• Pohádka

Noční letec (1997) odpad!

Po půl hodince slabé jsem začal škrábat brambory. Typický film, kde je vizuálně chudo a slepo. Jako většina Kingových věcí. Na konci pár masek, proč "umělci" přešli z barevného materiálu na černobílý, nevím. Prostě celý film je kompletně kravina, kterou stačí jen poslouchat a ani tak to nestojí za nic. 201410268548/8950

Nanosonda (2002)

Nízkorozpočtová blbinka snažící se napodobit "Fantasctic Voyage". Přesto musím uznat jisté kvality a to zejména občas dobré hlášky, a děj prakticky bez delšího mrtvého místa. Bohužel zbytek nestojí za nic, efekty dělány doma na PC s procesorem 386, zbytečné natahování některých scén a podobně. No, na jedno nedělní dopoledne... 201411028300/8649

Mulberry Street (2006) odpad!

Celý film podivně zabarvený, pokud se něco děje, není pořádně vidět co, ani masky. Příběh je to nudný a nezajímavý. Herci nesympatičtí. Nemohl jsem se dočkat konce, který, jen tak na okraj, nic nového nepřinesl a byl stejně pitomý jako celý film. 201410116752/8057

Taurus (2001) (TV film)

Zpočátku zajímavé, svižný děj, ale pak různá vyjednávání, děj se zdržuje až zažíná být chvílemi statický. Obsahově budiž, ne že by šlo o úplnou koninu, ale v závěru mi to tak připadlo. Pokus armády něco zničit, pokus o záchranu, prostě něco pořád dokola. Efekty jsou jakž takž slušné, ale že by jich bylo hodně… V závěru si divák jistě opět povšimne trapně bílých triček. Hlavní hrdinové skáčou z výšek, válí se v prachu, ale přitom v časové tísni asi stihnou vyprat trika v nejmenovaném pracím prášku a tato jsou bílá než bělejší. Ó Lanza mia. Průměrný snímek, na který se však kouknout dá. Nova 070107 8759/8958 -------------------------------------------- Vcelku souhlas s komentem před sedmi lety. Tento snímek si zasloužil větší rozpočet a to jednoznačně, protože nápady se jen hemží. 20141226 8800/8800/// ** a půl/5

Motel Auvajs (1980)

Z mého pohledu totální zklamání. Jako komedie mi to vůbec nepřišlo a jako thriller to bylo zase ubohé. Podle mého názoru to není ani splatter na to je ta málo gore. Takže hodnotím dvě či tři podařené scény. Děj je těžkopádný a nudný. 201410229922/10112

Noroi (2005) odpad!

No to zas byla kapitální chujovina. Zmatek nad zmatek, nedrží to pohromadě, a když se to konečně začne jakž takž lepit dohromady, divák samou nudou usne. 2014100510428/10443

Los ojos de Julia (2010)

Na mne je to zdlouhavé. Od poloviny filmu to už trošičku nabere na tempu, závěr je jakž takž, ale myslím, že podruhé to vidět zcela jistě nemusím a tak hodnotím o něco méně. Prostě to chtělo zkrátit a přidat tomu hodně na tempu. 2014092910850/11228

Krvelačná monstra (2011) (TV film) odpad!

Klasické béčko jako vyšité, ani potvory už nejsou nápadité. Efekty dělány na koleně, dějově stupidní, pomalé tempo... Prostě snímek tak na jedno kouknutí, ale jen jedním okem.201411028201/8230

Jízda na střele (2004) odpad!

Další z Kingových volovin, která tentokrát kupodivu neunavuje statickým dějem a vykecáváním, ale nesmyslem vedle nesmyslu. Prostě to nemá ani hlavu ani patu. Hodnotím jen pár dobrých okamžiků, ale ani ty sečteny nedají kýžených 20%. A i těchto pár dobrých okamžiků smaže debilní konec. 201409269028/9504*prokládané

Sairen (2006) odpad!

Vizuálně velice slabé, dosti zdlouhavé a v podstatě i nudné. A v závěru zjistíte, že jste byli celý film za blbce. Navíc byl podobný námět již několikrát použit. 201410158344/8647