Thunderball (1965)

Opět hodně povedená Bondovka, ve které je opět víc akce než v předešlých dílech, spousta hraček od Q, skvělé prostředí filmu, pěkné herečky a jeden mega podmořský souboj na konec. Soundtrack je taky povedený. 80% :)

Goldfinger (1964)

O něco akčnější díl než oba předchozí filmy a má i zajímavější záporáky. Taky se zde objeví Q a jeho hračky, takže paráda. 80% :)

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Hodně podobné jako první Bondovka, opět parádní filmek, na který se kdykoliv rád podívám. 75% :)

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Pro mě průměrná a místy i nudná podívaná, na kterou si za pár týdnů sotva vzpomenu. 50% :)

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Klasická vyvražďovačka, která je hodně krvavá, má pěkné hrdinky ale jinak nevybočuje z průměrných krváků. Za mě 65% :)

Apocalypto (2006)

Příběh není kdoví jak převratný, ale výprava se povedla na výbornou. Délka filmu není ani znát. U filmu jsem se nenudil a rychle uběhl. 80% :)

Dorian Gray (2009)

Tak tento film mě moc neuchvátil i když je pěkně zahraný. 50% :)

Predator Dark Ages (2015)

Na fan film hodně slušné a místy i pěkné maso. 65% :)

Superman se vrací (2006)

Dobře zvolené pokračování Supermana, které ignoruje třetí i čtvrtý díl. Hlavní představitelé také splnili svoje role. Lex už není takový trouba jako v prvních filmech a ubilo i humoru. Efekty jsou parádní a hudba se drží původních motivů. Co je tedy důvodem neúspěchu? Těžko říct. Film nemá tak našlapanou akci jako současné filmy o super hrdinech a má i pomalejší rozjezd. Mě se film i přesto líbí a dávám 85% :)