Superman (1978)

Klasika, která nám trochu zestárla, ale pořád je to skvělý komiksák. Prodloužená verze má zajímavé scény, které pěkně doplňují příběh. 85% :)

Pokrevní pouto (2013)

Průměrný film, na který člověk za pár dní zapomene. 50% :)

Čan lang (2015)

Z tohoto filmu jsem hodně zklamaný. Cvičení čínských vojáků, ani honění se žoldáky mě vůbec nebavilo. Začátek filmu je slušný, ale pak se to nějak táhne. Jacky Wu ani Scott Adkins zde nemají žádný prostor pro svoje kousky a to co je v traileru, to je asi tak celé co ve filmu předvedou. Za mě 30%. :(

Redeemer (2014)

Hodně povedený Martial Arts film, kterému nechybí skvěle natočené souboje a dokonce bez zběsilého střihu. V tomto ohledu má Marko obrovský prostor, který postupem filmu pěkně využívá a zpomalené scény zvýrazňují parádičky. Taky je film hodně krvavý a zvlášť v střeleckých pasážích se s rudou tekutinou nešetří. Scénář je jednoduchý a ničím nepřekvapí. Já se u filmu nenudil a dávám mu 85% :)

Divočina (2006)

To, že film kopíruje jiné animáky mě zrovna vůbec nevadí. Zvířata jsou pěkně vytvořené, sem tam je nějaká vtipná scéna a celkově je filmek příjemná odreagovačka. Mě se to líbilo a dávám 75% :)

Aloha (2015)

Dobrodružný bych v souvislosti s tímto filmem vynechal. Jako komedie to taky moc nefunguje. Jako romanťák jo. Celkově je to ale pěkně sehrané a nenudí to ani na chvíli. 75% :)

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Že s těma sračkama furt musej otravovat ........ Hodnocení co si tohle zaslouží tu ani není. Sračka. 0% :(

UFC 191: Johnson vs. Dodson 2 (2015) (pořad)

(7) VanZant vs. Chambers 4,5* Hodně povedenej řenskej zápas, kterej je hodně jednostrannej a nakonec ukončenej nádhernou submisí. ............ (12) Blachowicz vs. Anderson 4* Postupem času jednoznačnej zápas bez ukončení před limitem. ........... (1) Johnson vs. (7) Manuwa 4,5* Pěknej zápas ukončenej pěkným K.O. ........... (4) Arlovski vs. (10) Mir 3,5* Bohužel pro mě hodně utahanej zápas. Frank mi přišel dost z formy. Vítěz si to zasloužil. ........... (c) Johnson vs. (1) Dodson 3* I když je to svižný s pěknými takedowny, tak mě to vůbec nebralo. aanic zásadního se zde neděje a končí to až po celém čase. ............ Tak osobně jsem zklamanej z Arlovski vs. Mir, kdy jsem čekal pořádnou bitvu. Co se týče eventu, tak ten by potřeboval pořádný zakončení a Johnsonovy zápasy by měly být spíš přd pořádným hlavním. Soupeře žádnýho pořádnýho nemá a ani neukončuje před limitem. Za mě dávám eventu 60% :)

Bojovník (2015)

Rozhodně jedno z nejlepších sportovních dramat, co jsem viděl. Hlavní představitelé zahráli vše bezvadně a přes svojí délku mi film hrozně rychle uběhl. 100% :)

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Trapárna, která nemá s hraním skoro nic společnýho. Kretén obklopenej dementama. Hovadina k ničemu..... 0% a to je hodně...