Ohnivé peklo (2016) (TV film) odpad!

Tenhle film by se měl jmenovat Obvinění. Většina dialogů zní: Ty za to můžeš, já za to můžu, oni za to můžou, je to vaše chyba, je to naše chyba, on to nebyl, ty to jsi, já to byla, on to měl být, tys měl být tam, já tady nejsem, on tu není a ty tu jsi, vy jděte támhle, on tam nesmí, co tu děláš, kde jsi, kde jsem já, je to tvoje vina.... a to vše výkřiky. Naprostá debilita, která bolí do hlavy.

Čertova nevěsta (2011)

Nechápu ten dabing, čeští herci jsou nadabovaný lidmi, kteří mluví VŠECHNO, takže sice máme nové neokoukané herce, ale zato staré známé hlasy. Mimochodem dialog o tom, že při zrození dítěte vždycky musí být nějaký PTÁK, by byl lepší úplně beze zvuku. Přeju si, abych se mohla vrátit o hodinu a půl v čase a nikdy nemusela slyšet něco tak trapnýho (co člověk třeba v Babovřeskách očekává, ale tady to je výhradně trapný). Nedokážu popsat, proč mi to přijde tak špatný, první část filmu snad byla zajímavější, ale pak? Věřím, že jak by pohádka měla v dítěti vzbudit emoce, tak při sledování tohohle jim bude úplně fuk, jestli princezna třeba chcípne, i přes výraznou krásu herečky je charakter nijaký. Pohádce nejdou upřít skvělé kostýmy. A to je tak všechno, co se o tom dá říct.

Nejdrsnější věznice světa (2016) (seriál)

Občas je super hláška ve smyslu Tady se cítíte jako vězeň, definitivně to tu není jak na svobodě, cítím se tu být trochu jak za mřížemi, to je nelidský. No, to bych taky od vězení očekávala. Docela by mě zajímal dokument o natáčení.

Eli (2019)

Zamlžená supermoderní klinika ve viktoriánským domě u slunného motorestu. To mi na úvod stačilo, aby mě film bolel do hlavy. Jako by si pět autorů rozebralo scénář a každý napsal kus a neřešili návaznost nebo nějakej smysl nebo cokoli. Ale bezesporu je to dark and evil.

Fotograf z Mauthausenu (2018)

Nejzajímavější na filmu jsou fotky na konci. Film obsahuje hodně plátna na pozadí, až to na mě působilo, že ateliéry byly značně omezené, nějak to plyne, hlavní hrdina má v koncentráku namakaný ramena, takže asi v pohodě. V ději nemusí být nutně zobrazená všechna zvěrstva, aby byl zajímavý. Ale co si budeme povídat, věrohodnější zpracování by působilo důstojněji vzhledem k poslání lidí, o kterých příběh je.

Eastonská soukromá (2009) (seriál) odpad!

Nezapomeňte na svojí Neutrogenu. Já nějak pořád čekám, jestli se z toho vyklube thriller nebo teenagerovský film.

Zlodějka knih (2013)

Nějak mi ve filmu nedává smysl sklepní slovník anglicky, když se to odehrává v Německu... knížka bude nepochybně lepší, aspoň mě film namotivoval si ji přečíst.

Volyň (2016)

No ty vole.

Van Helsing (2004)

Nejhorší-dialogy. Nechápu, tak drahej film a nikoho nenapadlo se zamyslet nad naprostou nesmyslností jednotlivých vět a očividnou stupiditou, která bolí do hlavy. Vysvětlování, aby to došlo i úplným mentálům - a to opakovaně. Jak ty postavy můžou bejt tak debilní. Nikdy víc. Možná teď můžu dát rovnou Stmívání, nebude to o moc horší film o upírech.

Útok žraloka (2009) (TV film) odpad!

Vy jste to někdo opravdu dokoukal?