tsatsiki

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 25.1.2020  12:08
    MOST! (TV seriál) (2019)

Do Šestého dílu mě to bavilo, mělo to vtip a šťávu, 8.díl se k tomu vrátil, ale sedmý díl s neonacisty a Romanem, který se přišel pomstít, a díly tomu zemřel Čockin, mi opravdu vtipný nepřišel. To je jako s Trpaslíkem.Ze začátku vtipné, ale pak trapné a nudné. Naštěstí 8díl to vrátil do starých kolejí. A kytka ve váze s Čočkinovým popelem mě dostala. Hodlá, Hoffmann, Červenka a Isteník byly výborní. A i v menší roli se tu ukázal sice už starý, ale stále dobrý Schmitzer a Taťána Medvecká. A velké plus u mě má skvělá Eliška Stárková a Jan Cina za její dabing, to bylo úžasné.Celkově si myslím, že takový seriál na ČT nepatří, ale dávám 3a půl*.

• 6.11.2019  02:04
    Premiér (TV seriál) (2019)

Poctivě jsem zkoukl epizody Premiéra.A nemůžu hodnotit jinak než odpadem. Jaromír Soukup zapomněl, že není v Mých zprávách, v sitcomu vysvětlovat kauzy kolem H systému či Greté fakt vtipné není, to si měl nechat na jeho pořady.Šárka Sedláková byla děsná a když už tam byl pokus o vtip, tak zapadl a úplně debilní mi příjde když je v místnosti sám a povídá si sám pro sebe.A ještě způsobem jak v Mých zprávách.Tohle není sitcom, ale spatlatnina pořadů Jaromíra Soukupa,které přetransformoval do jednoho.Každopádně Jaromír si splnil sen, stal se z něj premiér.A přebral tuto funkci z rukou jeho kamoše Miloše Zemana. Gratuluju Míro.

• 1.7.2019  01:18
    Narušitel (2019)

K Hodnocení použiji název filmu od pana Hřebejka. U MĚ DOBRÝ. Zajimavý scénář, žádné nudné plkání, ale zajimavé dialogy a příběh plný zvratů, výborné obsazení, herci to zahráli věrohodně a velice dobře a Jirka Dvořák je prostě tahoun. I Pan Zindulka v poslední roli byl výborný. Rozhodně nevypadal jako pán, který má rakovinu a měl by za rok zemřít. Hlavně když řešil, jestli má odletět nebo ne tak to zahrál opravdu skvěle. Film je zajimavě natočen, hlavně záběry kamery jsou zajímavé. Jen tak scéna, kdy Otmar zemře, tak to upadnutí letadla a jak jsem pochopil, tak i ten výbuch, tam mohl být vidět. Myslím, že se to povedlo, škoda, že na to přišlo málo lidí v kině, ale myslím, že to nebylo ve všech multikinech, tak se to dá chápat, a budu se těšit na další film. Jen za co mají mínus tak za stárnutí postav, Jirka Dvořák i Neškudla vypadali 20let stejně a plus tvůrci mají za hudbu Michala Hrůzy. Za chyby, které ve filmu jistě jsou, tak snížím hodnocení o 1*, ale zase se to dá brát jako záměr režiséra, že to chtěl natočit víc umělecky. 3* si myslím, že je pěkné hodnocení a David Balda na sebe může být hrdý.

• 29.6.2019  19:22

Skvělý příběh, skvělé obsazení a bylo to výborně zahrané.Nejvíc mě bavil Austin Abrams, ten to hrál bezprostředně,navíc u toho byl strášně sympatický,milý a úžasně ten film táhl.Chvilkama to připomínalo setový film, ale jinak super filmek na volné odpoledne.

• 29.6.2019  18:33

Velmi příjemný romantický film dvou lidí, co se díky své nemoci do sebe zamilovali.herecké obsazení velmi kvalitní a hlavní postavy působili velmi sympaticky a celý film byl zajímavý, dobře natočený a člověk se nenudil.Jen to bylo na mě moc tragické, ale na druhou stranu díky tomu to bylo zajímavější.Je to návod pro všechny nemocné, že život nemocí nekončí.

• 18.6.2019  23:05
    (Ne)věř mi! (studentský film) (2019)

Kdo to bere jako profesionální film, tak je blázen.Parta studentů natočila film, kterým chtěli pomoct druhým. Chtějí zamezit šikaně na školách a dostali se s tímto filmem do parlamentu.To už o něčem svědčí.Herecké výkony, na to,že se nejednalo herce, byly velmi dobré. Určitě se od tvůrců filmu máme příště na co těšit

• 8.5.2019  14:52

Tímhle filmem Nova uctila památku pana Postráneckého, který tu hraje mafiàna.Vtipná komedie s prvky thrilleru :) A Kotek a Mádl fungují jako vždy.

