X (2022)

Eeeee (taky tak budete reagovat)

Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí (2021) (pořad)

To je tak korektní, nahrané, scénářové a otravné, že je mi z toho na nic. Přitom kulisy jsou skvělé a myšlenka dobrá. Výhodou reality TV je, že je levná na výrobu. Takže obyčejní lidé hrají, že to nehrají, a navíc rovnou můžou být i zástupci většiny menšin. Mohli by vybrat náhodně, mohla to být soutěž plná (dětské) radosti. Tohle je cringe jak hovado. Takhle teď asi budou vypadat nové vědomostní pořady.

Zhoubné zlo (2021)

Vůbec nechápu zdejší hodnocení. To je tak dementní film, že mi krvácí mozek. Každou scénu se musím ptát "PROČ?! JAK?! PROČ?!". Dělá to na mě dojem, že někdo dostal spoustu peněz a nevěděl, jak je využít, tak vytvořil nějakou první slátaninu, která ho napadla. Každá jednotlivá scéna je úplně debilní a celá pointa filmu je jasná asi tak od 10. minuty včetně rozuzlení (pardon, jsem pomalejší, jiný to zvládne určitě dřív). Můžete hodnotit efekty, kostýmy, rozpočet, masky, ale neodpářete tomu 1) špatně vybranou hlavní herečku, 2) úplnou debilitu postav, 3) vyměklost a zbytečnost celýho filmu. Příběh je k ničemu, out of the blue se tu objeví bubák, který celou dobu beze zmínky dřímal. Buchta o něm vůbec neví a najednou, když jí táhne na 40, si vzpomene, že je vlastně adoptovaná a že jí vlastně odmalička trochu hrabe. Při tom musí vždy ve správnou chvíli začít pršet nebo svítit červený světlo. Ženská jede za sluníčka autem a najednou objeví Asylum typu Bradavice kilometr před sebou. Krajinka jak z Pána Prstenů. Dojede tam uprostřed scary noci (jak jinak) a bez váhání to tam jde prozkoumat. Jednotlivé hororové scény jsou jak vytrhané z různých časů a filmů (třeba Predátor, Harry Potter, Kungfu panda...). Režisér z diváků dělá vylízance a vůbec se neobtěžuje s opravdovostí, uvěřitelností nebo posloupností prostředí scén. Co je na filmu nejstrašidelnější jsou příšerný retro paruky, který má 3/4 postav. Je to tak okázale přehnaný a zbytečný, že si přeju, abych se ty dvě hodiny radši dívala na Máme rádi Česko, nebo na debilitu podobnýho ražení. Pokud máte na film nějaké vyšší nároky, než je sračka s kečupem, tak se vůbec nespoléhejte na jméno režiséra, jako třeba já. Podle mě se při hororu člověk nemá smát a vrtět se trapností.

40 let panic (2005)

Tahle komedie je na pět hvězdiček, dokud to nezačne být romantická komedie. Miluju tohle obsazení, level improvizace a hlášky.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

To se nedá, musím to vypnout. Tento film nese znaky všech českých pohádek. Všechny holky a princezny v průměrné české pohádce musí být zrzavé, protože 99 % holčiček je zrzavých. Dva okrádající rádci kujme pikle, taky osvědčený prvek. Stejní herci jako ve všech ostatních pohádkách. Jen Zuzana Fialová je neokoukaná, ale to spíš proto, že svým vzhledem, stylem a mluvou je blíž psycho bitch než pohádkové postavě. Koukám na to a přijde mi, že už jsem to viděla stokrát (ve všech ostatních pohádkách).

Můj muž to dokáže (2022) (pořad) odpad!

České celebrity na dně v zábavném pořadu ventilují své partnerské problémy. Navíc je tu ten nešvar, že kdykoli zapnu televizi, vykočí na mě taxikář Mátonoha se slunečníma brýlema na čele. Gondíková tvl škoda slov.

Cesta za smířením (2021)

WTF ty vole, co jsem to právě viděla! To je tak nádherně surový, drsný, vtipný a krutopřísný! Naprostá bomba, doporučuju si pustit při romantickém večeru.

Ledviny bez viny (2022) (TV film)

Párkrát jsem se dobře zasmála, ale jinak jsem měla nutkání se při sledování podřezat.