• Pohádka

The Possession of Michael King (2014) odpad!

Další blbina z rodiny abyjakopravda, tudíž je zde nezbytná handycamera, předem předvídatelný děj a obrovská spousta mrtvých míst a nudy. Myslím, že těchhle ptákovin už snad bylo dost ne? Všechno je to na jedno brdo. Pro mne tedy osmdesát minut okusování nehtů, koukání z okna, a nadávání sama sobě. Film nepřinesl nic nového. Takže pro mne je hodnocení jasné. Tohle to prostě už po x té fakt nemusím. Jen se divím, že tam ještě autoři nedali obvyklé „Natočeno podle skutečné události“, nebo nějakou podobnou kravinu. 201501117654/8323

Run! Bitch Run! (2009)

V některých okamžicích jsem sice měl pocit, že sleduji amatérské divadlo, ale jindy to zase vcelku ušlo. Bylo to takové to „střídavě oblačno“. Snímek v mezích průměru, lehce najíždějící do Troma stylu. Pár mrtvých místeček tu je, ale několik dobrých scén taky. Dost se mi líbila i hudební stránka. Prostě dalo se na dívat. 20150111 8159/8603

Milión vrahových očí (1974)

Tak na tomhle jsem byl v kině jako mladý asi desetkrát. Ale už nevím proč, asi to bylo dobrý ne?? Nehodnotím. Nebylo by to objektivní.

Zabijáci z Westbricku (2010) odpad!

Já tyhle pseudoumělecké koniny nesnáším. Hnus barvy, hnus muzika, většinou je to ještě navíc tmavé... Děj zpočátku skáče sem a tam, a místy dost nudí. Pokud to neuměli natočit normálně, tak se na to měli vykašlat a nehrát si na umění. Tím míním komixové sekvence, naplácané barvy na scény a tak podobně. A to nemluvím o neustálém blikání a zoomování kamery. Pokud to mělo být umění, tak se to nepovedlo. A takový to mohl být dobrý film. 201501108635/9126

Zlomyslný (2004) odpad!

Po velmi dobrém prequelu natěšený, koukám jako blázen na nudnou volovinu s klasicky nataženým začátkem a koncem. Nevím proč ten zdlouhavý úvod a proč tak málo mrtvol. Ahi gore efekty prakticky nejsou o slaboduchosti děje ani nemluvím. Od poloviny mně to prostě nebavilo a dosledoval jsem to do konce jen s vypětím sil. Nudná blbina, která se vůbec nemusela prequelu dotýkat a byl by pokoj. 201410107857/8202

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Tady není vůbec co dodávat, ať si každý píše, co chce. Je to důstojné pokračování. Sice má s prvním filmem společný jen název, ale když dvojka tak dvojka no. Jemma Dallender byla vynikající, hlavně tedy výkonem hlasivek, ale prostě i celkově. Ostatní to taky zrovna neflákali, mrtvo ve filmu skoro není, maskéři výborní, tak co chtít více. Děj je velmi důvěryhodný, ovšem v druhé půli se skácí do "B" kategorie, což je věčná škoda a za to jde hodnocení u mne dolů. Ani ten nej pitomec přece neuvěří, že by se truhla (bedna) propadla železobetonem. Alespoň jsem z jistých záběrů usoudil, že se nám to snaží tvůrci namluvit. Ale nechme to být, jsou to prkotiny. Tento film byl podle mého gusta a hotovo. 2015011010209/10611

War of the Dead (2011) odpad!

Uff. Jen to přeskákat byla fuška. Film bez děje o ničem. A zombie filmy mne stejně neberou tak co. 201411017719/8237

Únik z Alcatrazu (2001) odpad!

Tady snad ani není co dodat. Hloupé a primitivní, triky nevyjímaje. Sledování byla ztráta času. 201410298637/9125

Super Hybrid (2010)

Konina na entou. Hodnotím jen potvoru, i když je trikově slabá, přece jen nápad je nápad. Klasické béčko s naivním děje, postavami a vyústěním. 201411015957/9340

Jízda smrti (2008)

Tak tedy mne to vůbec nebavilo. Asi proto, že jsem si nenašel oblíbeného hrdinu. Oba mládenci mi byli nesympatičtí a s chutí bych je někam kopnul. Možná mne neoslovil skateboard, nějak mi to vadí, když ti pitomci jezdí mezi lidmi. Zcela určitě mi vadila hudba a všechno ostatní. Prostě podruhé ani omylem a ani to nikomu nedoporučuji, ale zase musím uznat, že akce bylo dosti. 21501078408/8747