• 22.4.2019  23:55

Za prvé, co mě neskutečně štvalo ta slovenština a čeština.Scébarista si zaslouží doživotí za to,že Gotta nechá mluvit slovensky,ještě mluvil Česko slovenský,takže některá slova slovenský neexistují, všichni mluví slovenský a Slovenka Magálová mluví česky, takže když řekne ř, tak si říkáte Slováci ř nemají a pak zjistíte, že mluví česky.Noga je dobrý herec, ale tady byl nesympatický a otravný a až trapný.Scénář měl dobrý nápad,ale zbytek scénáře je na nic a herci neměli pořádně, co hrát.Hudba byla na úrovni Maxim Turbulenc a Míši Růžičkové, takže děs, jediné,, co se dá chválit je kamera.Nepoznal jsem jestli Drak je anací nebo nějáký herec má kostým, draci co to vypráví, tak vypadají a hodinu si říkáte, proč drak mluví československy, po hodině až se to dozvíte, pokud to nevypnete nebo neodejde z kina, kdo uteče, vyhraje. Gott, který tu má mít hlavní roli je zcela nevyužitý. Hlavní role, která tam je 7.minut pak hodinu nic a objeví se ke konci.To je hlavní role a v pohádce drak učí kluka čůrat do ohně, tak to je úplný bizár.Přemýšlím jestli dát odpad nebo aspoň 1*, protože jsem pohádce fandil a je to tragický od začátku do konce, ale za tu kameru dám 1*.

• 15.4.2019  01:15
    Tenebris (amatérský film) (2018)

Jaromír Soukup a jeho pořady je proti tomuto oscarové dílo.

• 14.4.2019  20:16
    Pouť (TV seriál) (2018)

Čekal jsem kravinu jak prase, po Krmelci a podobných hovadinách, ale ono je to dobrý.Dobré herecké výkony, dobře napsané a má to drajf a odsýpá to.Nenapadlo mě, že seriál z prostředí kolotočářů může být tak dobrý.A mladý Lukáš Veřtát je velkým překvapením.

• 6.4.2019  22:39

Důstojné zakončení slibné série. Bylo to propracované, dobře zahrané ,a jak to u správného hororu má být, tak i děsivé, místy jsem se fakt bàl.Čekal jsem mnohem méně a velmi mě překvapili.4*.

• 6.4.2019  22:18
    Backstage (2018)

První, co do očí bylo bijící, že rodiče Budyho dá měli led tv, ale koukali na přenosy na staré tv, stejně tak zbytek lidí koukali na starých tv.V době plazem, LCD, led tv na Slovensku nemají nové tv? Dabing to ani tak nezabil jak většina píše, mě to s ním bavilo, ale díky němu jsem poznal, že se příběh odehrává na Slovensku a že jsou to Slováci, tak jsem to zjistil až při 1 vystoupení hlavních hrdinů v soutěži.Takže cca po 45 minutách. Špatný překlad nejspíš. Navíc když Slováci mluví krásně český, s krásným ř, to jaksi není ono. A co mě dostalo, proč většinu postav nadabovali a Jankoviče a toho porotce nechali mluvit slovenský? Jaký to mělo význam?Bylo to moc prvoplánové, ale dívat se na to dá.Taneční výkony byly super, herecky to bylo zvládnuté, dobře to ukázalo, jak takové soutěže fungují, sám znám takový případy.Ale postavy mohli být víc rozehrané, údajně na Slovensku šla verze, která nebyla okleštěná, nevím, jaká byla ta, ale české dávám 35%

• 5.4.2019  14:05

V tomhle filmu je všechno špatně.Technicky špatný, režie špatná, scénář špatný, herecké výkony sice nebyly tak špatné, ale kde není co hrát, tak se nikdo snažit nebude.Eva Toulová by neměla psát scénáře, píše sračky, stejně jako její první film Šťastná.To, že nemohli sehnat peníze a na Startovači je vybrali jen díky tomu, že Toulová sama skoro 30tis.přispěla, to svědčí o tom, jaká to je kravina.A to, že to nikdo nechtěl vzít do distribuce to taky nebude jen tak.Navíc, krom Cs filmu, žádná tv Šťastnou ani Revizory nevysílala.Proč asi.Jsou to kraviny, jestli Toulová je budoucí nadějí pro český film, tak potěš pán Bůh.To bude v sakra velké krizi.Nejhorší film, co jsem kdy viděl.

