• Pohádka

13 Eerie (2013)

No já tedy zombiárny nemusím, ale zde hluboká poklona, hlavně tedy maskérům, ti se opravdu vyřádili. Též efekty byly na dobré úrovni. Jeden z mála nízkorozpočtových snímků, který hodnotím tak vysoko. Opět se tu moc nekecá, nerozebírá se tu, kdo se jako dítě do kolika počůrával, jako v mnoha jiných filmech, prostě se jde tvrdě na věc a je to. Zábava na sobotní večer jako stvořená. 201412278814/8633///*** a půl/7

Cesta za pomstou (2014)

Tak Segal mi zde přišel jako Petr Novotný hihihi. No, jen klid. K filmu. Pár dobrých míst se zcela jistě najde, ale celé je to natažené. Závěr nic moc, kdy má dojít na boj obou hlavních nepřátel, člověk se těší… Celkově to hodnotím jako kapánek podprůměrný počin, na tak dlouhou stopáž mně přišlo akce docela málo. Steven sice pár chvatů předvedl, ale pak také hodně střílel, takže, řekl bych, mírně podprůměrná podívaná. Ale večer Vám u ní uteče. 2014122610132/10304

Dotek satana (2006) odpad!

Neplnoletou hraje baba, co vypadá na čtyřicet, triky jsou super ubohé, štáb nebyl ani schopen zajistit pravé pijavice. Děj je stupidní, nudný, ubohý, bez gradace a nápadu. Hlavní představitelé jsou nesympatičtí, snímek je jedno mrtvé místo vedle druhého. Takže skutečně nejlepší záběr je na Michelle ve sprše a věřte, že je celých pět sekund na co se dívat. Ale jinak volovina k ničemu. Dokoukáno silou vůle. 201412268413/8814

Nikdo nepřežije (2012)

Nu, co bych chtěl více?? Sice mi více než polovinu hlava nepobrala, ale bavil jsem se, nepřejížděl a vychutnával. Ve filmu skoro žádné zbytečné kecy kolem, žádné psychologické sondy, jak to bývá obvyklé, prostě se jde přímo na věc a jede to skoro celý film. Prostě je na co se dívat. Není třeba přemýšlet nad hereckými výkony, dialogy, prostě nad ničím, o tom totiž tento film vůbec není. A tak to má rád. Jsem jen konzument. 201412267934/8732///*** a půl/7

Kniha krve (2009)

Velmi slušně zpracováno s efekty na úrovni. V ději bohužel chvílemi trochu mrtvo, ale pro pochopení je to podstatné mrtvo. Nápad se mi jeví neotřelý, herci hráli dobře, atmosféru to mělo také. Mohu jen doporučit. Nejlépe o půlnoci sám doma. //Tři a půl//201412269143/9608

The Devil's Rock (2011)

Skvělý začátek a pak dlouho nic moc. Maskéři se sice snažili a krve a střev všude dostatek, ovšem chybí tomu jaksi něco navíc. Nazval bych to něco jako spád vyprávění, to je můj vkus moc statické. Film pobaví, ale nenadchne. 20140906 7832/8240

Mé druhé já (2007) odpad!

Ta scéna s autem byla pěkně pitomá. No, no byl ostatně pitomý celý ten film. A ten závěr… No, ještě mimo koment k filmu. Naprosto souhlasím s chováním hrdinky filmu, s takovými šmejdy je třeba jednat tak jak to dělala ona. Prostě je postřílet a bude na zemi klid. A zpět k filmu, Charlese Bronsona jsem viděl hodně dávno, takže nechci srovnávat. Proto tohle „dílo“ hodnotím jako obyčejný a ubohý plagiát. Chvílemi jsem musel použít rychloposuv. A bezertou Fosterovou nemusím vůbec a nikdy. 2014122511323/11716

Saigo no bansan (2005)

Spousta záběrů je zbytečně dlouhých. Děj je trochu těžkopádný, nemá skoro žádné tempo. Já bych to ohodnotil jen z hlediska gore a to bylo dosti slabé a taky dosti málo na film o kanibalismu. Nevím, podle mého názoru nic moc film. 201412258946/9229

Grace (2009) odpad!

Škoda slov. Tohle nemohlo bavit ani kojící matky, ani nikoho jiného. 201410217953/8431

Elektra (2005) odpad!

No, čekal jsem blbinu, ale zase ne až takovou. Pokus o směsici Xeny a Kill Billa se totálně nepovedl. Když dostává Elektra zakázku na zabití těch dvou, stává se z toho jen debilní klišé. Těch pár efektíků, i když dobrých, film na vyšší hodnocení nedostane. 201410188530/9252