V pasti (2005)

Produkce udělala velkou chybu v tom, že do filmu kde je nutno aby divák uvěřil, že dotyčné je 14 obsadí 17 náctiletou holku. Celé to stojí na lžích, ale zrovna to, že ji je 14 je pravda k smíchu. Kdyby obsadili mladší herečku, tak by ji nikdo nevěřil ty duchaplný kecy co vede. Tady prostě autoři nemohli uspět a vznikl průměrný film.

9 to 5: Days in Porn (2008)

Dokument o lidech, kteří mají v životopisu: Přístupná pro solo, fotky, holka-holka, holka-holka-anál, kluk-holka, kluk-kluk-holka, ze zadku do pusy, anál, dva najednou, dva v kundě, mezirasový, dávení penisem, polykání, stříkání dovnitř, bondáž, nadřazený, fetiš, stříkání na obličej, striptýz, rozlučkové večírky a skupiny ne větší než čtyři. Ani k jedné aktérce jsem jsi nenašel bližší vztah a jejich důvody proč jsou v porno průmyslu mi nepřišli zajímavé. V závěrečných titulkách jsem ovšem dostal záchvat smíchu když jsem četl následující text. "Po tom, co bylo zjištěno, že je pornohvězdou, byl Mie zrušen účet ve 'World of Warcraft' (70. level). Je těžké ji sehnat a drby říkají, že skončila."

Kalich lásky s Tilou Tequilou (2007) (pořad)

Ti kteří neviděli tuto reality show do konce ať si klidně píšou, že Tila je hodně zahleděna sama do sebe, líbá se s každým na počkání, když se líbají soutěžící mezi sebou vyhodí je. Každá výhra v soutěži mezi dvěma pohlavími, je trávení času s ní, trochu stereotyp. Hledá lásku mezi svými fanoušky a přáteli ze sociálních sití, ubohé. Po pár dílech to tak skutečně vypadá, ale je docela zábava dívat se na partu idiotu (chlapů) a houf lesbiček. Navíc to má úplně ten nejlepší konec jaký si můžete přát.

Šéfové na zabití (2011)

Zábavná komedie, která je postavena na tom, že filmové hvězdy dá do vedlejších rolí a hlavní role obsadí nezajímavými herci, kteří hrají většinou vedlejší role. Jennifer Aniston v roli nadržené stomatoložky je naprosto famózní, klidně to mohlo být cele jen o ní :)

Colombiana (2011)

Takové neslané nemastné se spoustou kvalitní akce v atraktivním prostředí Kolumbie a s špatně vybraným pohlavím pro hlavní postavu. Zoe bych uvěřil bulimií, ale nikoli, že dokáže unést ve své ručičce těžkou zbraň.

Drive (2011)

Tady někdo viděl herecký výkon Javiera Bardema v Tahle země není pro starý a předvedl ho v tomhle filmu v roli řidiče. Úvodní scéna mě naprosto vtáhla do děje a bylo jasné, že tohle bude něco extra. Hudba naprosto úžasná zpomalené záběry perfektní, vlastně jediné přes co jsem se nepřenesl, bylo posledních 10 minut, které nenaplnili atmosféru, kterou režisér udával po celou dobu.

Podraz (2011)

50 Cent a jeho produkční společnost Cheetah Vision Films s ním natočila další podprůměrný film. Místo vložení peněz do Bruce Willise měl spíš zainvestovat do lepšího scénáře. Je to prostě jenom o tom jak 50 Cent všechny zabije tak, že vlastně nikoho nezabije.

Zkažená úča (2011)

Zkažený film o zkažené Cameron, tak trochu jiný tip komedie než se teď běžně točí. Děj je dosti bláznivý a dopředu nevíte co bude v dalším střihu. Na jedno podívaní v podvečer ideální.

Útok na věžák (2011)

Typicky Britské, takže originálně absurdní, vulgární, násilnické, humorné.