UFC Fight Night: Bisping vs. Leites (2015) (pořad)

Ray vs. Mafra 5* Parádní rychlý strikový zápas ukončený TKO. ........... Edwards vs. Pawlak 3,5* Celkem pěkněj strikovej zápas, ale není v něm nic, co by stálo za zapamatování. ............ (9) Colderwood vs. Casey 5* Parádní tvrdej ženskej zápas. I když není ukončenej před limitem, tak je na co koukat a je to masakr. ........... Pearson vs. Dunham 4* Pěknej zápas odehrávající se většinou na zemi, ale chybí mu nějaké pořádné zakončení. ............ (9) Bisping vs. (10) Leites Pěkná, striková, taktická podívaná, které chybí jen zakončení. Vítězství bych teda viděl spíš na druhé straně. ............ Povedený event ve kterém se mi nejvíc líbí ženský zápas. 75% :)

Dítě číslo 44 (2015)

Zajímavý film ani ne o vyšetřování vražd, jako spíš o životě ve strachu z toho, aby na vás někdo neukázal prstem a vy jste se "dobrovolně" nepřiznal a nevzal s sebou další lidi. Herecky pěkně obsazené a zvládnuté. Atmosféra je pochmurná a pěkně ji vykresluje i soundtrack. Mě se film líbil a dávám mu 80% :)

UFC Fight Night: Machida vs. Dollaway (2014) (pořad)

Sarafian vs. A. dos Santos 4* Pěknej tvrdej strikovej zápas. Škoda toho zlomenýho prstu, takže TKO. ............ Silva vs. Rhodes 4,5* Hodně rychlej zápas ukončenej submisí. .......... Silverio vs. Magomedov 4,5* Pěkná striková podívaná ukončená v posledních sekundách kola. TKO. ........... A.C.Junior vs. Cummins 4* Jednostrannej boj z drtivé většiny na zemi. Chybí jen ukončení před limitem. ............ Miranda vs. Collier 4.5* Parádní zápas ukončenej v poslední sekundě kola K.O. .......... (1) Barao vs. (14) Gagnon 4* Pěknej zápas ukončenej submisí. .......... (4) Machida vs. (10) Dollaway Hodně rychlej zápas TKO. ........... Pěknej event a pěkné zakončení většiny zápasů 85% :)

UFC Fight Night: Mir vs. Duffee (2015) (pořad)

Jouban vs. Dwyer 4* První dvě kola parádní podívaná, ale to třetí bylo hodně opatrný. .......... Lee vs. Mootasri 4* Rychlý zápas ukončený submisí. .......... Jorgensen vs. Gamburyan 4* Celkem jednostrannej zápas plnej takedownů. ............ (10) Holm vs. Reneau 3* Sice svižnej strikovej zápas, ale nějak mě tenhle ženskej zápas vůbec nebavil. ........... (9) Thomson vs. (11) Ferguson 4,5* Pěkná krvavá řež. Škoda, že to nebylo ukončené před limitem. .......... (10) Mir vs. Duffee 5* Skvělý rychlý strikový zápas ukončený tvrdým a nekompromisním K.O. Frank je borec a patří do mé TOP fighterů. Jsem rád, že má formu a doufám, že mu vydrží i v dalších zápasech. Jak zde píše kolega, Mir hodně překvapil a asi ho vůbec neznáme. Jen tak dál Franku. ........... Pěkný event kterému vévodí Peckovní K.O. 85% :)

Ten třetí (2013)

Několik zdánlivě rozdílných příběhů, které se spojí v jeden? I tak by se to dalo říct. Film má pochmurnou atmosféru a dost dlouho sem čekal co z toho nakonec vyleze. Konec překvapil. Herecky je to pěkně zvládnuté. Má to i zajímavý hudební doprovod. Za mě 80% :)

Kopačky (2008)

Tak hned v první řadě musím říct, že Segela vůbec nemusím a jeho výkon byl opět podprůměrný (jeho věčná ubohá nahota mě vyloženě štvala). Kdyby byla hlavní postava jinak zvolená, určitě bych dal filmu minimálně o hvězdu víc. Mila byla skvělá a i všechny ostatní postavy sedly jak měli. Příběh je pěkný, i když je jasný jak to skončí. Humoru zde moc nebylo, nebo jsem ho přes výkon hlavního protagonisty nezaznamenal. Tak dávám 65% :)

UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt (2015) (pořad)

Matthews vs. Vick 4* Celkem rychlý zápas ukončený submisí. ........... Perosh vs. O'Cannell 4,5* Hodně rychlý zápas ukončený TKO. ........... (14) Tavares vs. Whittaker 5* To samé co předchozí zápas. Opět rychlé TKO. .......... (4) Miocic vs. (5) Hunt 5* Hodně jednostranná záležitost. Dlouhej, místy krvavej zápas. Poražený fighter má neskutečnou výdrž. Po tolika utržených ranách TKO. .......... Povedený event kterému nic nechybělo. 85% :)

UFC 188: Velasquez vs. Werdum (2015) (pořad)

(5) Torres vs. (15) Hill 2,5* Ženský zápas, který mě vůbec nebavil a ani nebyl ukončenej před limitem. .......... Rodriguez vs. Rosa 4,5* Hodně krvavej zápas ve kerém jsou pěkné kopy, údery, ale i práce na zemi. Škoda, že není ukončený před limitem. .......... (10) Gastelum vs. Marquardt 4,5* Pěknej tvrdej zápas, ve kterém je i nějaká ta krev. Ukončení je TKO. ........... (4) Melendez vs. (9) Alvarez 4,5* Pěknej strikovej zápas, kterej je ke konci i krvavej. Na konci hodně zajímavé a chtěl bych vidět ještě jedno kolo. Výsledek nevím, nevím. (c) Velasquez vs. (ic) Werdum 5* Hodně krvavej zápas, ale na straně, kde jsem to nečekal. Vítěz měl pěknou odolnost proti úderům na hlavu a lepší kardio než poražený, který mi přišel po prvním kole unavenej a bez formy. .............. Za mě celkem povedenej event ve kterém je nejlepší hlavní zápas večera. Dávám 80% :)

Poslední samuraj (2003)

Skvělý film a báječnou strhující atmosférou, který mě naprosto pohltil. Skvělou výpravu a nádherné exteriéry doplňuje úžasná, emoce vyvolávající hudba, která dokonale umocňuje dění ve filmu. Herecky je to skvěle zvládnuto a výběr hlavních představitelů se vydařil na výbornou. Akce je taky moc pěkně natočená a choreograficky zvládnutá. Víc snad nemám co dodat. 100% :)

Po sexu (2007)

Některé příběhy parádní (hodně se mi líbil první a s Milou Kunic) jiný průměrný a některý mě nebavily. Asi tak. 60% :)