Goldbeater

okres Cheb

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 5.9.2017  08:22

Tohle už není výlet do dobře známého Twin Peaks. Tohle je výlet do naprosto nevyzpytatelné hlavy Davida Lynche. A zároveň osmnáct hodin tak nevídané televizní tvorby, až pochybuji, že někdo kdy vytvoří něco ještě podivnějšího a bláznivějšího. Ledaže by to byl opět Lynch a do Twin Peaks se ještě alespoň jednou, naposledy vrátil. To bych si přál...

• 25.2.2013  21:57
    Stalker (1979)

Dlouhou dobu jsem se tomuhle legendárnímu ruskému snímku vyhýbal, i když jsem prakticky počítal s tím, že půjde o pětihvězdičkový zážitek. A nyní musím říct, že mám chuť vidět víc filmů od Andreje Tarkovského. Mám-li být upřímný, tak nějaké hlubší významy Stalkera jsem bez pochyb nepochopil. Ale to nádherné a tajemné prostředí zóny mě opravdu dostalo. Ta atmosféra byla úžasná. A i herecké výkony byly skvělé. Mohlo to být natočeno všemi možnými způsoby, ale takhle je to opravdu působivé. Určitě se nyní vrhnu na další režisérova díla. Stalker na mě udělal velký dojem. PS. Co bych dal za to, kdybych mohl sám chodit do nějaké takové Zóny. Mám z toho zajímavé pocity.

• 25.2.2013  21:07

Slušné, i když už nikterak inovativní či zajímavé zakončení frankensteinovské série studia Hammer. Potěšil mě návrat Petera Cushinga do hlavní role a zajímavé bylo i prostředí blázince, kde se baron ukrývá. Ovšem vzhled monstra už je hodně vzdálený původní představě, a i když to byl asi záměr, připomínalo mi spíše chlupatého mimozemšťana z filmu Robot monster. S naprostým klidem můžu ze série doporučit první dva filmy. Ostatní dle vlastního uvážení, tento rozhodně nebyl nejhorší.

• 25.2.2013  20:57

Tak u téhle stylové Brooksovy parodie jsem se neskutečně bavil. Ačkoli tento žánr nepokládám skoro nikdy za kvalitní, musím uznat, že zde jde o špičkovou práci. Mel Brooks už mě dříve pobavil svými Spaceballs, ale Young Frankenstein byl daleko lepší. Gene Wilder byl parádní volbou pro hlavní úlohu a pobavili mě i ostatní. Zmínil bych hlavně obzvlášť vtipného Martyho Feldmana. Velmi mě ve své nenápadné vedlejší roli pobavil Gene Hackman. Všimli jste si ho? Pochválím ještě hudbu a výpravu. Tvůrcům se dokonale podařilo snímku dodat ten look třicátých let a kdybych o něm nevěděl skoro nic, možná bych mu i to stáří uvěřil. Pro mě tohle byla na jedničku odvedená práce.

• 25.2.2013  20:48
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Nikdy jsem nebyl zrovna seriálový typ a dával jsem vždy raději přednost filmům, ale musím říct, že Scrubs je opět jeden z mála seriálů, které mě dokázali strhnout. Byl jsem docela okouzlen všudypřítomným humorem a velmi originálně napsanými postavami. Kam se hrabe Dr. House. Všechny postavy jsou téměř dokonale napsané a některé mi budou hodně dlouho chybět. Seriál jsem dokoukal do osmé série, která měla být konečná a její poslední díl podle toho vypadá. Vzhledem k tomu, že v devítce je podle všeho samé vaření z vody, nechám si konečný dojem udělat posledním dílem osmičky. Mé hodnocení jednotlivých sezón: První série se velmi svižně rozjela a dokázala skvěle nalákat. 90% Druhá série byla v mých očích možná nejlepší. Pomohly tomu díly s Brendanem Fraserem a pronikání do nitra jednotlivých postav (závěrečná rána Perryho Coxe vede). Druhá sezóna nastavila vysoko laťku. 100% Třetí série byla ze začátku o něco slabší, ale postupně zase získala na síle. 85% Ve čtvrté, páté a šesté sérii se hlavně komplikují vztahy a díly překypují vtipem. 90% Se sedmou sérií přišel menší pokles kvality a je to znát hlavně i kvůli samotné délce sezóny, která je oproti ostatním poloviční. Stále je to ale dobrá podívaná. 75% A nakonec osmá série předznamenává připravované finále, a i když zde tvůrci sázeli více na dramatickou rovinu než humor, ukončení stojí za to. 80% S tím, jak mě tento ultra zábavný seriál dokázal vtáhnout, nemohu jinak, než si ho přidat do své top desítky.

