Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Celkem naivně jsem si myslel, že když TVzHovna před časem udělala Robinsonův ostrov, bude Survivor udělanej profesionálnějc, že se tvůrci poučej z předchozích chyb. A vono ne. Ó, jak překvapivé! (a teď si zatleskáme!) Za mě - příliš prostoru pro svoje nesmyslný a zbytečný žvásty dostává nesympatická, opravdu hodně ošklivá, vyžilá Pazdera. (opět si zatleskáme, i když trochu míň než předtím) Na druhou stranu má moje sympatie týpek, kterej si klidně nechá vykérovat na rameno "VOLE". (hodně mu zatleskáme!) Z těch všech "hlubokomyslnejch" čmáranic, co maj skoro všichni soutěžící na sobě načmáraný, je tahle jediná aspoň vtipná. A za co je teda ta jedna hvězda, když to vlastně stojí za hovno? Ani sám nevim (a nakonec si nesmíme zapomenout zatleskat!) EDIT po 3 dílu: Ne, to se fakt nedá. Primitivní komentář moderátora Novotného, primitivní otázky na soutěžící, primitivní skandování názvu "kmene", neustálý tleskání po každým uprdnutí ... Polovina času jednoho dílu je nudná žvanírna, na kterou je zvědavej snad jen produkční tým. Navíc - podle tý výbavy, kterou dostaly obě bandy od začátku (oheň, pila, sekera, podlážky, ...), to spíš vypadá jako Prima dovča na exotickým ostrově. I když to celý platila TV zNova. (véééélký potlesk!!!) A aby se tam nikdo nenudil, hrajou se hry a soutěží se o "něco". Pytlik žrádla, tabulka čokošky ... nějaký prachy. Je tohle celý ještě "Survivor"? Jde o "přežití" v přírodě? Nebo jde spíš jen o přežití intrik, podrazů, leváren a nudnejch keců, kterýma soutěžící mezi sebou nešetří? Prostě slabota, která si odpad! plně zaslouží (a pokud ještě nemáme z neustálýho tleskání zlámaný všechny haxny, zatleskáme si úplně naposled). A nakonec bude platforma ...

Pan Tau (2020) (seriál) odpad!

"Čtrnáctidílný německý seriál Pan Tau se snaží navázat na stejnojmenný televizní dětský seriál..." Snaží se marně. Nic než odpad si to nezaslouží. I v Německu se najdou tvůrci totálně bez vkusu.

Vratné lahve (2007)

Njn, Svěrák starší, no. Až ten přestane psát, těžko někdo zaujme jeho místo. Sice mě trošku sraly ty snový scény a obsazení Vilhelmový (Dykový), ale celkově je to prostě další kus příjemnýho svěrákovskýho humoru. A ten já můžu.

Šibenice (2017)

Takový béčkový Sedm. A nepomoh tomu ani Al Pacino, ani Karlík (jako obvykle děsně zachmuřenej a drsnej), ba ani Sněhová Brittany. Je na tom vidět ta úporná snaha se Seven alespoň přiblížit. No, nezadařilo se, no. Bodejť by jo, když to celý kočíruje céčkovej neumětel.

Eternals (2021)

Žádná sláva, teda. Od Marvelu jsem čekal trochu víc. Spíš než víc triků, soubojů, příšer nebo vtipů jsem čekal víc chytlavosti. Možná jsem už po těch všech Avengeres a Guardians a Něco-manech moc zhejčkanej a vybíravej, ale ty filmy jsou prostě u mě někde jinde, na vyšším levlu. P.S.: Tvl, je fakt přímo galakticky důležitý, že v Eternals tvůrci uspokojili uřvaný debilní ziskofky a bylo to genderově a rasově a orientačně a kdovíjak ještě vyvážený. Nevyváženost bych ani já teda fakt nesnes a zeblil bych se po první hodině. A pak bych šel protestovat.

DREAM TEAM – Mistři dílny (2022) (pořad) odpad!

Njn, co napsat? koKotek je jako moderátor úplně marnej. To jeho neustálý čumění do kamery a trapný "vtipy" mi dost lezly krkem. Naštěstí se aspoň "porota" držela zkrátka a blbý kecy si odpustili. A soutěžící? U pořadů tohohle typu (soutěž kdo umí víc) přemejšlím, jestli ty peníze, který může nakonec jeden z nich "vyhrát", jsou jediná motivace proč do toho jdou. Samožejmě je mi jasný, že výhra není jediná odměna, kterou soutěžící dostanou. To by se jim na to každej vysr... Ale jsou peníze jedinej "pohon" šaškovat před celým národem v bedně? A ještě s trapákem po boku? A bejt nucenej po emericku komentovat výkony ostatních soutěžících? Někteří soutěžící nevypadali na úplný blby a někteří jsou docela schopní (jak řemeslníci, tak organizátoři). Ale proč tam sakra lezli? P.S.: A koukám, že ve správný televizní "reality šou" musí bejt dycky aspoň jeden debil, co nosí kšiltovku kšiltem dozadu a pak vypadá jak pětiletej Pepíček. Bez toho by ta "šou" asi nebyla správným pořadem pro masy.

Tohle je ráj (2012)

Jedna hvězda za pěkný ženský, ale jinak bída. Ani Alda tomu moc nepřidal. Na druhou stranu je osazenstvo toho "tábora" krásnou ukázkou zelených EU magorů, co se snažej za každou cenu vrátit Evropany na stomy.

Pařba v Mexiku (2014) odpad!

Ubožejší vykrádačku všech možných "pařeb" už jsem dlouho neviděl. A doufám, že ani dlouho neuvidím.

Válka dopravců (2012) (pořad)

Samotný přepravy různejch krámů jsou zajímavý. Co už zajímavý není jsou ty debilní kecy, co maj účinkující na sebe navzájem. Nějakej emerickej folklór nebo co. Zvlášť když do někoho reje ten mladej idiot s dodávkou, kterej všechny zakázky zkurví. Není to ani vtipný, ani zajímavý. Ale hlavně že maj všichni rádoby drsný přezdívky. Američani se bez přezdívek asi ani nevys ... A překlad je občas tady dost mimo. Hodně mimo.

Podfukářky (2019)

Nuda + hloupý charaktery + v neposlední řadě odporně vyžraná Wilsonová i s jejím idiotským pseudonymem "Rebel" (rebelka jako v čem? že sežere na posezení bábu i s kadibudkou?). Takže jen jedna hvězda za Anne, který to občas docela slušelo.