tsatsiki

Herec, Scénarista

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 20.9.2018  03:21
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Tento seriál začal velice dobře, první díl byl slibně se rozjíždějící, byl vtipný a dobře zahraný a napsaný. Další dvě epizody dokázali udržet kvalitu, ale postupem času od 4 dílu šla kvalita dolů a spadla do průměru, z kterého už nevybočili. Herecké výkony byly výborné, ale už to nebylo ono. Ale díky hlášce ,, Máš dvojku. Já chci čtverku. Sedni vole nebo dostaneš jedničku.", to stojí určitě vidět znovu.3* A kvůli výkonům pana Abrháma, Nárožného, Hoffmana, Mariky Procházkové a nebo Michala Suchánka, ti tu ze sebe dostali vše, co v nich dříme.

• 20.9.2018  03:15
    Trpaslík - Sobota (E06) (epizoda) (2017)

Od 4 dílu to šlo s kvalitou dolů, čekal jsem velkolepé super finále, ale to bohužel nepřišlo, Zůstalo to v průměrné kvalitě jako předchozí díly a na super první tři díly už to nedokázalo navázat. 3* dávám za dobré nápady a herecké výkony, které byly skvělé.Hlavně Hoffman ten byl best. Ale i ostatní herci a hlavně pan Nárožný, ten i přes svůj věk, podával strhující výkon.A básnička Luďka pro jeho milou mě rozsekala. :D

• 20.9.2018  02:43
    Trpaslík - Pátek (E05) (epizoda) (2017)

zatím nejslabší díl, ale měl i spoustu světlých chvilek.

• 20.9.2018  01:29
    Trpaslík - Středa (E03) (epizoda) (2017)

Máš dvojku. Já chci čtverku. Ty vole sedni si nebo dostaneš jedničku.:D Trpaslík je super seriál plný hlášek a vtipných momentů a je v každém díle vidět, že si tvůrci dali záležet a děj propracovali a prošpikovali.

• 12.9.2018  11:30
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Hodnotím jen novou One man show, např. s Justinem Bieberem, Prostřeno, MS v hokeji a nebo s L.Marešem. To, co tu Kazma dokázal vytvořit je úžasné, s každou věcí si dává neskutečnou práci a ještě to má většinou bohulibý účel. Víc takových Kazmů.

• 9.8.2018  00:57
    Bolest v srdci (TV film) (2013)

Překvapivě zajímavý film.Herci dobří, zápletka zajímavá a bylo vidět, že kameraman si dal také práci.Nejhezčí byly zaběry na moře a do přírody

• 14.7.2018  01:28

Tak tento film byl pro mě velkým překvapením. Narazil jsem na něj náhodou, při přepínání tv a zůstal jsem u něj, jen díky Haraldovi.Příběh zajímavý, plný zvratů, technicky se mi to líbilo, hlavně práce kameramana a herecké výkony jsou také dobré.Přemýšlel jsem kolik *dát a nestydím se dát 4*.

• 26.4.2018  20:47
    TN2 (TV pořad) (2017)

rychlý přehled zpráv na pozdní večér.

• 15.4.2018  21:06
    Trojí život (TV film) (2018)

Průměrná komedie s docela zajímavou zápletkou, občas to mělo dobré nápady a zvraty. Ale krom Plouhara mě herci nějak nebavili. Celé je to natočeno takovým nudným tempem, hlavně první část filmu. Ale jinak se na to dívat dalo.

• 14.4.2018  22:35

Tento film se těžko hodnotí. Na jednu stranu je to celosvětový hit ověnčený oscary, na druhou stranu je tu skvělý režisér Forman, ale na stranu třetí ne příliš záživný děj. Režie, kamera je výborná a film je po všech stránkách dobře udělaný, herecké výkony jsou excelentní,hlavně Nicholson, ale i přesto všechno mě děj místy nudil.Ale za skvělý a silný konec přidávám jednu hvězdičku. Každopádně právem je to film ověnčený oscary a plně si je zasloužil. Za mě 75%.

• 8.4.2018  23:15

2 řada mi pilotem přišla nudnější, ale druhým dílem se to začíná zase pomaličku rozjíždět. Herci si hrají svoje role svým standartem, potěšilo mě, že se po letech zase před kamerou potkala Morávková a Revai, a jen sami dva v jednom obraze, jako z dob Rpéček, a zápletka byla zajímavá.

