Divoké kočky (2000)

Když jsem film viděla jako puberťák poprvé, dala bych tři hvězdičky. Dnes, o mnoho let později, mě nesmírně dráždí už jen tupý výraz ve tváři hlavní hrdinky. Hlavní zábava ve filmu vůbec nedává smysl. Lidi strašně paří a nemají na co a proč. Ženský jsou nadšený, že nějaký ženský něco dělají na baru, stříhají chlapovi vlasy, rozlejvaj drahý pití a podobně. To je spíš na facku, než na povzbuzování. Zkrátka je mi to protivné a hlavní hrdinka s xichtem Nicolase Cage to ještě zhoršuje. A ten příběh to ještě víc zhoršuje. Celý film by vlastně mohl být jen čtyři tancující sexy holky a bylo by to lepší.

Trable v ráji (2009)

Bohužel se mi nepodařilo film dokoukat. Pokud hledáte nějaký ten film na podzimní večer, tak nedoporučuji. Pokud hledáte cokoli, protože jste vše už viděli pětkrát, tak tomu šanci můžete dát. Za mě je to jen další z mnoha romatických "komedií", která se liší pouze tím, že je nudnější. Vinc Vaughn tam hraje svoji klasiku, která je po několika snímcích už vyčpělá. Přitom při úvodní znělce Modern Love od Bowieho to vypadalo slibně, ale pak se tempo zpomalilo na nulu a... nevím, nekoukejte na to.

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Viděla jsem jen jeden díl, tak hodnotit nebudu. Ale napíšu to narovinu. NENÍ běžné, abych se těšila na reklamy. (díl Boušková, Vydra). BTW moderátor tam ani nemluví.

Útes smrti (2010)

Můj manžel: "Po shlédnutí tohoto filmu mám chuť skočit žralokovi do tlamy. Umělý smích střídá umělý pláč. 80% filmu je záběr na týpka jak se v brejlích kouká pod vodou. Nejlepší herec byl ten specialista na žraloky v prodejně - vyskytoval se ve filmu nejméně." Vnímám to stejně.

Death Note (2017)

Komiks znám, ale nějak důkladně jsem ho nečetla, ostatní verze jsem neviděla, na film jsem narazila úplnou náhodou, takže dojem nemám už předem zkažený jako mají možná ostatní. A fakt mě to bavilo! Skvělej soundtrack!

Postřižiny (1980)

Maryška je tak překrásná a dokonalá žena! Film cením snad rok od roku víc. Skvěle zachycená atmosféra, projasněné prostředí a příjemný hudební doprovod. Také bych chtěla být správcem.

Simpsonovi - Líza a Lady Gaga (2012) (epizoda) odpad!

Epizody nekonečných seriálů fakt nehodnotím, ale tohle je nejhorší epizoda ever.

Po životě (2019) (seriál)

Ještě nikdy jsem se u seriálu tolik nenabrečela, přitom je to vážně vtipný, hlavní postava je mi mimořádně sympatická. Hrubé a WTF scény a hlavně výroky, při kterých se smíchy plácám do stehen, jsou změkčovány dojemnými videi a člověk hned pochopí, proč je Tony takový, jaký je. Velmi smutná komedie, asi už se začínám řadit ke slabším povahám.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Strašne překombinovaný. Náhodně se tam objevujou postavy, všichni jsou prokletý všema kletbama, v každým dílu vládne moři a světu a pirátům někdo jinej, ale v dalším dílu se vždycky objeví někdo ještě drsnější než předchozí drsňák, který vládne všem drsňákům.