Švec (2014)

Pěkný a zajímavý příběh, který má jen pár vtipných momentů. Film mě ale chytl a nenudil jsem se u něj. Sandlerovi vážnější role sedla a je vidět, že nemusí hrát jen v rodinných komediích. Za mě 70% :)

Poltergeist (2015)

Průměrná duchařina s povedenými lekačkami, která má co nabídnout spíš mladší generaci. Pro mě je spousta lepších duchařin, i když zde pár dobrých nápadů je. Za mě 50% :)

Legenda o zlaté perle (1987)

U tohoto filmu určitě nejvíc zapracuje nostalgie u diváků, kteří si ho pamatují ještě z VHSek. Já ho viděl až dnes a i tak jsem se u něj bavil. Souboje jsou pěkné, příběh není špatný. Je to něco na způsob Božské relikvie a koncem to může připomínat čtvrtého Indiho. Je zde i dost vtipných scén a i nějaká hláška se najde. Za mě70% :)

Hon na čarodějnice (2011)

Povedené středověké fantasy z temné doby, které vysvětluje příchod morové epidemie po svém. Efekty jsou povedené a i atmosféra je pěkně hutná. Hlavní představitelé filmu sedli. Příběh ničím nepřekvapí, ale taky nenudí. Za mě 80% :)

Ruin (2011)

Hodně povedenej kraťas se skvělou animací, parádními efekty a skvělým ozvučením. Příběh tu neňí žádný, za to je to jedna akční honička. 80% :)

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Druhý filmek série navazuje přesně tak, kde skončil příběh prvního filmu. Tentokráte se neutíká z labyrintu, ale ze zařízení, které před hlavními hrdiny ukrývá pravou podstatu své existence. Už to není taková zábava jako první díl, ale i tak je to svižné a má to pěknou akci. Jen to končí hodně otevřeně a nezbývá než čekat na další film. Za mě 75%:)

Labyrint: Útěk (2014)

Povedená sci-fárna, která má místy hodně hutnou atmosféru, místy hodně napínavý děj. Efekty jsou pěkné a ozvučení je opravdu parádní. Příběh je celkem jednoduchý. Obsazení se povedlo. Já se u filmu bavil a dávám mu 85% :)

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Určitě další povedený Bond, ve kterém mi nevadila ani změna představitele a ani ta romantická vsuvka o zamilování a nakonec svatbě. Prostředí filmu hezké. Akce je tu spíš až ke konci a Bondovských hraček tu také moc není. Navíc má film pár parádních hlášek, které mě vždy pobaví. Za mě 80% :)

UFC 193: Rousey vs. Holm (2015) (pořad)

(14) Struve vs. Rosholt 3,5* Né moc atraktivní zápas bez ukončení před limitem. Přišlo mi to místy dost opatrný. ……… (10) Hall vs. (14) Whittaker 4* Pěknej strikovej zápas, kterej je ke konci i trochu krvavej. Opět mu chybí zakončení před limitem. (8) Hunt vs. (11) Silva 5* Tak tentokrát se nekonečná bitva jako minule nekonala a přišlo celkem rychlý TKO. ……….. (c) Jedrzjczyk vs. (10) Letourneau 4,5* Parádní strikovej zápas kterému chybí jen zakončení před limitem. ………. (c) Rousey vs. (7) Holm 5* Tak tohle byl těžkej masakr a luxusní KO. ………… Celkově jsem čekal větší masakry ve všech zápasech, ale i tak je to povedenej event i s překvapením. Za mě 85% :)