• 8.4.2018  21:43

Tonda Blaník a Marek Daniel ve vrcholné formě.Super zápletka a ze začátku trošku nuda, ale celý film jako koncept je propracovaný a výborný. Hlavně ty nápady, myšlenky a hlášky Tondy Blaníka drží tento film na skvělé úrovni seriálu. Marek Daniel tady exeluje a Dalecký a Třešňáková mu dobře sekundují. A pro mě příjemné spestření byla role Jana Potměšíila. Prezident Blaník je důkazem, že i z českého sitcomu, může vzniknout kvalitní film a myslím, že je to první film u nás, který ze sitcomu či komediálního seriálu vznikl.

• 26.3.2018  17:24
    Dětská dopravní policie (TV pořad) (2016)

3* za super výkon Matěje Havelky,je fakt šikovný.Celé je to udělané takovou zábavnou formou a je vidět, že si tvůrci s tímto pořadem dali práci.

• 26.3.2018  17:13
    Agent v kapse (TV seriál) (2017)

Nehodnotím to z mého pohledu, pro mě ten pořad není nijak dobrý, ale z pohledu dítěte, které to bavit může a ještě se něco dozví.Herecké výkony jsou dobré a Jílek působí jako velký tajný agent jako sympaťák.

• 20.3.2018  23:42

Za zápletku s koncertem a následnou křesťanskou kapelou a maďary dávám 4* :D

• 18.3.2018  14:02

To je taková zoufalost a blbost, že to není možné. Půlka filmu barevná, pak půlhodina černobílá a pak zbytek barevný.Proč jako? Herci se snaží, ale scénáře a dialogy jsou tak dementní, že tu ani nemají, co hrát.To stačí odříkat. Záliba Václava točit s cikány je sice chválihodná, ale rozhodně večér se nechci dívat na cikána, co pase holky, aspoň tak jsem pochopil jeho roli. Postavy mohli být rozepsané,mohli jejich role být mnohem zajímavější. Tady asi někdo chtěl někdo utratit peníze jen a už jim dal navždy sbohem, jako u všech filmů Václava. Jinak 1* dávám za výbornou kameru Štěpána Kučery a herecké obsazení.

• 19.2.2018  23:21
    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)

Na Barrandov dobrý.V pilotu kamera sice jednoduchá, ale tady si nemohli moc pohrát a líbilo se mi, jak je to natočené.Prostřihy z budovami, které s příběhem nesouvisí, ale vypadají hezky, to obzvláštňují.V dalších dílech už kamera ok.Scénář zajímavý a herci to zahráli pěkně.Na Barrandov to je překvapivě dobré.

• 28.1.2018  22:25
    Muzzikanti (2017)

Nechápu odpady a negativa k tomuto filmu. Mě film baví a zcela mě překvapil. Jak příběhem, tak skvělými hereckými výkony, hlavně od Děrgela, Lichého, Kramára, Dejdara a Pavla Kříže, který když umíral byl best. Stejně tak i Jarek Nohavica potěšil, stejně jako písničky, kzeré jsou chytlavé a velmi dobré.Po Fontáně 3jsem od Rapoše čekal sračku, ale příjemně překvapil.4*

• 24.1.2018  19:53

Mám z toho rozpačitý pocit.Najednu stranu skvěle natočený film.Kamera a režie výborná, dialogy také ušli, ale na druhou stranu děj byl takový nudný. Ono vás to baví, protože herecké výkony, hlavně mistrů Třísky, Kaisera, Vetchého jsou výborné, i ostatní herci byly dobří, ale jestliže budete na film koukat na film bez chipsů, popcornu, prostě jen tak, asi se trochu nudit budete. Dlouho jsem se rozmýšlel, kolik hvězdiček filmu dám a dám jen 3 a 60%, protože film je zahrán a natočen skvěle, ale ten děj byl mnohem horší než u Obecné školy. Navíc to nemělo to tempo a tah na branku jako Obecná škola.