• 28.1.2013  18:34

Quentin samozřejmě opět nezklamal. U něj to prakticky ani nejde. Django je velmi dobrý akční pseudowestern v typicky tarantinovském stylu. K ději se zde snad ani nemusím vyjadřovat. Snad jen, že druhá půle s Leonardem DiCapriem se mi líbila o něco víc než ta první, kterou bych já osobně možná trochu zkrátil, i když s délkou jsem neměl žádný problém. Byla ovšem znát. Hudba tentokrát není tak teatrální a výrazná, jako tomu bylo u Quentinových předchozích filmů, ale stále jde o velmi dobře pospojovaný soundtrack. Potěšila mě hodně malá herecká camea různých klasiků žánru a Tarantinových oblíbených spolupracovníků, kde bych snad mohl zdůraznit nepřehlédnutelného Franca Nera či možná přehlédnutelného Bruce Derna, Toma Saviniho či Michaela Parkse. Nikomu ale určitě neunikla bombastická vedlejší role samotného pana režiséra. Vtipný jako obvykle. Plynule budu pokračovat k hlavnímu obsazení. Myslím, že titulního Djanga v podání Jamieho Foxxe dokonale zastínil opět excelentní Christoph Waltz, kterému tímto přeji, aby získal svého druhého oscara! Byl by zasloužený. O druhé místo v tomto filmu se v mých očích dělí DiCaprio jako Calvin Candie a jeho černý pes Stephen v podání skvělého Samuela L. Jacksona. Oba podali brilantní výkony. Proč přes to vše dávám čtyři hvězdy? Trochu mě zaskočila plochost charakteru Broomhildy (Kerry Washington), která v tomto filmu plní prakticky jen funkci zachraňované princezny, což u Tarantina není zvykem. Ale hlavně jsem se totiž po zhlédnutí nevyhnul mírnému srovnání s Hanebnými Pancharty. A když Tarantino prohlásil, že oba filmy jsou součástí zatím nezavršené trilogie, srovnání je snad trochu na místě. V každém případě to byla ovšem nevýslovná zábava. PS. Komu neunikla spojitost mezi finální scénou s odchodem Djanga z domu, kde řve nemohoucí Stephen, a konečným záběrem z filmu Hodný, zlý a ošklivý, kde Clint Eastwood na koni ujíždí od nehybného a řvoucího Eliho Wallacha? Inu oba byli ponecháni osudu. Eli ale dopadl lépe.

• 28.1.2013  18:15
    Kozoroh 1 (1977)

Velmi působivý thriller, kterému by možná neškodila trochu kratší stopáž, ale mně osobně vůbec nevadila. Napětí se stupňuje a film obsahuje i dost zapamatování hodných scén. Zařadil bych mezi ně určitě vzdušnou honičku práškovacího letadla a dvou vojenských helikoptér. No a nebyl bych to já, kdybych zde nepochválil samozřejmě parádní hudbu Jerryho Goldsmithe. Obsazení velmi potěšilo. Hal Holbrook po vzoru Magnum Force opět v záporné roli, která mu sedne nejvíc. Zajímavá je i menší role Tellyho Savalase. Málem bych ho nepoznal. Kozoroh 1 můžu s klidem doporučit všem, kteří by měli chuť na nějaký konspirační thriller ze sedmdesátých let. No a kdo ví, jak to s těmi lety do vesmíru doopravdy vlastně bylo. Nebo nebylo?

• 28.1.2013  18:11
    Štístko (1966)

Walter Matthau si za roli vychytralého a vydřidušského advokáta Willie Gingriche svého oscara právem zasloužil! Kéž by se stejně spravedlivě ceny filmové akademie rozdávaly i dnes, že? Ale zpět k filmu. Billyho Wildera mám stále radši a jeho filmy jsou téměř nadčasové. The Fortune Cookie má hodně co nabídnout i dnešním divákům. Já jsem se při téhle komedii moc dobře bavil a víc jak dvouhodinová délka nebyla vůbec znát. No a už jen kvůli tomu zábavnému výkonu Waltera Matthaua, jež mu mimochodem způsobil srdeční infarkt při natáčení, je nutné se na tenhle milý film podívat. Zábavné a vtipné i po bezmála padesáti letech.

