666teen

okres Tábor
Lesser Evil

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 17.5.2020  08:21

Ó ano. Opravdu nic není tak zelené, jak se zdá. Kromě dolarů, ovšem. Jako podnět k zamyšlení rozhodně doporučuji. Výkřiky zelených extrémistů o zákazech a klatbách na Gibbse a Moorea jsou věru pikantní. A malý citát ze zdejších komentářů: Pravděpodobně zbytečné sledovat, plné dezinformací..následuje odkaz na článek v Deníku referendum. Milý Martine. Země je placatá: https://www.placata-zeme.cz/ Víš proč? Protože to píšou na internátu. Takže zkus přestat papouškovat cizí názory a udělej si vlastní. Takhle se uvědomělý soudruh nechová. S tímhle přístupem dopadne všechno, co se nám nelíbí jako "Africký deník". Pavědecké! Loudovi na zátop!

• 26.4.2020  18:56
    Království Vikingů (2013)

Malajský gang rape severské (Máří Magdaléna, vole!) mykologie.

• 14.4.2020  18:14
    Čističi (2018)

Kde už se snaha zabránit šíření zla mění v nebezpečnou cenzuru? No, uřezanou hlavu a sex s Pipi Punčochatou určitě odhalí i filipínský čistič. Ale kdo bude rozhodovat (nebo rozhoduje) o tom, co je a není fake news? Taky onen Filipín? Tak to se máme na co těšit.

• 8.4.2020  18:29
    Pod vodou (2020)

Cthulhu se vrací. Na chvíli.

• 17.3.2020  19:29

U podobných spektáklů předpokládám, že alespoň jedna z hlavních(?) postav ve mě vzbudí nějaké emoce. No, těžko mít někoho rád ve sračce této. Nebudu tady yodovat, tohle je opravdu hrozná kravina a jistá smrt ságy galaktické. Fuj, zase je to tam. Mladá Skywalkerová je trubka, které přejete Smrtě od zhruba třetí minuty. A pan vrchní záporák Kil O Gram, nebo jak se ten pitomec jmenuje, tak ten je děsivý, asi jako chodítko v hospicu. Srát na to. Jedna za VI a druhá za ZUÁL. Pokud si tedy někdo hodlá užít luxusní vyprávěnku ze světa SW, tak volba je jasná...Jmenuji se Lorian. Manda Lorian.

• 11.3.2020  12:48
    Bažináč (TV seriál) (2019)

No jasně. Je to od DC. Ale! NIKDO z hrdinů nenosí elasťáky, ani slipy navrch, odehrává se to za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál. Znáte to...žbluňkání, vrba, rákosí..a nakonec se objeví Rákosní.. Swamp Thing. Je to monstrum neposeda, zvědavý jako opička a tak už nedočkavě vyhlíží, kdy se v močále objeví další škodná. Nebudu nikoho napínat. To co vypadalo jako poměrně temná komixová adaptace, odpískali kreténi z DC po prvním díle. Takže 10 dílů natočené první série a šmytec, jako Liščí Pětka. Škoda. Tak snad přidají pár pokračování nějakému pastelkovitému kriplovi s nějakou ultra cool vadou.

• 11.2.2020  13:34
    Dark - Série 1 (série) (2017)

V lese nedaleko německého Buchenwaldelína se ztrácejí děti. Policie tápe a ráno opravdu dojde k vraždě. Policista Ulrich, svůj vlastní strýc, zoufale pátrá po svém synovi, který je ve skutečnosti nejspíš jeho otec. A na elektrickou sesli ve sklepě se vesele práší. Další děj věru vyprávět nedovedu. Autor vrací jej hned do minulosti, jiné minulosti a hned zase zpátky, takže jsem brzy nevěděl kde jsem. Ve zbývajících obrazech je jaderný odpad již utajen, uskladněn a kovář Jirsa umírá. Šílenství divákovo je tak jediným tragickým tónem v celém tak rozmarném příběhu.

• 10.2.2020  20:02

Opravdu jsem doufal, že si RZA svýma novýma rukama ze železa způsobí nějakou ošklivou nehodu. Nejlépe při vytírání otvoru. Řitního. Nestalo se, takže jsem tuhle imbeciliádu dokoukal s takřka vykrouceným krkem. Můj údiv nad tím do čeho je Kventýn schopen nacpat doláre a v čem jsou Russel a Lucy schopni hrát, totiž neznal mezí. Bravo!...Kristovic Ješíši, ono to má pokračování! No nene.