• 27.12.2017  01:07
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Tak se nám to trošku nepovedlo. Nevím, koho napadlo dát do pohádky Jacka Sparowa, ze začátku Jan Dolanský ho skvěle hrál a měl vychytané i ty grimasy od originálu, ale postupem filmu na to kašlal a spíš se v té roli nudil. Marta jako princezna nesympatická a herecky nic moc. Jedinný, kdo mě bavil byl Jan Cina, který si ale zasloužil rozhodně hlavní roli v lepší pohádce. Jinak pohádka slušně natočená, ale hodně herců zde přehrává, scénář je slabý a celé je to prostě nuda a na štědrovečerní pohádku je to málo.2*

• 27.12.2017  01:02
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Skvělé herecké obsazení a skvělé herecké výkony od Zdenka Piškuly, Makra Adamczyka, Jiřího Langmajera, Jiřího Lábuse a Ondry Sokola. Pohádka byla výborně natočená, výpravně a kostýmy skvělá, ale je natočená takovým zvláštním tempem, kdy občas film pěkně odsýpá a někdy se to vleče, ale gelraduje ke svému velkému konci.Rozhodně je to pěkná pohádka a po Slíbené princezně je to velké plus tv tvorby.4* A plus také za obsazení Františka Němce.

• 8.11.2017  00:20

V podstatě komorní horor, ale neskutečně temný a svou atmosférou neskutečně strašidelný, takže čekáte, co kde na Vás vybafne. Herecké výkony, jsou spíše díky dabingu, hlavně skvělého Jakuba Nemčoka, velmi dobré a celý film dotváří výborná temná hudba. V celém filmu mi asi nic nechybělo a proto dávám5*.

• 5.10.2017  19:08

Netřeba slov.Dokonalost po všech stranách a nejvíc oceňuju genialní výkon Ezra Millera, to bylo něco neuvěřitelného.

• 1.10.2017  17:16

Nejslabší, jinak ze skvělé série o básnících.Poetika je tu tam a celé je to napsané na nově vzniklou porevoluční dobu,ale pár vtipů tam je a neurazí.

• 29.9.2017  11:07
    Jak se mele babí hněv (TV film) (1986)

Vymyšlené to nebylo špatě. I herecké obsazení a výkony byly dobré, ale ta televiznost z toho čiší ze všech stran. Triky žádné, trychtýř, který budete mít, když vlezete do mlýna špatnými dveřmi, koupíte za pár korun v pspírnictví, kostýmy taky levné a kostým pana Dvořáka jako strašidla trapas.Je až moc vidět, že to točili v jednom studiu. Tak se film nedělá, víc poslední tv pohádky za posledních 15let, např.od Jirky Stracha.Krásný triky, výprava, kostýmy, prostě vše.To tu zcela chybí.Takže 30%.

• 2.9.2017  01:01
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Asi si někdo říká, že jsem se zbláznil, když dávám pět hvězdiček. Když tento seriál berete jako kriminálku, a ne seriál, který má propagovat komunismus, tak je to výborně natočená, a herecky skvěle zahraná kriminálka, u které si člověk výborně odpočine.¨ A Vladimír Brabec a Radoslav Brzobohatý ve svých životních rolích jsou tu dokonalý.

• 29.6.2017  23:29

Film měl šanci být dalšími Ženami v pokušení, ale i když měl dobře našlápnuto a byl vtipný, tak do zabili romantickými částmi, v kterých se nic moc nedělo a neskutečně to zabili dabingem. Dlouhý a Dvořák to dabovali, jak kdyby jim to bylo uplně jedno a hlavně bylo to nasazené tak, že to celé znělo uměle a spíš to otravovalo. A hlavní herec, kterého daboval Dlouhý neměl charisma, tak mě ani nebavil. Prostě přes velké očekávání jsem dostal romantiku, kterou ocením na 3* za dobrou technickou práci kameramana, za docela dobrý scénář a herecké výkony(krom poláků) a hlavně za Light and love.

• 26.2.2017  00:38
    Na plný plyn (TV film) (2005)

Toto vypadalo jak amatérský film. Tv kamera, nudné a špatné záběry, scénář nudný a herci, krom Harolda, nesympatičtí a špatní. 1* za odvahu to natočit.

• 7.2.2017  12:11
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Kdo dělal na tomhle kameru? Ta kamera je amaterská, jak na naši Bezdružici. Jinak ta kamera, z které bolí oči, se to dá přežít. Sledoval jsem to, protože tam dabuje Jindřich Žampa a koukatelný sitcom, ale na Comedy centralu chodí i lepší sitcomy.35%.

• 5.2.2017  23:41

Dobrý to je, ale neobsahuje to tolik železa. Geniální Ivan Trojan jako Hitler, jinak normální černá komedie plná skvělých hereckých výkonů a pár dost dobrých gagů. Dlouhý ukázal pinďoura a Matásek v roli zločince, který moc nemluví, je chladný a nebezpečný taky suprový, ten zahraje vše.😅 Tomu nemůžu dát míň než 4*.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12