . jen je škoda, že ho nikdo nedokázal natočit, že musel vzniknout jako animace. Ale i tak, má tu pravou a nefalšovanou Residentovskou atmosféru, které se hrané filmy s Millou nedokázali ani přiblížit. 90%

Resident Evil: Zánik (2007)

Třetí díl, který ač nemá moc společného s herní předlohou se role hororu konečně ujal a konečně dokázal vykouzlit tu atmosféru na kterou čekám od prvního dílu. Jednoznačně nejlepší RE z téhle série. 77 %

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

O dost slabší než jednička. Bohužel se ve filmu objevili dvě postavy které jsem měl rád a to Jill Valentine a Nemesis. Herní Jill drsná a sexy hlavní hrdinka, ve filmu ani jedno z toho a navíc neměla prostor ... a Nemesis ? kde se ve hře objevila obluda Nemesis, atmosféra zhoustla a smrt se plížila kolem . Filmová Nemesis byla k pousmání, bohužel, ačkoliv jednička nebyla zázrak, dvojka klesá níž ... 60 %

Resident Evil (2002)

Jako fanda Resident Evilu jsem byl filmem poměrně zklamán, světlé momenty zazdívá skutečnost, že atmosféra chybí a trochu "supermanovské" schopnosti hlavní hrdinky jsou rušivým elementem, stejně jako hudba, hodilo by se něco co bylo ve hrách a ne toto. Ale to je věc vkusu. Jistý plus je skutečnost, že film má alespoň jakýs takýs děj, což se ne všem filmům podle her daří. Celkem tak za 3 hvězdy, čtvrtou přidávám jen proto, že ve filmu hrála i Michelle Rodriguez pro kterou mám slabost :-) 72 %

Doom (2005)

Jako spousta dalších i já proseděl hodiny a hodiny u příjemně mrazivé atmosféry hry Doom a všech jejích variací. Takže když se objevil film, byla to vlastně povinnost podívat se na něj. Mno bohužel film se hře ani zdaleka nevyrovná. Ve hře se pořád něco děje, nestvůra kam se podíváš ... ale film ? Žádná atmosféra, o hororové nemluvě, strašná nuda, nuda a zase nuda, snad jen závěr který se trochu rozjel a byl alespoň trochu akční zachránil od hodnocení Odpad! Trestuhodně promarněná šance natočit skvělý horůrek na téma legendární hry. Hra se legendou stala, film si o tom může nechat leda tak zdát. 15 %

Den matek (1980) odpad!

Nechutná a zároveň nudná movie, která nemá špetku nápadu ani stylu. Herecké výkony strašné a i celý film je strašný, naprostá tragédie. Nechápu jak tohle může někdo točit. 0 %

Časové pásmo bylo změněno