• 25.1.2020  19:35

Už toho bylo dost. Pokud bude v popisu filmu místo historický, napsáno fantasy, tak OK. Ale čokoládový lord Randolph Thomas, gejša v roli dvorní dámy a podobné zhůvěřilosti si schovejte do Zaklínače (jupí, je to tam!). Až bude Nelsona Mandelu hrát Dolph Lundgren, tak bude všechno v pořádku. Že jsem se posral? Já ne.

• 24.1.2020  16:57

Oberst Emmerich tentokrát udržel na uzdě svojí pověstnou zálibu v mávání federální US vlajkou a i míra patosu je tentokrát přijatelná! Copak se to děje? Aha, oni si kousek zaplatili soudruzi z Pekingu. Tak to vysvětluje ten nálet zer na bezbranné kulie. S bitvou o Midway to sice nesouvisí, ale hromada kadaverů vypadá prostě dost kůl. No. S vizuálem jsem neměl problém, i když průlet digitální přehradnou palbou nad Akagi by nezvládl ani sokol na tripu. Ale co už. Dobré to bolo. A Woody Nimitz by si zasloužil, aby po něm pojmenovali nějakou loď. Třeba letadlovou.

• 25.12.2019  10:20

Lexa se žení, je po dlouhé době pohádka, která vás nedonutí poslat natráveného kapra rovnou pod stromeček. Letos se prostě žádná egonie nekoná.

• 18.12.2019  21:11
    The Campus (2018)

Drogy jsou divná věc. Někdo se v opojení pokouší kousnout do lokte, někomu se v rauši líbí Fontána a pak jsou individua, která sjetá do elipsy točí filmy. Na place je zcela jistě srandy šest půlek (což jsou kompletní tři prdele), ale někdo by měl zajistit, aby se výsledky těchto dýchánků nedostaly za brány ZOO. Což se tady rozhodně nepovedlo a došlo k průsaku. Nebudu Vás milé děti napínat, pan Horton nás oblažil horórem o rodinných traumatech způsobených krádeží kouzelné vařečky. Majitelem onoho náčiní je ale gumový čert, který...ale ne, opakovat to fakt nemá cenu. Ta jedna hvězda je za příjemný soundtrack.

• 17.12.2019  22:20

Thriller? To jako fakt? A co takhle pseudomysteriózní, telenoveloidní, filozofunící, hromantická výkal?

• 19.10.2019  16:26
    Premiér - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Tak šme premiér milášku z prvního dílu se definitivně potvrdilo zde. Soukup plká píčoviny se Soukupem (Divišem) a Glum tiše závidí. Do ohně Mount Doom s tebou, ty megalomanská mrdko. Třetí díl už nedám.

• 14.10.2019  20:12
    Ghúl (TV seriál) (2018)

Bál jsem se bolywoodského blbnutí se zpěvy kolem rozzářeného kolotoče. Zbytečně. Tentokrát se synové a dcery Paňdžábu předvedli v temnějších barvách, ba i na tělní tekutiny došlo. Výborná a nečekaná miniserie z jakési neveselé, dystopické Indie(?) a přilehlých kriminálů.

• 10.10.2019  16:54
    Premiér (TV seriál) (2019)

Soukup: "Tak budu asi za debila, ale to je těžká věc, protože tam je velká konkurence." Fido: "Neboj Jaromíre, tohle už žádnou konkurenci nemá. Jedině, že by víceprezident Ovčáček pověsil na net průběh vlastní kolonoskopie. Ale i to by vlastně byla větší prdel."

• 25.9.2019  08:19

A pak že z hovna nejde uplést bič. Téhle partě do mariáše se to povedlo a ještě s ním stihli pěkně nahlas zapráskat. Výtečná atmosférická jednohubka. Bravo.

• 20.9.2019  16:53
    Anna (2019)

Anna má sice třicet kilo i s nabitou berettou, nicméně v likvidaci všelijakého póvlu je výkonná jako Ilja Muromec na stereoidech. Na rovinu. Dvě až tři agentky podobných vlastností by byly koncem osmdesátek účinnější než dvacet embarg a kýbl novičoku. A já se překvapivě bavil.

