• Rodinný

Slunce, seno a pár facek (1989)

Nejlepší díl z celé série.Vtipy propracované a vše je zahráno tak uvěřitelnější, i neherci hrají neskutečně přirozeně, víc Kája, tak jim to člověk věří. a byla to velká šance pro Jiřinu Jiráskovou, které v 70-80letech bylo hraní omezeno komunisty.A také v celé sérii svou životní roli měl Jiří Růžička ml., Stanislav Tříska, Martin Zounar.Troška natočil nesmrtelný lidový fenomén. ,,Mami, co je to coura?" ,,Hajzle jeden." 😉 ,,Kde si byla?",,S Vencou přece." Facka. ,, Znáš ji?".,,Jasně, to je. ,,Znáš.".Facka. ,,Blaženko, já se Vám přišel říct, že Vás miluju a já si Váš asi vezmu." ,,Už se poprali?'

Slunce, seno, erotika (1991)

Nejslabší díl celé série, který by nemusel ani vzniknout. ale tak plus za Kaisera s Dejdarem.

Kluci z hor (2018)

Neskutečné překvapení.Lábus hraje mentàlně zaostalého skvělé, Dejdar mu dobře sekunduje a všichni své role zahráli dobře a uvěřitelně.Scénář je kupodivu fakt dobrý a baví mě to mnohem víc než Domácí péče nebo Bába z ledu. Jen ten modrý filtr to filmu kazí, ale jinak technicky i herecky dobře natočený film.4*

Discopříběh 2 (1991)

Rozhodně bych pokračování Discopříběhu nezatracoval jak někteří, ale ztratilo to kouzlo jedničky.Otec blbne jako syn v prvním díle, ale tady to je hnáno do extrému a není to tak vtipné jako v jedničče u mladého Hrušínského.Ale pár dobrých momentů film má.40%

Pepa (2018)

První půlka dobrá, druhá už nudná a někdy hnaná zbytečně do extrému. Co jsem nepochopil, tak poslíčka s Čínou, jaký tam měl význam. Jinak herecké výkony dobré,jen to zbytečně rychle útli, na scénáři mohli zapracovat, hlavně dát tam více vtipnů,ta komedie je spíš tragikomedie, kde sledujeme Pepův pos***ý život, který si svými rozhodnutími posral sám. Škoda, že třeba Vašut nedostal víc prostoru, ale kdo mě překvapil byl Vlastimil Kaňka.Ten mladého Pepu hrál věrohodně a někdy mě bavil víc než Suchánek. Ten podal svůj standard a Bendová po dlouhé době měla roli, za kterou se nemusí stydět.A nemusí se stydět ani za tento film, což u filmů a seriálů, kde hraje, není zvykem. Na Nováka je to dobré, ale je to takové nějáké.Oddechovka dobrá.Za mě 40%.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Popravdě mě dvojka bavila víc než první díl.Vrátila se k Potterovské sáze, našli jsme odkazy na Harryho Pottera a celé to mělo šmrnc a bylo to super natočené a zahrané.Jen ta délka...:)

Pavel Dorotka: Historky ze života (2018) (seriál) odpad!

Je to díl od dílů horší a horší Io. Kamera na hov*o, zvuk též, herecké výkony nulové, Dorotka se trošku snaží, ale je to tragéd, jako celej jeho život.Prostě je to amatéřina, bohužel to myslí vážně. Je to zbytečný jako celý Dorotkův život.Kdyby si do toho vzal aspoň herce, co umí hrát

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Je to rozhodně lepší než jsem čekal. S Polhreichem to mělo šmrnc, vtip. Tohle teď je v podstatě nudnější verze, která je taková milá, neurazí, ale prostě Polhreich to není. Určitě se na to dá dívat a Santo je zajímavější než jeho matka. Jinak tohle bych čekal spíš na Barrandově než na Primě, protože současné zpracování odpovídá kvalitě Barrandova.

Rivalové (1996)

Klasická komedie s Adamem.Moje první setkání s ním a velmi příjemné.