Drsnej Shaft (2000)

Celkem velká nuda, kterou nezachrání ani akce, ani pár hlášek. Za mě 30% :(

Dangal (2016)

Krásné sportovní drama, které je napínavé a vyvolá u diváka spoustu emocí. Za mě 100% :)

Úhoři mají nabito (2019)

Průměrný film, ve kterém padne pár vtipných hlášek. Za mě 50% :)

Aladin (2019)

Trailery se mi moc nelíbili, ale dal jsem na doporučení kamaráda a film jsem si opravdu užil. Hodně mi to připomínalo Prince of Persia. Na můj vkus je zde až moc písniček, ale to se dá vydržet, jsou celkem melodické a pěkné. Příběhově je to jednoduché a celkem i předvídatelné. Technicky je to zvládnuté skvěle a atmosféru dodává i pěkný soundtrack. Will je jako Džin suprový a ostatní hlavní role jsou také pěkně zahrané. Za mě 75% :)

Syn temnoty (2019)

Pro mě příjemné hororové překvapení. Příběhově jednoduché a na konci pěkně provedené osobně jsem nečekal, že to skončí zrovna takto). Pravý opak Supermana jako víno. Film je temný, tísnivý a hodně krvavý. Efekty také nejsou špatné a filmu pěkně sedly. Já si tento horor užil a dávám 85% :)

The Debt Collector (2018)

Ale jo, průměrné akční béčko to je, akce je zde celkem dost, jak bitkařské, tak i nějaké té střílecí. Děj filmu je jednoduchý, ale nenudí. Za mě 50% :)

Americký zabiják (2017)

Průměrný akční thriller, který nemá žádné zajímavé zvraty, ani není napínavý. Obsazení je slušné, ale filmu chybí svižnější tempo a lepší akce. Za mě 60% :)

Plán útěku 3 (2019)

Po šílené dvojce, kdy bylo špatně úplně všechno jsem byl příjemně překvapen. Asi proto, že jsem od toho už nic nečekal. Je tady jedna velká změna oproti předchozímu dílu a to, že Sly nehraje vedlejší housle a zapojuje se do akce (zvlášť když se naštve). Akce je zde dost a je lépe natočená než ve dvojce. Obsazení je v poho, i když Bautisty mohlo být opět víc. Za mě příjemné akční béčko, které nenudí a rychle uteče. 75% :)

Kung Fu Panda 3 (2016)

Jede si to ve stejných kolejích jako předchozí díly, nemotora zachrání co se dá, ale až po tom, co si začne věřit a najde tu správnou cestu. Za mě 60% :)