Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Romantický

Obsahy (38)

Pod Lavínou - Spomienky na Bielu Horu 2014

Pod Lavínou - Spomienky na Bielu Horu 2014 (2023)

Dokument o tragické česko-slovenské expedici na Dhalágiri v roce 2014, při které zahynuli pod lavinou Ján Matlák, Vladimír Švancár a tři šerpové.

Am Ende der Worte

Am Ende der Worte (2021)

Po absolvování policejní školy začíná Laura (Lisa Vicari) službu u hamburské pořádkové policie. Její úvodní nadšení naráží na každodenní realitu společnosti, která je rozdělená a už dávno ztratila zábrany. Je otázkou, jaké stopy na psychice, osobnosti a životě tato práce zanechá.

Close to Love

Close to Love (2022)

Mladý muž (Li Xiaoqian) má před očima svatební oznámení ženy svého života (Qi Yuchen) a vypráví příběh jejich vztahu, který překročil emocionální hranice přátelství, ale nikdy nepřerostl do reálné lásky.

Soundtrack #1

Soundtrack #1 (2022) (seriál)

Lee Eun-soo (Han So-hee) se snaží prosadit v hudebním průmyslu psaním textů písní. Jejím hendikepem však je, že nemá zkušenost s romantickým, ba ani jednostranným vztahem. Když jí její dlouhodobý nejlepší přítel, začínající fotograf Han Sun-woo (Park Hyung-sik), zmíní, že jednostranně zamilován je, navrhne mu, aby k ní přišel na 14 dní bydlet a pomohl jí s psaním textu. Netuší však, že osobou, do které je zamilován, je ona.

Rasutoretā

Rasutoretā (2020)

Mozaika dopisů, vzpomínek a myšlenek. Příběh začíná smrtí ženy (jejíž tvář v dospělém věku ve filmu neuvidíme). Ta své dceři nechala dopis, který se však ona dcera bojí otevřít. Zemřelá měla i sestru, která se po pohřbu vydává na sraz spolužáků, kde je omylem za svoji populárnější sestru považována a nemá to srdce říci jim pravdu. Při odchodu jí bývalý kamarád řekne: „Uvěříš, že tě stále miluji?“

Fake Princess

Fake Princess (2020) (seriál)

Drzá zlodějka Chag Le (Eleanor Lee) je chycena i se svojí skupinou. Pokud má své blízké zachránit, musí skrýt své schopnosti, předstírat, že je dcerou vznešeného muže a vdát se za korunního prince. Pokud ho bude tři měsíce špehovat, budou její blízcí volní.

Dance with Me

Dance with Me (2019)

Shizuka Suzuki (Ayaka Miyoshi) pracuje ve velké obchodní společnosti a právě se jí plní sen. Má šanci postoupit na lepší místo a zajímá se o ni sympatický mladý manažer. Jenže nešťastnou shodou okolností vstoupí v pouťovém parku do stánku starého hypnotizéra a je zhypnotizována, aby tančila či zpívala vždy, když slyší hudbu. Po prvním muzikálovém čísle si vyžádá týden dovolené, aby hypnotizéra našla a zbavila se zakletí. Movie road může začít.

Miseongnyeon

Miseongnyeon (2019)

Středoškolačka Joo-Ri sleduje svého otce, který má aféru s cizí ženou, a vypadne jí při tom telefon. Zvedne ho dcera oné ženy, která shodou okolností navštěvuje stejnou školu jako Joo-Ri. Když jí druhý den na střeše školy telefon vrací, zmíní, že je její matka těhotná. Aféru prozradí i matce Joo-Ri, která v té chvíli dceři volá. Cesta nenávisti, lásky, smutku, žárlivosti, zrady a soucitu může začít.

Nikdo

Nikdo (2019) (seriál)

Eun Dan-O je dcerou z bohaté rodiny, studuje na střední škole a má vážně nemocné srdce. Příběh, který začíná jako standardní středoškolská romance, se změní ve chvíli, kdy Eun Dan-O zjistí, že je postavou v komixu - a dokonce pouze jednou z nejméně významných vedlejších. Může být nečekaně hozena do nové scény, a pokud je "na pódiu", musí jednat tak, jak si přeje autor. Mimo pódium se pohybuje ve "stínové zóně", svého snoubence doopravdy ráda nemá a snaží se změnit svůj osud. Trápí ji, že ostatní při každé nové scéně zapomenou, co se stalo v poslední stínové zóně, a že kluk, který ji zajímá, je tak bezvýznamná postava, že ani nemá jméno.

Carnival Row

Carnival Row (2019) (seriál)

Neo-noir fantasy seriál. Na kontinentu zvaném Tirnanoc žily víly. V mnohém byly podobné lidem, ale měly křídla a uměly létat. Poté, co o jejich zemi svedly válku dvě mocné země, pokusila se většina z nich uprchnout do země, která válku prohrála - Republiky Burgue. V hlavním městě této země vykonávají s ostatními nelidskými rasami převážně podřadné práce, stále je to však lepší, než život v okupovaném světě. Jednou z těch, která prchá (a současně organizuje útěk ostatních), je Vignette Stonemoss (Cara Delevingne). Kdysi měla vztah s burgueským vojákem jménem Philo (Orlando Bloom). Domnívá se, že je mrtev, on však žije, je policistou a snaží se vyšetřit sérii krvavých vražd, které v hlavním městě kdosi páchá.