• 28.1.2013  18:04

Tak bohužel. Musím říct, že zakončení jedné velké a fenomenální série je dost velká (sla)bota. Těžko povědět, zda Chris Carter s Frankem Spotnitzem po devíti sériích seriálu ztratili slinu a nemohli ze sebe za žádnou cenu vymačkat alespoň trochu originální či aspoň minimálně epický děj (jak toho bylo u prvního Akta X filmu). Seriál jsme viděl komplet a minimálně do půlky mě šíleně bavil, tohle je ovšem už jen slabý odvar, kterým se tvůrci snažili dostat zřejmě zpět do oběhu. Ovšem jde jen o chabý neúspěch. Zamrzelo.

• 28.1.2013  17:58

O tom, že Clint Eastwood nechová vůbec důvěru v nastupující mladou generaci jsme se nemuseli dozvědět pouze z jeho Gran Torina. O dvaadvacet let dřív natočil takovou komornější válečnou komedii, kde hází jednu hlášku za druhou a zaručuje nám, že po celou délku víc než dvouhodinové stopáže se nebudeme nudit. Dějově je snímek samozřejmě trochu prostší, ale mně to nevadilo. Nějaká ta nadnesená válečná pohádka občas nezaškodí. Zvlášť když je z toho cítit takový ten sladký osmdesátkový feeling.

• 8.1.2013  20:48

Kmen Andromeda je snímkem samozřejmě kvalitním. U mě ovšem dojel na existenci ještě kvalitnější předlohy Michaela Crichtona, kterou jsem dočetl týden před projekcí. Proto jsem měl většinu pasáží ještě čistě v hlavě a ve filmu jsem prostě už jen odhadoval, jak asi bude která scéna natočena a nakolik bude podobná knize. Inu vesměs je to velmi věrná adaptace s povedenou hudbou a zajímavými efekty, ovšem podobně jako v případě filmu 1984 s Johnem Hurtem, který je také bezesporu kvalitní, nemůžu dát víc než tři hvězdy, protože velkých kvalit knižní předlohy film nedosáhne. Dojmy ovšem pozitivní.

• 3.1.2013  00:12

Při sledování jsem měl zvláštní pocity. Nemohu říct, že by se mi děj filmu nelíbil, právě že naopak, celou dobu prostě tušíme, že je s pracovníky nebo s domem něco špatně, ale obával jsem se zkrátka, že snímek nestihne vygradovat v pravou chvíli. To se ovšem změnilo. A finále stojí opravdu za to. Nakonec poznáváme, že po celou dobu tvůrci budují opravdu silnou a tajemnou atmosféru, která se postupně proměňuje ve všudypřítomný strach (a to bez lekaček!). S odstupem času shledávám Session 9 ještě více intenzivním snímkem, který mohu jen doporučit. Už se mi sbíhají sliny na druhou projekci. Netradiční počin, velmi silný zážitek.

• 12.12.2012  11:42

Zklamání. Já tyhle epické filmy z šedesátých let mám docela rád a od Lawrence z Arábie jsem toho čekal hodně. U tak vychvalovaného a často citovaného snímku to ani jinak nejde. Ale Larry si mě bohužel vůbec nedokázal získat a sledování jeho příběhu bylo dost zdlouhavé. Pomalu už k těmto čtyřhodinovým snímkům začínám ztrácet důvěru. Začínám se dost obávat, jak na mě zapůsobí Sedm samurajů, až se někdy konečně dokopu k tomu, abych je viděl. PS. Hodně zdejších vysokých hodnocení je pro mě k nepochopení. Možná jsem neměl svůj den. Ale k druhé projekci se asi jen těžko někdy donutím. Úprava: Napodruhé lepší.

