Hlas z kamene (2017)

Tak toto byla slabota. Příběh mě moc nezaujal a celé se to nudně táhlo. Emilia byla celkem v poho, ale herecky to nebyl žádný zázrak. Za mě 30% :(

Neznámý voják (2017)

Průměrný válečný film, který má pěkné akční momenty, ale příběhově mi přijde hodně slabý. 50% :)

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Válečný film s pěkným ženským obsazením, povedenými akčními scénami a zajímavým zakončením. Za mě 80% :)

Máš ji! (2018)

Celkem nuda, ve které se člověk sem tam pousměje, ale jako komedie to u mě vůbec nezabodovalo. Jedinej, kdo za něco stál byl Renner, jinak zbytek slabota. Za mě 30% :(

Temné síly (2018)

Průměrná sci-fárna s ne moc sympatickými hlavními hrdiny. Místy nuda, ale aspoň to má pěkné efekty. Za mě 50% :)

Světlo mezi oceány (2016)

Hezký příběh, sympatické obsazení a povedené ukončení. 75% :)

Narcos (2015) (seriál)

Pěkný seriál a hodně se mi líbily první dvě série. Ta třetí je spíš o politikaření. Celkově jsem ale čekal větší maso, co se týče vražd a násilí. Za mě to taková pecka není, ale asi jsem měl vysoká očekávání. 76% :)

Tátova volha (2018) odpad!

Ukrutná nudná sračka plná rádoby zahraných rolí. Nechápu, že se na takový kraviny furt najdou peníze. 0% :(

Student of the Year (2012)

Průměrný hindi filmek, odehrávající se na vysoké škole. Celkově jsem od toho čekal víc a to i od písní, které mě spíš zklamaly. Obsazení průměrné a nezajímavé. 50% :)