Auta (2006)

No jo,je to trochu infantilní a dětský,má to slabší příběh a skoro žádný pořádný gag či fór.Ale má to svoje kouzlo,Pixarovsky skvělou animaci a několik příjemných pasáží.Rozhodně je to milé a příjemné koukání.

Podivná tajemství (2002)

Hvězdu za styl jakým byl vyprávěný děj (skákání ze současnosti do minulosti a obráceně) a za výkon Ashley Judd,který se mi velmi líbil..Jinak je to nemastné neslané nic.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Opět se ukázalo že Piráty drží na hladině a ve správném kurzu Jack Sparrow.Johnnyho však už od prvního dílu hodně podporuje taky výborný Geoffrey Rush.Tihle dva,několik kvalitních pasáží(bitka s mořskými pannami),šermovaček a solidní finále zachraňují tento díl,který je dle mého názoru někde na úrovni Prokletí Černé perli.Ani mě moc nevadila absence Orlanda a Keiry,přičemž Beth více jak důstojně zastoupila Penélope a to ji nepovažuji za kdovíjak kráskou,ale v některých filmech ji to hodně sluší(jako tady).Podtrženo,je to kvalitní podívaná které však chybí alespoň jedna megalomanská scéna.

Sherlock Holmes (2009)

Dobrý..výborná hudba,solidní scénář,kvalitní herci…ale vzhledem k tomu že jsem se místy trochu nudil a momentálně existuje mnohem lepší Sherlock nemohu s hodnocením jít výše.Tohohle Sherloka zachraňují především tři věci.Prvně je to tradičně skvělý Robert Downey jr,druhou je fungující chemie mezi ústřední dvojicí a jejich vzájemné popichování.Třetí jsou dobře vymyšlené a natočené dedukce. Vícekrát už však nepotřebuji vidět.

127 hodin (2010)

Two men show zlepšujícího se Jamese Franca a vždy zajímavě režírujícího Danny Boyla.Tenhle film napíná až do konce a i když je jasné jak to dopadne,budete Aronoj fandit,bát se o něj a prožívat s ním halucinace.Ještě před měsícem bych tomuhle dal absolutorium,ale rozhodl jsem se trochu zpřísnit svoje hodnocení všech filmů..Myslím že 4* jsou zasloužené.

4teens (2011) (seriál)

Nehodnotím…viděl jsem jen poslední díl a přiznám se že jsem se u něj nudil.Ale,seriál má slušný námět a dobře rozestavené figury,od každého něco.(nesmělý genius,kráska které nejde učení,holka do nepohody a jiné)Pohrát si lépe se scénářem a více propracovat postavy…mohl to být skvělý seriál.

Ďábel se třemi zlatými vlasy (2009) (TV film)

Jo jo je to tak.Němci a jiní co šprechtěj neuměj točit filmy(nepočítám-li několik skvělejch vlaštovek co jim uletěli) ba ani seriály a už vůbec ne pohádky.Tohle je jedna z otřesných zhovadilostí u které jsem kroutil hlavou nad trapností scénáře.Záporného prince bych za jeho otřesné hraní nakopal.Ďábel vypadá a chová se jako kret.n.Takže jedninné kvůli čemu se na to dá dívat je půvabná princezna,ale i tu mohli v detajlu snímat z té strany bez jizvy.I tak jednu hvězdu právě za ní.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Kvalitní parodie,celou dobu jsem se bavil a nenudil,ale nemělo to žádné zapamatováni hodné fóry.I když parodie na Komando či scéna s Willisem byli supr.

Maverick (1994)

"Řekneš jim že si nás opil ohnivou vodou a pak obklíčil.“nezapomenutelná hláška stejně jako celí film.

Strážci - Watchmen (2009)

To co Moore vytvořil a Snyder natočil je neuvěřitelný skvost,troufám si říct že je to jeden z největších skvostů filmové a vlastně umělecké historie.Skvělé postavy(u mě jednoznačně vede Rorschach),příběh,dialogy,akční scény prostě unikát.Tímhle filmem se pro mě Snyder stává nesmrtelným.P.S.:Komiks mě minul.