• 26.3.2019  10:40
    Ani ve snu! (2016)

Tento film se hodnotí těžko, ale na druhou stranu lehko.Jedinné, co se mi líbilo byly scény s parkourem, záběry do přírody, nevyužitý Jan Vondráček, Adam Mišík a Jáchym Novotný, který se postupem času rozehrával.Jinak hlavní hrdinové nezajímaví, necharismatičtí, nudní. Postavit film na 6známých hercích a zbytek dát nováčky nebo herce, co byli rádi za roli, a to ještě podle jména lidí znají max.pana Vondráčka, Nováka a Mišíka,tak to prostě nejde.Kvalita půjde dolů a do kin téměř nikdo nepříjde, taky návštěvnost tomu odpovídá.Tvůrci se snažili o něco nového, co se tu netočí,ale moc se jim to nepovedlo.Snové části by byly zajímavé, kdyby to nebyla taková patlanina.A kdo zvučil Adama, kterému sem tam nebylo rozumět by zasloužil nedostat honoràř za práci.Toto je film na večér, kdy v tv nic není, tak si pustím ČT Art, ale vidět to v kině, tak chci vrátit vstupné.

• 28.2.2019  23:34

Přiznám se takové dilema při hodnocení jsem dlouho neměl.Ale i když film je neskutečně předvídatelný, tak mu dám 5*.Výborně napsaná komedie,dobré vtipné momenty, spousta skvělých hlášek a Vetchý jel hlàšku za druhou a exceloval.Všichni herci předvedli skvělý výkon a nemám co bych jim vyřknul.A hvězdičku navíc dávám za mou oblíbenou písničku od Mirai Když nemůžeš, přidej víc.Tak jsem přidal*. Doporučuji všem návštěvu kina a doufám, že ten milion lidí v kinech dají.

• 26.2.2019  14:18
    Já, Simon (2018)

Skvělé zahrané, neskutečně dojemné a dobře napsané. Nepotřebuje to delší komentář.Ukazuje to,co v sobě gayové musí dusit a jak je může okolí podpořit nebo i v dnešní době zavrhnout.Ale Nick jako Simon a Keynan jako Blue byly neskutečně uvěřitelní a člověka dojímali až k slzám.

• 17.2.2019  21:25

Scénář slíbený, ale dialogy nic moc.Herci to už nezachránili, ti své role hrají dobře Ale celé je to zdlouhavé a nudné.

• 4.2.2019  02:49

Bohemia Rhapsody je úžasný film.Ůžasně natočená a je dokonale zahraná, dbali na detaily, neskutečně věrná atmosféra, co Vás strhne, ale to co předvedl Malek je neuvěřitelné.Když napíší,že byl dokonalý, tak ho urážím.Ten měl Freddieho nastudovaného do posledního detailu, do posledního pohybu a prostě to co předvedl bylo famozní, právem je nominovaný za tu roli na oscara. Mimochodem je mnohem hezčí než Freddie :D, Malek Vás strhne a už Vás nepustí a to jeho dokonalé herectví mě dojalo až k slzám, stejně tak ta atmosféra na koncertech a celého filmu. Nikdy jsem neměl tak jasno o hodnocení jako u tohoto filmu.5*a i to je málo, i když mě mrzí, že si tvůrci trošku přikrášlili nebo vymysleli věci do filmu a nebo změnili lehce realitu.

• 3.2.2019  02:24
    Obchodníci (2013)

Tohle je nejhorší film z dílny Magnusfilmu. Pro všechny kritiky pana Magnuska. Scénář dělal Patrik Ulrich a režii Petr Šícha, známý filmový a tv režisér Scénář má nápad, ale má mizerné dialogy a je koukatelný vlastně jen díky hercům, kteří tien špatný scénář se snažili nějak zahrát. A ono se na to díky tomu dalo dívat. Hlavně díky Goldflamovi, Trávníčkovi, Magnuskovi a Hapkovi. Jednu ze svých posledních rolí si tu zahrál i Michal Pavlata. Sice film je natočen televizně, ale v nouzi nejvyšší se na to dívat dá.2*

• 2.2.2019  17:09

Tady není co hodnotit.Skvělá komedie plná zvratů,skvělé napsaná a skvěle zahraná.Pivec s Peškem ti to neskutečně táhnou, jejich hravost v té roli je úžasná a Plachta tomu dodává rozum a inteligenci. Je to trošku jejich kouzelný dědeček. Co je pro mě překvapením, že něco tak výborného vzniklo v době války.

