Běsnící peklo (2008) (TV film)

Opravdu si nemyslím, že by to takhle fungovalo ve skutečnosti. Třeba podlézání hořící klády a total bez výstroje. Nebo co já vím, je to divný od začátku do konce. Dlouhý úvod, žádná gradace, žádné části se nevěnovalo nějak více, buďto to má být motivační (výcvik, potřeba něčeho dosáhnout), neb oto má být akční (závěr).Nejzajímavější je asi informace na úplný závěr.

Mrazivé peklo (2008) (TV film)

Ty animace libový, o jeden lvl výš je Shrek, o jeden lvl níž už jsou Pokemoni. Spoiler: Ruka kamaráda přivázaná ke zlomený noze jako náhradní kloub TOP. A ten běhající a chvílema létající strašák? Prostě bezvadnej, nejspíš použili masku inspirovanou zlounama z Pána prstenů. GARCIA má největší pech v historii lidstva. Naprostý kult vidím ve "vyrvu ti bušící srdce z těla a ukážu ti ho, umlátim tě tvojí vlastní nohou", to prostě nesmí chybět. Celou dobu jsem jen tajně doufala, že tu letušku ošklivák odtáhne do své jeskyně a bude jí tam mučit svým netvořím pyjem - a ejhle! To stojí za to si na ČSFD najít nejmizernější katastrofáky, a pak si udělat filmový maraton :-D

Nukleární katastrofa (2007) (TV film) odpad!

Tak předně: nedělejte si iluze, film ani v nejmenším není o nukleární katastrofě. Spíš by se měl jmenovat: software ženská vs. dva lidi vs. hurikán vs. těhotná. Ale příběh se v žádným případě nepropojí, těhotná má břicho kostrbatý (to ta radioaktivita), v tmavé šachtě je záhadné svícení a narozené mimino není asiat, je velký, nebrečí a ženská, co porodila za pomocí kombinaček je úplně v pohodě. A to geniální vědecké řešení? :-D bomba

Poseidon (2006)

Naštěstí žádný dlouhý úvod, to mám ráda, když se hodina filmu netočí kolem romantických scén a keců. Není to propadák, ale s Dobrodružstvím Poseidonu z roku 1972 se to srovnávat nedá.

Čelisti 3 (1983) odpad!

Fakt že čím novější Čelisti, tím mizernější efekty.

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Po všech čertech divnej díl, čím novější Čelisti, tím umělejší a míň realistickej žralok. A vsadit do filmu černocha, co má spoustu keců, to nezachrání.

Chvění 3 (2001)

Ten dinosaur si ohnivě prdne a lítá?? :D :D kult, Michael Gross pořád super, zbytek ani moc ne