Yves Saint Laurent (2014)

Nemastná a neslaná povinná jízda na téma životopisný film.

Vykolejená (2015)

Amy Schumer znám. Některé její věci jsou dobré, jiné ne. Tohle je bohužel ten druhý případ. Začátek Vykolejené (víc jsem nezvládla, po půlhodině jsem to s filmem vzdala a opustila kino) postrádá ten správný rozjezd, vtip a používá spousty klišé (linka s otcem, svalouš atd.). V Inside Amy Schumer je vám tahle hubatá rajda sympatická, ve Vykolejené vás bude neskutečně prudit. Aspoň mě teda jo.

Nákupní maniačky (2013) (pořad)

Partička ženských si místo Prostřeno hraje na módní expertky. To chceš!

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První sezóna skvělá, bohužel každá další byla čím dál větší fraška.

Dítě číslo 44 (2015)

Pekelně rozvleklý, totálně nezvládnutý vysokorozpočtový díl Dobrodružství kriminalistiky.

Ex Machina (2014)

Pokud zůstanete u dívání se a nepustíte se do hlubšího myšlenkového rozboru tohoto filmu, je vše v pořádku. Když o něm začnete ale trochu víc přemýšlet, zjistíte, že se scénář poměrně dost rozpadá a spousta věcí je tu jen pro efekt. A kdokoli to stříhal, přehlédnul zcela zbytečný konec, který měl jít pryč - ta dořečenost už je tu vyloženě polopatická.

Má pekelná kočka (2011) (seriál)

Takže týpek se jménem hodným amatérského kouzelníka, zlatým srdíčkem, vizáží gay harlejáře a futrálem na kytaru plným škrabadel a mňoukadel navštěvuje domácnosti, kde lidem kočky chčijou na ksicht, a opravuje nejen micky, ale i pochroumané vztahy. Nekup to.

Divoké historky (2014)

Tenhle film má parádní kameru a drajv. Nic víc, nic míň.

Rocky (1976)

"Co to je? To jsou moje želvy. Ta nahoře je Link a ta dole Cuff. A to ostatní jsou kamínky." Yes.