• 1.2.2019  20:24

,, Králíka, každej den máme králíka." ,,Aby ses neposral." ,,,Ani Pinďa už to nežere, viď Pinďo, že už nechceš králíka." ,,To se divím, že si ještě nerozbila hubu." ,,Kraviny do kravína ." ,,Nezastavujeme máme zpoždění." ,,Má něco pod peřinou." ,,Beztak tam má hovno." ,,Má ho tam." Legendární film, který rozjel legendární trilogii, která se s úspěchem vysílá několikrát ročně dodnes.Zcela lidová komedie, bez hloubky, která má jednoduše pobavit a to se jí daří na jedničku.Hlavně hlášky z ní zlodivěli a zná je každý.

• 1.2.2019  20:16

Nejlepší díl z celé série.Vtipy propracované a vše je zahráno tak uvěřitelnější, i neherci hrají neskutečně přirozeně, víc Kája, tak jim to člověk věří. a byla to velká šance pro Jiřinu Jiráskovou, které v 70-80letech bylo hraní omezeno komunisty.A také v celé sérii svou životní roli měl Jiří Růžička ml., Stanislav Tříska, Martin Zounar.Troška natočil nesmrtelný lidový fenomén. ,,Mami, co je to coura?" ,,Hajzle jeden." 😉 ,,Kde si byla?",,S Vencou přece." Facka. ,, Znáš ji?".,,Jasně, to je. ,,Znáš.".Facka. ,,Blaženko, já se Vám přišel říct, že Vás miluju a já si Váš asi vezmu." ,,Už se poprali?'

• 1.2.2019  20:12

Nejslabší díl celé série, který by nemusel ani vzniknout. ale tak plus za Kaisera s Dejdarem.

• 26.1.2019  21:24
    Kluci z hor (2018)

Neskutečné překvapení.Lábus hraje mentàlně zaostalého skvělé, Dejdar mu dobře sekunduje a všichni své role zahráli dobře a uvěřitelně.Scénář je kupodivu fakt dobrý a baví mě to mnohem víc než Domácí péče nebo Bába z ledu. Jen ten modrý filtr to filmu kazí, ale jinak technicky i herecky dobře natočený film.4*

• 23.1.2019  01:39

Rozhodně bych pokračování Discopříběhu nezatracoval jak někteří, ale ztratilo to kouzlo jedničky.Otec blbne jako syn v prvním díle, ale tady to je hnáno do extrému a není to tak vtipné jako v jedničče u mladého Hrušínského.Ale pár dobrých momentů film má.40%

• 23.1.2019  01:26
    Pepa (2018)

První půlka dobrá, druhá už nudná a někdy hnaná zbytečně do extrému. Co jsem nepochopil, tak poslíčka s Čínou, jaký tam měl význam. Jinak herecké výkony dobré,jen to zbytečně rychle útli, na scénáři mohli zapracovat, hlavně dát tam více vtipnů,ta komedie je spíš tragikomedie, kde sledujeme Pepův pos***ý život, který si svými rozhodnutími posral sám. Škoda, že třeba Vašut nedostal víc prostoru, ale kdo mě překvapil byl Vlastimil Kaňka.Ten mladého Pepu hrál věrohodně a někdy mě bavil víc než Suchánek. Ten podal svůj standard a Bendová po dlouhé době měla roli, za kterou se nemusí stydět.A nemusí se stydět ani za tento film, což u filmů a seriálů, kde hraje, není zvykem. Na Nováka je to dobré, ale je to takové nějáké.Oddechovka dobrá.Za mě 40%.

• 21.1.2019  21:08

Velké překvapení.Hezky natočené, dobře napsané a dobře zahrané.3*.

• 9.12.2018  23:14

Popravdě mě dvojka bavila víc než první díl.Vrátila se k Potterovské sáze, našli jsme odkazy na Harryho Pottera a celé to mělo šmrnc a bylo to super natočené a zahrané.Jen ta délka...:)

• 19.11.2018  05:56
    Pavel Dorotka: Historky ze života (TV seriál) (2018)

Je to díl od dílů horší a horší Io. Kamera na hov*o, zvuk též, herecké výkony nulové, Dorotka se trošku snaží, ale je to tragéd, jako celej jeho život.Prostě je to amatéřina, bohužel to myslí vážně. Je to zbytečný jako celý Dorotkův život.Kdyby si do toho vzal aspoň herce, co umí hrát

• 12.11.2018  22:47
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Je to rozhodně lepší než jsem čekal. S Polhreichem to mělo šmrnc, vtip. Tohle teď je v podstatě nudnější verze, která je taková milá, neurazí, ale prostě Polhreich to není. Určitě se na to dá dívat a Santo je zajímavější než jeho matka. Jinak tohle bych čekal spíš na Barrandově než na Primě, protože současné zpracování odpovídá kvalitě Barrandova.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13