Hotel delluna

Hotel delluna (2019) (seriál)

Krásná, ale cynická, podezřívavá a peněz chtivá Jang Man-Wol vede již déle než tisíc let hotel Del Luna. Není to obyčejný hotel, hosty jsou duše lidí, které se ještě nevydaly na cestu přes most a zůstávají v lidském světě. Do takového hotelu zabloudí živý člověk jen zřídka, ale když se tak jednou stane a nešťastník utrhne v prostoru hotelu květinu, musí slíbit, že pošle svého syna, až vyroste, do hotelu pracovat. Roky plynou, mladík vystuduje v Americe "nějaký Harvard", nakonec ho však cesta dovede na místo, kde by se měl zaměstnat.

Fortuna no hitomi

Fortuna no hitomi (2019)

Když byl Shinichiro Kiyama (Rjúnosuke Kamiki) malý, jeho rodiče zahynuli při leteckém neštěstí a on má od té doby schopnost vidět těla lidí, kteří brzy zemřou, průhledná. Je už dospělý, když se poté, co ho zaujme dívka v obchodu s mobilními telefony, rozhodne zkusit osud takových lidí změnit. Zjistí, že to je možné, zaplatí však za to.

Arthdalská kronika

Arthdalská kronika (2019) (seriál)

Neanthanci měli modrou krev a byli nelidsky silní. Obyvatelé země Arthdal se jich báli a zničili je. Jedna žena se rozhodne zachránit chlapce se smíšenou purpurovou krví a najde cestu z útesu na planiny, mimo území říše. Chlapce přijme kmen Wahan. Vyroste a žije idylický život, nakonec se však opět připomene Arthdal.

Prazdnik

Prazdnik (2019) (TV film)

31. prosinec 1942, blokáda Leningradu. Rodina Voskresenských stranou od hladových očí veřejnosti připravuje oslavu nového roku. Na stole je celý chléb, slanina, šampaňské a mnohé další v té době masám nedosažitelné pochutiny. Manželka - typická pavlačová panička, se ptá svého muže - lehce uťápnutého vědce, jestli se s někým pohádal, že dostali jen slepici. Do toho syn přivádí na oslavu roku přítelkyni, se kterou se poznal v bunkru při náletu, rozmařilá dcera představuje nového nápadníka, kterého si bude za pár dní brát, a shora bouchá a zvoní babička, dožadující se pozornosti.

Wataši ni xx šinasai!

Wataši ni xx šinasai! (2018)

Že je Yukina Himuro v online světě populární novelistkou, nemají její spolužáci ani tušení a klidně se před ní baví o věcech, které právě napsala. Yukina má však problém. Její fanoušci žádají, aby do svých příběhů vložila romanci a ona nemá s láskou žádnou zkušenost. Rozhodne se proto pro simulaci vztahu a když nejpopulárnější žák na škole, o kterém sama nemá vysoké mínění, ztratí zápisník s kompromitujícím obsahem, začne ho vydírat, aby s ní simulaci lásky realizoval. Samozřejmě bez toho, aby mu řekla, že co s ním zažívá, publikuje.

Welcome to Die Now

Welcome to Die Now (2017) (seriál)

Záchranná mise. Dívka je zavlečena do smrtelně nebezpečné online hry a spolužák, který je do ní až po uši zamilován, se vydá ji osvobodit. Jednotlivé úkoly jsou intelektuální (úkol ve hře se nedá splnit pouze fyzickou silou), velmi různorodé a občasným pocitem uzavření v nekonečné smyčce i psychicky klaustrofobní.

Miseuteo syeonsyain

Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)

V roce 1871 uniká devítiletý otrok z Koreje do Ameriky. O třicet let později se vrací s americkými vojáky do Koreje. Jeho prvotní úmysl, pomstít smrt svých rodičů, začne slábnout po setkání s mladou aristokratkou, která je vytrénována jako odstřelovač. Pomalu postupující romance v málo zobrazovaném čase Korejského císařství, kdy se na poloostrově prolínaly zájmy více zemí a Japonsko si připravovalo cestu k protektorátu.

A.I. Love You

A.I. Love You (2016)

Haruka Hoshino (Aoi Morikawa) má sen otevřít si cukrárnu a vyrábět vlastní dorty, zatím ale pracuje v restauraci jen jako pomocná síla a její projekty jsou odmítány. Jednoho dne si nainstaluje do mobilního telefonu A.I., která jí přistane ve zprávách a která s ní velmi rychle začne komunikovat a slíbí jí splnit tento sen. I kdyby ji to mělo změnit nebo se měla zamilovat.

Itó-kun A to E

Itó-kun A to E (2018)

Rio Yazaki (Fumino Kimura) kdysi napsala úspěšný scénář, ale od té doby její kariéra upadá. Rozhodne se napsat příběh skutečných lidí a vybere si čtyři obyčejné ženy navštěvující její přednášky. Ty mají vztah se stejným mužem (Seijiro Ito - Masaki Okada). Rio s těmito ženami začne hovořit a sledovat jejich život. Otázkou je, kdo je vlastně obyčejný a kdo dokáže něco udělat se svým osudem.

Chimmuk

Chimmuk (2017)

Bohatý muž se chce znova oženit, ale jeho dospívající dcera s tím nesouhlasí a novou ženu nemá ráda. Aniž bychom viděli jak, budoucí macecha zemře a dcera si z večera nic nepamatuje. Muž je rozhodnut za každou cenu dokázat nevinu své zhýčkané dcery. Najme jí mladou obhájkyni.

Reklama