666teen

Lesser Evil

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 12.2.2019  19:10
    Heavy Trip (2018)

Ano, opravdu jsem devadesát minut bučel blahem jako Šojdrová v syrském sirotčinci. Nejroztomilejší film od dob Bambiho. Nebo Bundyho. To je jedno.

• 2.2.2019  14:56
    Melancholia (2011)

Vážení. Rád bych Vás tímto ušetřil více než dvou hodin artové onanie podle Larse. Vše důležité je ve čtyřech minutách zde: https://www.youtube.com/watch?v=g5ujsROMsAU

• 29.1.2019  19:56
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Castle Rock. King. Seriál! Deset dílů? Těšil jsem se na to, jako Fin do sauny. A dostal jsem vlastně totéž. Holé i chlupaté prdele, záblesky ohanbí a pocit, že ten bazének venku mě spasí. Jenom jsem se míň potil. Perkele!

• 16.1.2019  18:02

Čínský jestřáb sestřelen. Pokud vás baví zírat na někoho, kdo závodně smaží libovolnou FPS střílečku, takže nepostrádáte scénář, nebo jste zaměstnanec Kanceláře prezideatha republiky, přidejte libovolný počet hvězd.

• 15.1.2019  21:22
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Pane, vy jste vdova. Tady spíš Takeshi, ty jsi bílej, Mámo, ty jsi chlap a Ségro, ty jsi zmrd. Vymazlený noir cyberpunk. Tak. A před druhou sérií musím honem dohnat knižní předlohu.

• 19.12.2018  20:47

S verzatilkou v rypáku je to znovuzrození pana Nicolase. Tohle dílko vypadá jako kříženec zfetované víly a kremačního drtiče kostí. Nihil.

• 13.12.2018  21:53
    ONEMANSHOW Foundation - Cizí zeď (hudební videoklip) (2018)

Počmáral jsem si ego. Ein Kessel Buntes.

• 15.10.2018  18:00
    První očista (2018)

Já to tušil. Celou Očistu vymysleli dva pošahaní bělouši. Samozřejmě politik a doktorka. Úkol zněl jasně. Eliminace obyvatelstva v sociálně vyloučené lokalitě. Jenže ouha. Vyloučení si místo vraždění uspořádají pouliční multidrogovou párty a tak je musí pár bílých žoldáků (a jeden černý sociopat) k zabíjení maličko popostrčit, což samozřejmě komunitu asociálů stmelí a posílí. A tak se J, Zed a D spojí, zapomenou na svá bývalá drogová teritoria a ošklivým Vápnům pořádně natrhnou prdel. Kdyby tohle někdo natočil loni v Americe a popletl si barvy (vyměnil černou za bílou), tak dneska visí. Díky a nasrat.

• 2.10.2018  19:03

Představil jsem si barák, kterej si kdesi za Moskvou staví stará Kalašnikovová. To by byl teprve hukot!

• 2.10.2018  16:24
    Chappie (2015)

Chappie má problém. Je to kříženec Robocopa a toho Čísla 5 co žije. A aby toho nebylo málo, tak krátce po křemíkovém prozření vyfasuje jako rodiče Ninju a Yo-Landi z Die Antwoord. Tomu se říká hajzkarta. Nicméně Chappie se s bojlerem popere se ctí a v Joburgu se tudíž můžou všichni těšit na reinkarnaci do chodících ingotů. Proč ne.

• 14.9.2018  18:15

PUMIDAS forever.

• 12.9.2018  17:52
    Sněhulák (2017)

Ano, je to tak. Když dva dělají totéž, není to totéž. Viz obrázkové zpracování severských kriminálek. Dánští braši se v klidu a v pohodě pustili do Oddělení Q a zatím drží laťku proklatě vysoko. Ovšem tato mezinárodní verze dobrodružství detektiva Holea, známého jako Zlitý Harry je podívaná zmatená, až abstraktní. A to mám obě předlohy ještě v živé paměti. Fassbender se sice celý film opravdu tváří jako sněhulák, ale tentokrát to není na víc, než na dvě hvězdy. Slabé dvě.

