Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Chýlková jako incest domina :-D :-D Mizerný dabing dcery Bohdalky, Rösner úplně hororovej a celý to má tragickej a jakejsi perverzní nádech, jako pohádku bych to asi nepopsala. "Zradila jsi mě vodo!"

O statečném kováři (1983)

Jééé, to je pěkná pohádka. Na Vánoce ji zařadím do svého playlistu. Na druhou stranu, teď, ve svých 22 letech jsem ji viděla prvně a z těch dvou blbců tam mi cuká v oku, takže si ji určitě neoblíbím tak, jako pohádky, které prostě MUSÍM tradičně vidět každý rok!

Kung Fu Panda 2 (2011)

Oproti prvnímu dílu mi to přijde mnohem slabší. Zhruba vím, o čem děj byl, ale kdybych si měla vzpomenout na nějakou hlášku nebo co bylo přibližně v půlce filmu, tak nevím. Jako by se snažili vyplnit čas bojovými scénami, aby se hodina a půl nesvrkla na třičtvrtě hodinu. Za mě by se klidně mohli věnovat celou dobu pandově původu a využívat konfrontace otec husa - syn panda, a asi by se to dalo podat lépe a záživněji, než skutečný děj.

Lovecká sezóna 2 (2008)

No, možná jsme u toho nedávala dostatečný pozor, takže je mi blbý dávat dvě hvězdičky, ale... ne no, vůbec mě to nechytlo. Postrádala jsem aspoň nějaký vtip. asi jen první tři minuty byly dobrý.

Osvícení (1980)

Tak při tomhle filmu začalo hrabat i mně. Taky mi lezla trochu na nervy hlavní hrdinka. Jako mnozí zde musím vyzdvihnout hudební doprovod, který dělal minimálně polovinu atmosféry. Avšak zas tak kultovně tento film nevnímám, budu si muset přečíst knížku, abych z toho byla trochu moudřejší. Chybí mi nějaké vysvětlení, proč se to dělo.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Tak velkou radost mi pohádka už dlouho neudělala :3 A taky jsem už dlouho nebyla u pohádky tak hrozně napnutá, vážně mě film donutil se přiblble usmívat se slzama v očích :D

Megamysl (2010)

Perfektní hudba, skvělé gagy. Schovávačka mezi domy TOP. "NO, YOU CAN'T!"

Kalamita (1980)

Asi jsem to úplně nepochopila nebo mi něco uniklo...

Auta (2006)

Mám oblíbenější animáky, ale takovéhle pohádce nemůžu dát tři hvězdičky. Pro mě tam chybí, jak už se tu píše, nějaké kultovní gagy typu "ten keř vypadá jak Halina Pawlovská". Ale auta maj samozřejmě své charaktery, hipís vs veterán.

Dej si pohov, kámoši (1993)

Už odmalička ten film miluju, ty stařecké kecy, jak se hecují v nemocech... kouzelné. Nejlepší je suchoprdův táta! "Těch prvních devadesát let uteče jako voda!"