Sedmero krkavců (2015)

No, je to velmi vtipná a povedená adaptace, ALE oproti klasice Sedmero havranů z roku 1993 tady strašně harpuje "herectví" a vůbec celkově je to o dost míň dramatické a ten konec byl takový suchý. Takže u mě pořád vede ta verze s děsivou Chýlkovou (nicméně +1 hvězdička za opravdu sexy bratry - ty dospělý, samozřejmě)

Chappie (2015)

Myslela jsem, že nemůže být lepší a smutnější robotický film než Andrew člen naší rodiny... A mýlila jsem se. Protože Chappie.. to je fakt nápor na emoce.

Single Man (2009)

Konečně "gay film", který se netočí kolem toho, že hlavní postava je gay. Je to PS: Miluji tě, akorát se odehrává v jiné době. Strašně moc smutné a depresivní. Krásná hudba.

Čarovný les (2014)

Výborné a úžasné. Do půlky klasicky "pěkný mišmaš pohádek", ale od půlky se to rozjede a budeme brečet a nadávat. A zpívat. Celou dobu. Palec nahoru!

Zloba - Královna černé magie (2014)

Byla jsem hodně zvědavá, jak se s tímhle tématem vypořádají. Vždycky tíhnu víc k "záporákům" (resp. k antagonistům), než k hrdinům, z toho důvodu jsem se těšila. Na druhou stranu jsem se bála, aby to nepřehnali a nezkazili. Stal se pravý opak... nesmírně se mi líbí poselství tohoto filmu, který je jemný avšak feministický, protože jasně ukazuje, že žena by neměla čekat na záchranu, ale může se zachránit sama. Angelina byla vybrána skvěle, neboť z ní sálá jak nádherná víla, děsivá čarodějka, tak i matka s velkým srdcem. Určitě nejlepší verze tohoto příběhu, co jsem kdy viděla.

Panna nebo orel (2010)

Film samotný tak na tři hvězdičky, ale jedna navíc za skvělou hudbu.

Interstellar (2014)

Šla jsem s nulovým očekáváním. Normálně bych tomu asi dala 4 hvězdičky, ale že je to lepší než Inception a ve vesmíru bylo ticho, tak tomu přidám ještě jednu.

Footloose (1984)

Člověku se hned chce tancovat!

Strážci Galaxie (2014)

Zkombinujte humor Červeného trpaslíka, efekty a scenérie Mass effectu a postavy Pátého elementu, a dostanete tohle. Naprostá bomba!

Království (2013) (seriál)

Nechápu nízké hodnocení. Jediné, co mě nebavilo, tak byl ten milostný trojúhelnik, ale vyřešili ho docela rychle, a potom kvalita stoupá a stoupá.