• 6.9.2018  18:11
    Upgrade (2018)

FRONT LINE ASSEMBLY. Tactical Neural Implant 1992. Video version 2.018.

• 29.8.2018  21:11

Bylo, debilo. V zemi zvané Memphiss, kolébce to demokracie se stala neplecha veliká. Kdosi tři kloučky nezletilé nepěkným způsobem ze světa sprovodil. Ochránci pořádku ovšem viníky, satanistické to zrůdy, briskně odhalili a díky justičnímu postupu osvědčenému v Salemu i odsoudili. Vždyť každý (i retardovaný) obyvatel planety Memphiss ví, že vraždy veškeré mají na svědomí intoxikovaní nezletilci se zálibou v hudbě hlučné (je to hnus, po Slayer se nám poblil pes). Chodí v černém a mají oděvy s nápisy děsivými. Upálit! Nemajíc sdostatek dřeva pro upálení, rozhodl místní tribunál, že očkování proti životu a podobné tresty budou postačující odplatou...Zazvonil zvonec, a satanu díky nebyl konec. https://www.youtube.com/watch?v=7lxvos06PDE

• 18.8.2018  17:29

• 24.6.2018  10:59
    The Terror (TV seriál) (2018)

Mrazivá atmosféra knižní předlohy je ta tam. Někdy kolem čtvrtého dílu dojde sníh a udatní polárníci se po mrazivém severu promenují v košilkách a řídkých spodkách jako Varel Frištenský. Očekávání veliká stejně jako zklamání.

• 6.6.2018  17:33

Kult bez příčiny.

• 3.6.2018  17:15
    Tvář vody (2017)

Milé děti. I bratranec Abe Sapiena je schopný si sehnat holku. Navzdory netradičnímu vzhledu! A v Americe! Což by mohlo být krásným příkladem pro LD, který by mohl opustit incestní vztah se sestrou a najít si pořádnou bělici.

• 31.5.2018  22:30
    Raw (2016)

Studium na francouzské veterině je tedy pořádnej Zmijozel. Nikoho z absolventů bych nenechal ani podojit kočku. Není se co divit, že párek jeblých sester získal útočiště právě tam. Kulisu pro šmakulózní Prostřeno! máme tedy loženou, jenže paní režisér je artová blbka, která se touhle antropofágní vyprávěnkou snaží Nastavovat Zrcadlo. Komu, čemu, nemám šajn. Ale úplně živě vidím ty hipsterské chcípáky, kteří si po premiéře hrdě porovnávají obsahy nablitých pytlíků, blábolíc o mocném emocionálním prožitku. Tak si to užijte.

• 10.5.2018  18:27
    Uteč (2017)

No jasně! Každej Vinnetou ví, že už Old Shatterhand v skrytu duše toužil po tom, být Massa Bob. Pro druhý díl bych doporučil lov autistů, protože my všichni chtít být Rainman.

• 2.5.2018  17:31
    Yoga Hosers (2016)

Kevin je sám doma a totálně mu mrdlo. A tak si usmyslel zavolat svého oblíbeného dealera středně těžkých drog a nabídnout mu nějakou tu fachu. Takže se vrací další kretén (kolikátý už?) v podání pana Deppa. A tentokrát přitáhl i malou Deppku a exDeppku. Mladá Smithka si taky štěkne roli. Výsledek je...ne, nebudu sprostý, slíbil jsem, že nenapíšu hovno, ani za pytel sraček. Zapomeňte na Jaye, Boba a Dogma. Trauma.

• 24.4.2018  20:26
    Štiky (TV pořad) (2018)

Štiky jsem neviděl. Jen nějaké domestikované kytovce. A jednoho ubohého, hornomaďarského, zoofilního tRAPera, který je na útěku z vlasti ochotnej píchat vorvaně. To se bude líbit!

