• Pohádka

The Battery (2012) odpad!

Celý film o ničem a do toho hnusná hudba. To točili nějací opilci přes víkend. Nestojí to ani za rozepisování komentáře. 201408039539/10027

Na ostří nože (1997)

Krásná příroda, velmi dobří herci, ale taky jeden nesmysl za druhým. Nebýt starý vandrák, tak bych to sežral, ale takto jsem se musel skoro pořád chechtat. Borci vylezou z vody, která dle polohy (zeměpisné) asi nebyla jedna z nejteplejších (neberu v potaz, co za manévry si dovolili pod hladinou) dokonale mokří, tedy i jejich šaty. A přitom z nich neukápne ani kapička. Zajímavé. Ony ani ty šaty nevypadají moc mokře. Rozdělají oheň a ráno se probudí dokonale suší!!! Aniž měli šaty jakkoli rozvěšeny. V těch podmínkách by na nich tyto zmrzly. Ale ono nic, ráno je oheň vyhaslý. Hihihi. Oheň – který pro ně znamená přežít, ale oni v klidu spí a nechají jej vyhasnout. No, další blbiny tu nebudu rozepisovat, film se jimi jen hemží, a proto u mne klesl do kategorie B. A přírodu nemíním hodnotit, ta je krásná sama o sobě, tu tam filmaři neudělali. Příběh je tak naivní, až to řeže do očí. Přesto v něm nějaké ty plusy nalézám, svým způsobem mne na tu dobu skoro dvou hodin zabavil. I když musím přiznat, že to byly víceméně záběry přírody a nádherná Goldsmithova hudba. 20150112 10831/11238

Méďa (2012) odpad!

Tak nevím. Komu to bylo celé určeno? Dle slovníku, dětem asi ne. Dospělé to bavit nebude, takže pubescentům?? Hm, no to by tak asi mohlo sednout. Neustálé zmínky o drogách (a nejen zmínky), chlast, trapně vulgární humor, no být mně tak kolem patnácti let, asi bych ohodnotil o hodně výše. Takto jsem však zklamán (vlastně ne nejsem, tušil jsem, že to bude krávovina) a víceméně zhnusen. Tak tohle je ideál jako hrom. Novodobý přisprostlý a zhulený Alf naplňuje ega dnešních náctiletých. Ach jo. 2015011210036/10603

The Possession of Michael King (2014) odpad!

Další blbina z rodiny abyjakopravda, tudíž je zde nezbytná handycamera, předem předvídatelný děj a obrovská spousta mrtvých míst a nudy. Myslím, že těchhle ptákovin už snad bylo dost ne? Všechno je to na jedno brdo. Pro mne tedy osmdesát minut okusování nehtů, koukání z okna, a nadávání sama sobě. Film nepřinesl nic nového. Takže pro mne je hodnocení jasné. Tohle to prostě už po x té fakt nemusím. Jen se divím, že tam ještě autoři nedali obvyklé „Natočeno podle skutečné události“, nebo nějakou podobnou kravinu. 201501117654/8323

Run! Bitch Run! (2009)

V některých okamžicích jsem sice měl pocit, že sleduji amatérské divadlo, ale jindy to zase vcelku ušlo. Bylo to takové to „střídavě oblačno“. Snímek v mezích průměru, lehce najíždějící do Troma stylu. Pár mrtvých místeček tu je, ale několik dobrých scén taky. Dost se mi líbila i hudební stránka. Prostě dalo se na dívat. 20150111 8159/8603

Milión vrahových očí (1974)

Tak na tomhle jsem byl v kině jako mladý asi desetkrát. Ale už nevím proč, asi to bylo dobrý ne?? Nehodnotím. Nebylo by to objektivní.

Zabijáci z Westbricku (2010) odpad!

Já tyhle pseudoumělecké koniny nesnáším. Hnus barvy, hnus muzika, většinou je to ještě navíc tmavé... Děj zpočátku skáče sem a tam, a místy dost nudí. Pokud to neuměli natočit normálně, tak se na to měli vykašlat a nehrát si na umění. Tím míním komixové sekvence, naplácané barvy na scény a tak podobně. A to nemluvím o neustálém blikání a zoomování kamery. Pokud to mělo být umění, tak se to nepovedlo. A takový to mohl být dobrý film. 201501108635/9126

Zlomyslný (2004) odpad!

Po velmi dobrém prequelu natěšený, koukám jako blázen na nudnou volovinu s klasicky nataženým začátkem a koncem. Nevím proč ten zdlouhavý úvod a proč tak málo mrtvol. Ahi gore efekty prakticky nejsou o slaboduchosti děje ani nemluvím. Od poloviny mně to prostě nebavilo a dosledoval jsem to do konce jen s vypětím sil. Nudná blbina, která se vůbec nemusela prequelu dotýkat a byl by pokoj. 201410107857/8202

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Tady není vůbec co dodávat, ať si každý píše, co chce. Je to důstojné pokračování. Sice má s prvním filmem společný jen název, ale když dvojka tak dvojka no. Jemma Dallender byla vynikající, hlavně tedy výkonem hlasivek, ale prostě i celkově. Ostatní to taky zrovna neflákali, mrtvo ve filmu skoro není, maskéři výborní, tak co chtít více. Děj je velmi důvěryhodný, ovšem v druhé půli se skácí do "B" kategorie, což je věčná škoda a za to jde hodnocení u mne dolů. Ani ten nej pitomec přece neuvěří, že by se truhla (bedna) propadla železobetonem. Alespoň jsem z jistých záběrů usoudil, že se nám to snaží tvůrci namluvit. Ale nechme to být, jsou to prkotiny. Tento film byl podle mého gusta a hotovo. 2015011010209/10611

War of the Dead (2011) odpad!

Uff. Jen to přeskákat byla fuška. Film bez děje o ničem. A zombie filmy mne stejně neberou tak co. 201411017719/8237

Časové pásmo bylo změněno