• 12.12.2012  11:35

Do chvíle, než hlavnímu (anti)hrdinovi vylezl z krku modrý červík Aylmer a řekl "Ahoj," jsem měl za to, že toto bude čistokrevný horor. Poté mi došlo, že půjde spíš o zábavnou hororovou komedii a velkým počtem krvavých scén. Musím přiznat, že se mi to velmi líbilo. Takovéhle filmy prostě můžu a stejně jako režisérův předchozí počin Basket Case mi to svou atmosférou připomínalo bláznivé černobílé hororové komedie, jaké v USA točil Roger Corman. Humor je naprosto totožný. Pro hororové fanoušky tenhle snímek určitě nebude rána vedle. Mně se to zdálo moc fajn.

• 12.12.2012  11:31

Zajímavý hororový počin, který mi svou atmosférou a naprosto naivními hereckými výkony dobře připomínal hororové komedie z padesátých a šedesátých let minulého století. Několikrát jsem si vzpomněl na svůj oblíbený Malý obchod hrůz, který ovšem patří do daleko větší ligy než tahle blbina. Myslím, že pro fanoušky bláznivých gore filmů z osmdesátých let to bude paráda. V lepším citovém rozpoložení bych možná dal i čtyři, ale ty daruji následujícímu režisérovu počinu Brain Damage, který mě pobavil daleko víc.

• 12.12.2012  11:26
    Kalifornie (1993)

Upřímně, čekal jsem daleko daleko větší pecku. Asi jsem se neměl tolik těšit, ale dvojice Brad Pitt a David Duchovny mě prostě nalákala. Nakonec to ale bohužel vůbec nějaká extra pecka nebyla. Film je zaprvé strašně dlouhý, což je na thriller tohoto typu dost nevhodné. Zadruhé mu chybí překvapivé zvraty. Člověk prostě ví, kdy přesně se všechno zvrtne a kdy někdo někoho zastřelí a samozřejmě jak všechno skončí. Mohlo to být natočeno daleko lépe, ale od Dominica Seny už raději žádné pecky nečekat.

• 12.12.2012  11:22

Nečekaně! Sedm psychopatů je opravdu psychopaticky působící snímek. Řekl bych, že pro spoustu diváků bude docela nestravitelný. Ale mně se to velmi líbilo. Kdyby nebylo toho mírného zpomalení děje v druhé třetině snímku, dal bych bez pochyb plné hodnocení. Herecké výkony jsou skvělé a to bezesporu u všech zúčastněných. Výběr herců se opravdu povedl. Sam Rockwell, Christopher Walken, Woody Harrelson a Tom Waits působí jako praví psychopati a Colin Farrell si svou dobře zahranou rolí alkoholika u mě smazal ten hnusný černý puntík, který si zajistil totálně zpackaným remakem Total Recallu. Pobavilo mě zde i malé štěknutí veteránského herce Harryho Deana Stantona. V neposlední řadě bych ještě chtěl pochválit vhodně zvolený soundtrack. Na režisérův úctyhodný počin V Bruggách to sice nemá, ale pořád je to velmi povedený zážitek.

• 17.11.2012  21:38
    Halloween (2007)

Ne že bych byl nějakým extrémním fandou původního Halloweenu. Mám za to, že zas takový fenomén to není, ale i tak se z toho námětu dalo vytěžit tolik a stejně se to Robovi tentokrát nepovedlo. Na začátku filmu jsem se radoval, když začala znít skladba God of Thunder od Kiss, ale potom mé nadšení opadlo. Protože soundtrack je na tomto filmu snad jediná dobrá věc. Potom ještě obsazování kultovních herců do vedlejších rolí, zejména pak společné scény s Malcolmem McDowellem a Bradem Dourifem stojí za to. Na tom si režisér záležet dal, ale úplně přitom zanevřel na hlavní role. Protože postava Laurie je ukřičená pipka, která si mé sympatie vůbec nezískala a fandil jsem spíš nakorbenému Michaelovi, který ale také ztratil na působnosti, a to hlavně kvůli příliš nataženému prologu. Zbytky lidské stránky vraha tu neměly vůbec být odhaleny. Bohužel, tenhle remake se snažil přinést něco nového, ale naprosto to propadlo. Zklamání.

