Prcek - Tunel (2017) (epizoda)

Tak toto mě moc nebavilo a spíše nudilo. Po tomto prvním dílu ani zbytek sledovat nebudu.

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Hezký příběh, pěkně zahrané, ale konec předvídatelný. 70% :)

Člověk bez osudu (2005)

Hodně pochmurný film, který se s tématem nemazlí. Ze začátku mě to nudilo a vypadalo to jako nudná blbost, ale pak se do filmu vkrade tísnivá atmosféra, která zůstane i po závěrečné části, která je klidnější. Za mě 75% :)

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Tento film mě moc nezaujal. Nikterak nevybočuje z žánrového průměru a spíš mě místy nudil. Těch pár zabití, i když pěkně udělaných nezachrání, průměrný příběh s nezajímavým konce,. Za mě 40% :(

První člověk (2018)

Za mě zdlouhavé a nudné nic, u kterého jsem fakt usínal. Ani zahrané to nebylo kdoví jak přesvědčivě. 10% :(

Creed II (2018)

Za mě opět maximální spokojenost. Film sem si užil. Je plný emotivních scén a má pěkný příběh. Role opět přesvědčivé a uvěřitelné. Ságu o Rockym mám hodně rád a tento díl nezklamal. Za mě 100% :)

7 životů (2017)

Opravdu zajímavý příběh a pěkně obsazené hlavní role. Film má tísnivou atmosféru, který vystihuje dění. Akce pěkná. Za mě 80% :)

Birth of the Dragon (2016)

Celkem průměrný příběh, pěkné souboje a jediny sympaťák mnich. Představitel Leeho fakt o ničem a spíš mě štval. Za mě 60% :)

Časové pásmo bylo změněno