DOA: Na život a na smrt (2006)

Roztomilá,vtipná, zábavná sexy mlátička prakticky bez scénáře. Bitky jsou skvěle natočený , holky jsou kočky a hudba je přesná. Chcete-li si užít Hoďku a půl bezmoskové filmové zábavy tohle je jasná volba.

Hanna (2011)

Tento film má, mimo jiné, dvě velký pozitiva, skvělý soundtrack a Saoirse která je ozdobou možná největší. I v takovém filmu ukazuje že je velký talent a že s ní musíme počítat. Jinak je film slušně natočený, ale zdálo se mi že má některé pasáže skvělé a jiné slabé. Slabá byla akce, ani mě nevadilo že ji tu bylo spíš míň, ale spíš její nepřehlednost. Celkový námět však byl dobrý, jen to chtělo mnohem lepší příběh, je to trochu škoda. Pro mě je tento film zklamání. Ale i tak další bodík pro Saoirse pro blížící se postup do mí top TEN.

Cesta do středu Země (2008)

Efektivně natočená nuda, v televizi však nepoužitelná. Fraser není tak cool jako v Mumiích, Hutcherson je místy otravný a Briem je docela kočka. Jsou mnohem lepší dobrodružky.

Valkýra (2008)

Emotivní, skvěle napsaný, atmosférou narvaný a kvalitně zahraný film. Skvěle se tu podařilo vystihnou propracovanost plánu který pánové měli. Jeden maličký leč důležitý článek jim to však pokazil.Tom Cruise ve své nejlépe zahrané roli, dále se mi z herců líbili Bill Nyghy a Thomas Kretschmann. Velice povedené dílo.

Star Wars: Klonové války (2008)

Solidní úvod do výborného seriálu. Začalo to pěkně zostra na bitevním poli, ale dále už to plinulo spíše normálně. Představili se nové postavy (díky seriálu pro mě už velice dobře známé). Když nastoupila na scénu Ahsoka, měl jsem s ní trochu problém, ovšem postupem času a díky vtipnému popichování s Anakinem sem si ji oblíbil stejně jako v seriálu (možná moje nejoblíbenější postava.) Jsem zvědaví co s ní Lucas zamýšlí, protože vzhledem k tomu že jsem ji nezahlídl v epizodě 3, můj tip je takový že Ahsoka nepřežije clonové války. Co se animace týče tak to není nic co by měl nějak zvedlo ze židle, ale zas to není tak hrozný že by se na to nedalo dívat. Stejně tak i scénář není zas tak úplně špatný. Co však film zráží je nepovedený dabing. Vadilo mi jaký hlas byl přidělen Anakinoj, vzhledem k tomu že v originále má hlubší a ne tak chlapecký. Jako velký milovník Star Wars jsem tento film a přiložený seriál s chutí přivítal.

Spider-Man 3 (2007)

JE to neúnosně zdlouhavý a k tomu se musíme po většinu filmu dívat na otřesného Maguireho, kterému jeho herectví jednoduše nevěřím. Ostatní herci by si rozhodně zasloužili více prostoru, protože James a Thomas jsou výborní. Bruce Campbell ve své mini roli byl k sežrání. Tak se dostávám k přeplácanosti celého filmu. Jsou tu tři protivníci a k tomu si Peter stíhá řešit vstahy ala telenovela.Ovšem,přestože je Bryce Dallas Howard větší kočka jak Kristen, klidně bych ji tu oželel, její postava je k ničemu. Stejně tak bych oželel jednoho padoucha, dalo by to filmu větší šťávu. Vzpomeňte na dvojku a skvělé souboje s Dr. Octopusem. Tady je padouchů moc a nestačí se pořádně ukázat. Co však musím vytáhnou do nebes, tak to je akce, které je naprosto dokonalá. Je přehledná,svižná a plná nápadů. Takže co říct na závěr? Spidey 3 mě jako celek zklamal a místy jsem se nudil. Ale některé pasáže a někteří herci jsou skvělí.

Resident Evil: Zánik (2007)

Po otřesné dvojce přichází, malé zlepšení. Trojka má jistý problém v tom že se toho v ní moc neděje. Často se někam jezdí aby se tam mohlo něco stát, umře několik lidí Milla,která táhne od první sekundy celou sérii, pomlátí pár zombivců a jede se dál. Osobně bych uvítal hustější akci a větší využití speciálních schopností Alice. To je problém všech residentů. Na jednu cool scénu je několik nemastných neslaných. Ovšem v rámci žánru je to podle mě jedna z těch lepších serii a tohle je nejlepší díl.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Co s tebou, ohnivý poháre?? Tváříš se že by si to jako mohl natřít Vězni z Azkabanu, ale přitom velice často ztrácíš dech. Např. proč tu máš hezkého draka a skvěle natočenou honičku s ním, když nám ani neukážeš jak že s ním Harry zatočil. Malí pád do údolí a následný triumfální přílet mi opravdu nestačí. Myslím že ti tu fungují pouze malé epizodky, ale nefunguješ jako celek a je to škoda, protože skvělý dospělý herci,obstojný dětský a výborné triky tě drží nad vodou. Stejně tak několik slušných scén. Zmíněná honička, scéna pod vodou a souboj na hůlky. Ohnivý poháre, nakonec se mi snad i Kámen mudrců líbil více, protože fungoval jako celek.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Trochu kravina, rozhodně to není seriál na který bych čučel díl od dílu. Někdy se však rád podívám a je to docela zábava. Nejlepší jsou Richard Gibson a Arthur Bostrom.

Ctihodný občan (2009)

Skvělí scénář, Gepard jako záporák výborný, Jamie je vynikající a celkově je to zábavně a zajímavě natočený. Rozhodně milé překvapení.