Zombie Apokalypsa (2009)

No, já nevím... jsem v 15. minutě filmu a ty dialogy v dabingu jsou takový... "U nás policajty nejdřív pochčijem než je pověsíme za koule." Prostě úplně o ničem, kdyby se těch pár minut nic neříkalo, bylo by to asi lepší. Vůbec to nedává smysl. 20. minuta - vystřílíme celou munici jednomu týpkovi do břicha, jako by už každý dítě nevědělo, že se má střílet vždycky do hlavy (nejen na zombíky). 43. minuta - "Dostal jsem jich asi půl tuctu, už je ani nepočítám." ... no šest neni tak obdivuhodnej výkon. 69. minuta - Ten děda je vyšinutej a tu ženskou bych praštila do hlavy už z principu. Už jsem nechtěla tenhle koment editovat, ale ten závěr nebyl špatnej.

Vertical Limit (2000)

Kdybych měla horolezce soudit podle tohoto filmu, řeknu, že jsou to všichni ňoumové, protože ani jeden z nich nevydrží jeden den nikoho nezranit nebo nezabít. Paradoxně jediná ta modelka (typická drsná cestovatelka) není úplná kráva, pomineme-li to, že na blížící se vrtuli z vrtulníku křičí, místo toho aby uhnula. Tu věc s nitrákem nechápu, nechápu ten vylitej nitrák co vybuchuje a proč ho má na botě a jaktože zahozená bota vybuchuje a proč to tam vůbec je. Kterej idiot by se pokoušel z laviny vysvobodit lidi pomocí nitráku a ta manželka wtf?!?! Že prý když dáš pusu něčemu hluboce zmraženýmu, tak ti přimrznou rty. Tenhle horolezeckej tým bych nevyslala radši ani na Milešovku.

Kmeny - Punk (2015) (epizoda)

Kdybych nevěděla nic o punku, řeknu si z toho: áhá, takže ten českej punk je nepracovat, chlastat, smýšlet a vyjadřovat se jak děcko a fetovat NEBO taky je punkáč vlastně každej ten na skatu venku. Co je vlastně punk jsme se nedozvěděli, protože oslovit dva lidi s velmi subjektivním pohledem, nic moc. Spíš jsem trochu čekala, že nám bude přiblíženo, jak se vyvíjel punk v ČSR za komunismu, jak se tu s punkáči jednalo, jak se dala ta hudba sehnat, něco prostě o hudbě. A ne o životnim stylu dvou lidí. Já jsem vlastně taky punkáčka, páč občas chodím na červenou a vajgl sem tam zaťápnu na zemi. Už se těším na další díly, jestli budou taky tak mizerné a nicneříkající o tématu. Bude tam i komunita kulturistů? Bude tam jeden dvacetiletej napráškovanej týpek z fitka a jeden hubeňour, co bude říkat, že jeho svaly jsou v mozku?

Komisař Rex (1994) (seriál)

Začátek osmé série... Really? hlavní herečka se v prvních deseti minutách musí svlíknout, to aby na to aspoň někdo měl chuť koukat dál.

Stan Helsing (2009) odpad!

Asi tak tři vteřiny jsem uvažovala nad jednou hvězdičkou kvůli těm jedněm kozám a Nielsenovi, ale nakonec ne no. To bylo opravdu hodně špatný, přístě si ke snídani pustím něco osvědčeného, hlavně už neexperimentovat s filmy s hodnocením 32%. Já bych svým soukromým hodnocením dala tak 15%. Pořád jsem čekala na nějakej kult, nějakou scénu, která to celé rozsekne, nějaké vyvrcholení. Ale nic nepřišlo, vtipe vylez, samozřejmě, že od parodie nečekám super pointu, ale scénář by měl být natolik humorný, aby byl vůbec důvod takový film točit. Zde to bylo slabé konstantně od začátku do konce.

Fotograf (2015)

Roden opravdu úžasný, v některých chvílích, jako by tam byl sám Saudek. Přesně jsem ho v něm viděla, jeho gestikulaci a způsob vyjadřování si nacvičil bezchybně. Což ocení především lidé, co Saudka, případně jeho tvorbu znají. Film splnil má očekávání, něco bych vynechala, něco přidala. Hudba příjemná a vhodná.

Stalingrad (2013)

Takže tehdejší Stalingrad začíná zemětřesením v dnešním Japonsku. Musela jsem film po dvou minutách přeskočit do půlky, abych věděla, že koukám na ten správný film. Z Tokia se do Stalingradu přesouváme velice nesmyslně a neplynule. Dialogy jak kdyby si někdo házel kostkou, co tam zrovna prdne za slovo. Nuda, ani jsem to nedokoukala, akorát vypravěč něco občas uvedl na pravou míru, ale jak tam je x vztahů (které jsou mimochodem propojované nebo rozvíjené opravdu nahodile po celý film), jde to prostředí nějak do ústraní. Zobrazuje to válku možná o kousek líp než nějakej Pearl Harbor (kterej byl o romantice). O čem ten film měl vlastně původně být?

Bídníci (1998)

Francouzskou verzi jsem neviděla, neviděla jsem nejnovější verzi, v knize jsem se nedostala ani do poloviny. Proto nemám důvod o filmu jakkoli pochybovat a s čím ho porovnat, byla jsem napnutá do poslední chvíle. Hudba, kostýmy, prostředí, obsazení a výkony samotné jsou za pět hvězdiček.

Pád do tmy (2005)

Nejstrašidelnější scéna byla asi ta, kde si ženská zlomila nohu. Po šílenostech v jeskyni mají dámy stále perfektní rtěnku, to trochu kazí efekt. A příšery nápadně připomínají skřety z Pána prstenu.

Insidious (2010)

Jak udělat horor ještě hororovější? Dej babce plynovou masku. Ne, opravdu, jako děsivé to bylo, nejděsivější asi úvodní hudba, ale to panoptikum tam? Démon s chlupatejma nohama, kopytama a červenou maskou? Brousící si drápy? Horor dobrý, lekavé scény a hlavně typicky ušidrásající hudba. Ale styl mi nesedí, neboť jsem se při tom hororu až moc nasmála. Začátek kvalitní, než se tam objeví přehnanosti patřící spíš do dětských hororových historek.