• Krátkometrážní

Dead Leaves (2004)

< Najzábavnejší animovaný masaker > Naspeedované - bláznivé - ani na tisícinu sekundy nepoľavujúce zo svojho zbesilého tempa. Mozog mám na cucky. Retro a Pandy sú ultimátna vševraždiaca dvojica. !Brutal! Nepúštajte to vaším deťom, zošaleli by a vyzabíjali polovicu triedy.

Krev na křídlech (2010)

Nie príliš vydarená, uplakaná rozprávka na dobrú noc pre dospelých. Od začiatku do konca, s minimálnymi prestávkami hrajúca pekná pomalá hudba udržuje ako jediný prvok pokope celý film. Traja hlavný herci zahrali svoje klasické štandardy a sú vlastne jediným lákadlom pre väčšinu divákov PASSION PLAY.

Los ojos de Julia (2010)

< Parádička... zaslúžené 4* hviezdy > Z každého rožku trošku – mystérium, napätie, horor – a k tomu veľmi zručne natočené (pochvala kameramanovi). Nezostáva mi nič iné ako : odporúčam ! a to všetkým diváckym druhom.

Sejmout zabijáka (2011)

KILL THE IRISHMAN nemá vysoké ambície, pôsobí televíznym dojmom a režisérska priemernosť je očividná. Dobré herecké obsadenie, vybuchujúce autá - budovy ako na bežiacom páse to na tie 3* hviezdy vytiahnu bez problémov. V „pohode“ gangsterka.

Vraždící jazyk (1996)

Strelený komediálny sci-fi horor v ktorom krásna Melinda Clarke (Candy) prechádza nečakanými zmenami podobne ako v NIGHT OF THE LIVING DEAD III (hrala zombie). Po tom čo prehltne kus meteoritu, začnú sa diať zaujímavé veci - jej telo sa pokryje čiernou vrstvou pripomínajúcou latexový oblek a z úst jej vychádza dlhočizný rozprávajúci jazyk, ktorý má nezadržateľnú chuť na ľudské mäso a je hrozne nenásytný. Candy ale nie je jediná, ktorá na vlastnej koži pocíti moc tohto záhadného úkazu z nebies a tak sa rozbieha kolotoč podivných, viac či menej žartovných a krvavých situácii.

Exterminator City (2005)

Lacný shit kde robot (bábka) zabíja ženy s obrovskými kozami (hrajú ich porno herečky). Poviete si: „pri tomto sa asi pobavím“ , opak je bohužiaľ pravdou. 1* hviezdička... ani neviem za čo ju dávam.

Hubbleův teleskop 3D (2010)

< Dnes uplynulo 50 rokov od prvého letu človeka do vesmíru a ja sa tam tiež idem pozrieť... > IMAX HUBBLE 3D neprináša žiadne extra nové informácie, ktoré by už divák sledujúci podobné dokumenty niekde nepočul, no ponúka fascinujúce zábery komentované Leonardom DiCapriom ,ktoré musia každého vesmírneho nadšenca úplne uchvátiť. 45 minút ubehne ako voda, dúfam že sa v budúcnosti dočkám podobne kvalitného, ale aspoň o hodinu dlhšieho dokumentárneho filmu.

Somrák s brokárnou (2011)

Ultra tupé, total „over the top“ béčko (to nie je urážka ale kompliment). Celá škála násilností a riadna Grindhouse sranda. Mohlo to dopadnúť lepšie, ale aj oveľa oveľa horšie - čo sa našťastie nestalo.

28 týdnů poté (2007)

Fuck it, dávam plný počet, aj keď to má na míle ďaleko od dokonalosti (občas roztrasená kamera ma srala asi najviac), v tomto prípade mi to nevadilo a vychutnal som si tútu jazdu plnými dúškami. 28 WEEKS LATER sa presne trafil do môjho vkusu - do toho čo chcem v takomto filme vidieť: žiadne zdĺhavé keci o ničom, akčnosť, krv, brutalitky bez zábran - nachvíľu som oči od telky neodtrhol. Super jednorázovka.

Ex Drummer (2007)

Špinavý odporný a odpudivý film plný rovnako špinavých odporných a odpudivých ľudí. Fakt silné kafe, mne ale veľmi chutilo. 4* a ½*