Ratatouille (2007)

Nejvíc mě překvapil podíl českého tvůrce. Film se mi moc moc líbil, v hlavní roli myšičky, taky jich mám pár doma (jako mazlíčky), bohužel vařit je ne a ne donutit, ty sežerou všechno na co přijdou. Prostě bezvadnej animák, říkala jsem si, jestli to tu není trochu přechválené, ale není. Je to zas něco nového, nové prostředí i nové téma a hlavně ta grafika. Jak píše golfista, promakané do detailů, Paříž i chod celé kuchyně, hemžení potkanů a přirozené pohyby. K filmu dodané opravdu zajímavé zajímavosti! Jen mám teď trochu hlad :D

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Osina v zadku, zahleněné televizní vysílání, zbytečné, naprosto zbytečné. Koneckonců všechno to jde do kopru, i televizní zprávy už stojí za vyliž.... jestliže se z hlavního vysílání dozvím, co se děje s Džambulkou a kolik stála svatba nějaký nány, je lepší sledovat události na internetu, tohle je jen špína.

Tři veteráni (1983)

Jako malá jsem se hrozně bála toho nosu :( schovávala jsem se před ním pod stolem. Ale teď už se mi pohádka líbí, hezky a narozdíl od jiných pohádek neotravně se v ní zpívá, obsazení skvělé a ponaučení z ní je jasné :-D Je tam znát pan Werich a jeho styl humoru.

Kristian (1939)

Trvalo mi hodně let, než jsem tento legendární film skoukla. Moc se mi líbil, romantická, ale opravdu romantická komedie. Úžasné obsazení, lepší už by ani být nemohlo. Hodnotím asi 5 hvězdičkama.

Nebe a dudy (1941)

Pohádková komedie :) to je myslím vhodná charakteristika. Pokud někdo chce začít s filmy pro pamětníky, tenhle film není špatná volba!

Kameňák (2003)

já v tom nehledám umění, ale pobavilo mě to

Sestra v akci (1992)

Film mého dětství, měním ze 3 hvězdiček na 4, vždy mě to znovu pobaví. Není to vyčerpávající komedie, spíš je to humor v originálním prostředí + zpěv. Maggie Smith je vážně úžasná a to všude!

Krvavá laguna (2007)

Opravdu jsem chtěla dát jenom jednu hvězdičku. Všechno v tom filmu bylo tak nepravděpodobný, úplně mimo. Neskutečný chování lidí. Holka má fialovou nohu a běhá. Zaříkávání :-D Jeden krokodýl v celé řece, který mstivě čumí z vody a chlubí se kořistí s pohledem: příští jsi ty! Celý děj filmu se točí ohledně člunu a stromu. Na druhou stranu musím uznat, že to napětí tam bylo. Dám dvě hvězdičky, protože jsem viděla i větší blbosti (krokodýl skákající dva metry do výšky, tady skákal jen na člun).

Jádro (2003)

No, původně jsem dala dvě hvězdičky, nyní upravuju na tři (váhala jsem i nad 4). Děj,... co bychom chtěli od katastrofického filmu. Je ale úžasné, jak tvůrci zpracovali představu vnitřku Země. Také dobře hodnotím skvělé obsazení, Quallse teď zbožnuji ještě víc! Pokud nejste nároční diváci, jistě pocítíte napětí. Pro ty náročné je to spíš odpočinkový film, u kterého se nemusí přemýšlet.

Satan (2006)

Tento film mi dal jediné, ujistila jsem se, že Vincenta Cassela poznám vždy a všude. To je ta jedna hvězdička, Cassel. Zbytek je naprostý odpad. Lidi se chovali naprosto nepřirozeně. Celý to bylo divný, fakt bych ten film popsala jako neskutečně divnej. Divný postavy, nesympatičtí "klaďasové", divný chování, divnej scénář. Naprosto divně zasazeno do prostředí. To se jako parta puberťáků rozhodla jet na Vánoce na venkov k bláznivýmu správci domu do domu plnýho panenek? Tak snad když se mi ten člověk jeví jako blázen, tak odjedu. Ne, zůstanu s pomatencem na Štědrý den a čekám, co zlýho mi ještě provede. Naprostá blbost, kdybych si to nepustila jen ke spaní, litovala bych promarněného času. A hororem bych to vskutku nenazvala, spíš teenagerským filmem s vyšinutym strejdou a nahejma cucákama. Dle mého názoru tady jsou některé ty hvězdičky jen kvůli sexuálním scénam, bez nichž by to každej člověk vážící si svého času a nervů, vypnul v půlce. Jak podotkl někdo přede mnou: buranský. Jo a pustit to dítěti, tak se u toho možná bude vážně bát. Ale co bych koneckonců čekala od filmu s názvem "Satan".