• 4.11.2012  13:04
    Skyfall (2012)

Po podle mého názoru nepovedeném Quantum of Solace se sérii vrací kvalita. Sam Mendes se v režisérském křesle parádně předvedl a pod jeho rukou vzniklo několik opravdu nezapomenutelných scén. Ta finální vede. Líbil se mi návrat ke starým prvkům série, což se doufám udrží i v dalších pokračováních, protože Samu Mendesovi se povedlo opravdu vyzvednout Fénixe z popela. Dočkáme se i humoru a pár hlášek a hlavně skvělého blond gay záporáka v podání Javiera Bardema. Co mě dále překvapilo, byla úvodní píseň od Adele. Velmi chytlavá a povedená. Samozřejmě zlatým hřebem večera bylo již zmíněné finále, které se celé odehrává ve světle hořícího panství. No ale nebudu nic prozrazovat, tenhle film je prostě třeba viděl. James Bond se vrací.

• 4.11.2012  12:58
    Otčím (1987)

Nevěřil jsem, že mi takhle dobrý horor mohl takovou dobu unikat. Měl jsem tušení, že existuje jakýsi Otčím, ale přehlížel jsem to do té doby, než jsem si řekl, že by bylo fajn vidět Terry O'Quinna v hlavní roli. Nakonec musím říct, že ten chlap je borec. Opravdu špičkový herec. Za roli zdejšího psychopata by si zasloužil místo v pomyslné hororové dvoraně slávy a jeho otčím Jerry Blake by se klidně mohl stavit mezi Normana Batese a Hannibala Lectera. Samotný snímek je velmi dobře napsaný a skvěle natočený. Už úvodní scéna upravování v koupelně a následné chození přes mrtvoly je úžasná. Po celý film se nás drží hustá atmosféra plná napětí a my si prostě říkáme, kdy už mu asi rupnou nervy a začne vyvádět. Ke konci jsem otčímovi dokonce dost fandil. Vždyť chtěl mít jen dokonalou rodinu, což z něj dělá nejnevinnější postavu. Parádní zážitek.

• 4.11.2012  12:50

Tak historicky první splatter v dějinách hororu je dost rozporuplné dílo. Já sám jsem nečekal, že by to mohlo být kdovíjak kvalitní, ale tohle je opravdu šílenost. Herschell Gordon Lewis se snažil ukázat co nejvíc krvavých a brutálních scén, v čemž je tenhle snímek zřejmě nejoriginálnější a nejvíc průlomový, to vše ovšem na úkor obsahu a formy. Herecké výkony jsou opravdu hrozné, jak už zde v několika komentářích padlo, a i neustále se opakující hudební motiv, který prý složil sám režisér, je po pár vteřinách už dost otravný. Tenhle horor musí být někde na špičce žebříčku filmového nevkusu a žádné příjemné pocity ve mně nevyvolal. Kéž by z toho tvůrci udělali aspoň komedii, mohlo by to dopadnout jako Cormanův Malý obchod hrůz, který mám strašně rád. Ale jako vážný snímek to selhalo ve všech ohledech.

• 4.11.2012  12:44

Chuck Norris v hororu. No jak by to mohlo dopadnout, že? Špatně. Kdykoli se mocný Chuck objeví, nakope všem prdel a zase na pár minut zmizí. Vše navíc podtrhuje naprosto hrozná hudba, kterou když třeba srovnám s úctyhodným výkonem Ennia Morriconeho na filmu Věc téhož roku, nechápu jak mohli v Hollywoodu být i tak neschopní skladatelé a vůbec filmaři. No, po tomhle se zas s mistrem Norrisem na čas rozloučím, nerad bych se rozčiloval moc často.

• 4.11.2012  12:42
    Akta X - Pravda (S09E19) (epizoda) (2002)

Finální díl deváté a poslední série Akt X, kde se Fox Mulder a spol snaží obhájit pravdu před vojenským soudem. Při tom se nám tvůrci snaží shrnout všechno důležité, co se v seriálu v rámci mytologie celého příběhu týče. Rozloučení s postavami, které nás provázely víc jak dvou sty epizodami, je to samozřejmě dobré. I když myslím, že z toho šlo vytahat ještě daleko víc. Jsem zvědav ještě na druhý celovečerní film. Jinak musím uznat, že to, co se Chrisu Carterovi podařilo, ač občas seriál mírně upadal, je fenomenální.