• 19.4.2018  20:30
    12 hrdinů (2018)

Jo, jo. Je nás jen dvanáct. Jsme nasraný a ozbrojený. Ale máme proti tankům a raketometům talibanců jen nějaké ty ruční zbraně. Jako třeba B-52.

• 13.3.2018  19:38

Já celkem velký Fanda nových SW nebýt. Malý Fanoušek to možná vystihovat. Absolutní nedostatek figur já mít rád, mě trošku srát. Poslední díl já seriálem mít, protože několikrát spát. Paradoxem být, že forma seriál zachránit tento část SW galaktická prdel. Ušmudlané Hvězdy čtyři Smrti verdiktem budiž. Nostalgie pěkná svině být. P.S. Znáte Záskok? Princezna Leia se tímto stala Panímámou. Mluvit nebude, psát (i hrát) bude. No, to chci vidět.

• 2.2.2018  14:40
    matka! (2017)

Protože mám zjevně jiného dealera, tak mě tyhle Darrenovo metamfetafory celkem úspěšně míjejí. Umění pro umění, art? Ale hovno.

• 17.1.2018  16:44

Tak jsem tady zaregistroval jakési hlášky o zbabělcích s rozmazanými ksichty a záhrobními hlasy. A to je právě to! Lidi už se zase bojí, že se jejich zasrané životy změní v ještě zasranější, nebo že je dokonce přejede Tatra s pískem. Takže nás má StBureš přesně tam, kde nás chce mít. Stádo s hubou od marmelády.

• 5.1.2018  17:05
    Nails (2017)

Víla Zubnička má v irském špitále bratrance. Bubák Nechťák se plácá hospitálem a chudák já vlastně netuším proč. Výhodou je, že za živa sbíral nehty a ne třeba předkožky. Neměl by čím škrábat.

• 12.12.2017  20:50
    Dějiny světa (TV seriál) (2012)

Dějiny světa ve 416 minutách. Tomu říkám panečku zkratka! Než si stihnete zvyknout na Kopčema s Veverčákem, už na vás pokukuje onkel Adolf a než řeknete: Borůvkovej koláč, Kasparov hraje šachy s Deep Blue. Zdá se vám to jako blábol? No, on to blábol je.

• 12.12.2017  19:41
    Český žurnál - Spolužáci (E24) (epizoda) (2017)

Pan režisér je dobroserovitý demagog, zcela odtržený od reality. Myslí to se svými spolužáky dobře. Popletenému náckovi řekne takřka v jedné větě, že ho má rád, ale že ho bez milosti udá, až někde s Vandasem budou ukazovat, kam až vyskočí jejich kokr. OK. Chudince lesbě, která se horko těžko vypořádala se svojí orientací a s pohledem lidí na ní samotnou vysvětluje, že nynané uprchlíky v počtu statisíců v pohodě dáme. No snad jo, ale nechci si ani představit, jak se budou synové pouště tvářit na její sexuální orientaci. Ze své třídní, která drží nějakou zapadlou vesnickou díru v chodu udělá jakousi popletenou panímámu bez SPRÁVNÉHO názoru. A ten tesař co maká od nevidím do nevidím je taky nějakej divnej, protože programově nevolí (ani Zelené!) a poslouchá Kabáty. Verpan jeden. Takže až pan Kratochvíl zase pocítí nutkání nás všechny zachránit a vysvětlovat, že takhle tedy rozhodně ne a zpátky ni krok, měl by si před zrcadlem nafackovat a pak zavolat svojí teplou spolužačku, jestli by jí nemohl pomáhat při úklidu v lese.

• 10.12.2017  17:43
    Dunkerk (2017)

Války je v tomhle válečném filmu sice pomálu, ale značné ztráty by tentokrát mohla způsobit Zimmerova hudba.Bravo! Soundtrack doporučuju pouštět místo metálu vězňům v Gitmu. Třikrát dokola a podepíšou i to, že Prorok byl pedofilní zmrd.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27