• 9.9.2019  19:49

Tak. Tady máte důvod, proč Remek valil po návratu z kosmu rovnou do karantény. No, aby nám sem nenatahal nějakou žůžovou nákazu, která se (asi) zaběhla partě emzáků. No fakt. Takže si znamenám: KS-MEN bez Briana mají pěkně našlápnuto směr prdel a pokud bude mít tahle blbárna další pokračování, prosil bych méně superhrdinek s permanentním PMS. Fuj. Ještěže se toho neúčastnil Rosomák.

• 1.8.2019  00:00
    Hotel Mumbai (2018)

Od Bombaje až po Frankfurt nad Mohamedem pořád stejná, smutná písnička. Nedokážeme po sobě spláchnout, ale použít AK na likvidaci nevěřících? Proč ne. Lekce z náboženské války. Všichni proti všem. Jediná výjimka je ten mazlík v turbanu. Sikh heil!

• 3.7.2019  18:17
    Historie templářů (TV seriál) (2014)

Spousta trapné "dramatizace" a moooc málo informací na tři díly. Tvůrce je lempl, což se sice pěkně rýmuje se slovem Templ, ale toť fsjo.

• 25.6.2019  20:03
    Leaving Neverland (2019)

Pan Bílý nikdy nebyl můj hudební idol a o jeho sexuálních preferencích jsem si ani za jeho života nedělal žádné iluze. Ale! Deset let po jeho smrti natočit tento dokundament, tak to sorry jako! Další z řady kampání v Mítů stylu, tady vylepšená o to, že postižený je bezpečně mrtvý a nemůže se bránit (ne že by jako živý měl nějakou šanci). Takže pány a dámové, kopněte si do negra!

• 25.6.2019  17:53

Ať mi nikdo nevykládá, že v této sérii (!!!!!) je ještě příšernější díl, než tenhle...Nene. Nevěřím. Matyjáš ŠkorPYJón do Strakovky!

• 15.6.2019  19:34
    My (2019)

MY jsme si doma zapomněli masky, takže vypadáme jako MY. Ale sousedi vypadají jako ONI, ale jsou to skoro ONI, ovšem s troškou agrese. Takže MYONI vyhráli, jak jinak....trapné.

• 15.6.2019  19:12
    Černobyl (TV seriál) (2019)

HBO. Po katastrofálním ukončení GOT, přichází jako Hrom z čistého nebe tento Blesk. Černobyl. A je to věru krutá podívaná, někdy až fyzicky nepříjemná. Všechno co jste si nepřáli vědět o jaderných reaktorech RBKM, ale báli jste se zeptat, je tady... nebo tam... https://www.youtube.com/watch?v=KYr0j_2kN6E

• 1.6.2019  10:03
    Kursk (2018)

• 15.5.2019  23:03

SPOILER...Uf. Tak tohle opravdu bolí. Pokud bychom chtěli srovnávat GOT s nedostižným Pánem prstenů (což snad kromě vylízaných scénaristů nikdo nechtěl), tak by Tolkilenova sága vypadala asi takhle: Sauron umírá ve stínu Dvou věží na zánět středního ucha během druhého dílu trilogie. To ovšem nikoho netrápí, protože dva a půl dílu budeme sledovat napínavý souboj o post starosty v Hobitíně. Kandidáty na post starosty jsou: Pytlík podporovaný elfy, dále pak Křepelka podporovaný lůzou, neb mu nikdo neproplatil diety za výlet do Mordoru a Chodec Aragorn, který se do Hobitína uchýlil poté, co byl z Bílého Města vykázán jako zbloudilý uchazeč o trůn. Nezávislá volební komise domestikovaných skřetů rozhodla, že v rámci všeobjímající lásky bude králem zvolen nekandidující Medděd, protože má největší včely....

• 17.4.2019  15:38
    Tina a Vore (2018)

National Geographic: Ze života trolů. Celkem humus.

• 7.4.2019  17:07
    Aquaman (2018)

Khal Aqua to prostě sám neutáhne. Takže se v tom digitálním moříčku sice plácá co mu ploutve stačí, ale vzhledem k tomu, že má na krku tradičně debilní scénář, pastelkovitý vizuál a dva veletrapné "záporáky", tak to na žádné rekordy v plavání nebude.

• 12.2.2019  19:10
    Heavy Trip (2018)

Ano, opravdu jsem devadesát minut bučel blahem jako Šojdrová v syrském sirotčinci. Nejroztomilejší film od dob Bambiho. Nebo Bundyho. To je jedno.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28