Rocky IV (1985)

Spousta kýčú a hlášek mi v tomto "boxerském dramatu" poznamenaném studenou válkou připadala až směšná. Nejvíc mě dojala hláška Ivane bij a závěrečný proslov Rockyho, který by ve skutečnosti jistě změnil dějiny :-).

Chobotnička (1983)

Je to ohromná blbost, ale skvěle jsem si u ní odpočinul a taky jsem se pobavil. Zvlášť auto na kolejích působí dost drsně :-)

Smrt stopařek (1979)

Na českou socialistickou tvorbu docela dobrá krimi. V závěru to ovšem logicky dost skřípe.

Babel (2006)

Skvělá Cate Blanchet i Brad Pitt předvádí, že umí hrát a narozdíl třeba od Troji, je to v slušném filmu, takže k tomu má i prostor. Rád bych viděl Jesse Jamese

Spider-Man 3 (2007)

Jednoznačně nejslabší díl série, ale je to pořád ještě slušná popkornováý zábava. Film má bezpochyby rychlost, styl, jak známe z minulých dílů, vizuální efekty jsou skvělé, ale herecké výkony pokulhávají a logických děr je až příliš. Asi to bude tím, že Raimi si vzal příliš velké sousto a místo jednoho zloducha tu máme dva a aby to nebylo málo, tak kladní hrdinové jsou tu v podstatě taky dva, i když na rozdíl od předchozích dílů mají i temné stránky. Což je sice dobře, ale hlavně přeměna Petera Parkera na arogantního fracka ovládaného Venomem a zase zpět na ňoumu, jak známe a vždy jsme ho tak měli rádi, je trochu zbytečná a prvoplánová. ALe jak už jsem psal pořád se na to dívat dá.

Rocky (1976)

Nemám rád filmy o zbytečném násilí a tenhle ho zjevně podporuje. Navíc se mi nelíbí, že "záporákem" je černoch.

Wild Wild West (1999)

Tak mě to nebavilo, že jsem se až nedokázal dodívat do konce.