• 4.11.2012  12:37

Jak jen jsem mohl tenhle skvělý film tak dlouho odkládat? Možná se to vyplatilo, protože tohle byl pro mě největší zážitek za poslední měsíc. Opravdu parádní film-noir ze sedmdesátých let s fenomenálním Jackem Nicholsonem v hlavní roli, za kterou by si určitě zasloužil oscara, a krásnou Faye Dunaway v roli vedlejší. Jerry Goldsmith opět dokázal složit parádní hudbu a tajemná thrillerová atmosféra mi velmi připomínala L.A. - Přísně tajné. Příběh je opravdu napínavý a silný. Skoro nemůžu uvěřit, že takovýhle film vznikl už před bez mála čtyřiceti lety. Pro mě zatím nejlepší film Romana Polanského, jaký jsem viděl. Opravdu perfektní zážitek.

• 4.11.2012  12:32

Martin Scorsese rozjel velmi kvalitní a poutavý příběh o mazaných mafiánech z Atlantic City v čele s výborným hercem Stevem Buscemim. Všichni jsou ve svých rolích velmi přesvědčiví a při sledování jsem si tak trochu připadal, jako bych znovu od začátku hrál PC hru Mafia. Opravdu to dokáže velmi pohltit. Po první epizodě jsem dal čtyři hvězdy, ale po zhlédnutí celé první série musím říct, že jsem až překvapen, jak mě příběh dokázal vtáhnout. A proto zvyšuji své dosavadní hodnocení na plné a těším se na další díly.

• 4.11.2012  12:28

Zpočátku jsem moc nechápal, o co tady vlastně jde. Později mi to došlo a byl jsem dost na vahách, zda se přiklonit spíš k lepšímu nebo horšímu hodnocení. Nakonec jsem dal lepší, protože některé dialogy jsou opravdu parádní a herci se ve svých rolích dost vyřádili. Ovšem že bych tenhle snímek měl vidět ještě někdy znovu, to mě moc neláká. Zajímalo by mě, co by na to Bill Shakespear asi řekl. No, vskutku Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi.

• 4.11.2012  12:24
    Sestry (1973)

Brian De Palma opět kráčí ve šlépějích velkého Alfreda Hitchcocka a je to znát už od prvních vteřin snímku. Jakmile se při úvodních titulcích rozezní fantastická hudba Bernarda Herrmanna, je nám všem jasné, kam vše povede. Tenhle film je opravdu velkým příkladem toho, jak byl De Palma silně ovlivněn svým oblíbeným režisérem. Samotný příběh je velmi silný a kdyby si svou sílu a napětí udržel až do konce, dal bych klidně i plné hodnocení. Takhle dám silné tři hvězdy s tím, že třeba Dressed to Kill (taktéž velmi ovlivněné Hitchcockem) se mi líbilo víc.

• 4.11.2012  12:20

Výborná komedie ze staré školy a z doby, kdy ještě Steve Martin hrál ve filmech, na které byla radost se dívat. Jeho souhra s Michaelem Cainem je parádní. Frank Oz opět nezklamal a příběh o dvou podvodnících, které prakticky přivede na dno jedna pitomá sázka, je skvělý. Dva hlavní představitelé si opravdu kápli do noty a jejich vzájemné oplácení vtípků je k popukání. Víc takových komedií.

• 4.11.2012  12:15

Dost jsem se těšil, jak se Nick Cave s Johnem Hillcoatem zase předvedou, protože jejich Proposition bylo velmi zvláštním a kvalitním počinem na poli westernu. Samozřejmě, tady už se mnohem více pohybujeme v komerčních vodách, což ovšem u gangsterských filmů nebylo nikdy naškodu. Všichni angažovaní herci podávají pěkný výkon a třeba takový Guy Pearce je v roli slizkého Rakese opravdu nechutný. No a Tom Hardy by si za své ,,hrm" zasloužil oscara. Hudba stála opět za to. Nelituji těch dvou hodin strávených v kině. Určitě o několik tříd lepší zážitek než u Veřejných nepřátel s Johnnym Deppem.

• 4.11.2012  12:12
    Mutace (1980)

Tak tohle mě docela překvapilo. Čekal jsem nesmyslné hororové béčko (jakoby typické pro osmdesátá léta) a nakonec je z toho docela chytrý film se sympatickými herci a na svou dobu velmi dobrými efekty, které dnes sice možná působí spíš úsměvně, ale pro takového milovníka staré školy je to pastva pro oči. Hodně scén je nezapomenutelných a některé (ne)halucinace působí opravdu děsivě. Určitě tenhle film doporučuji všem fanouškům hororu. PS. Filmový debut Williama Hurta.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25