Sejmi je všechny (2007)

Parádní akčňák ve se kterým se človk nenudí. Akce je našláplá a je jí zde hodně. Okořeněná je pěknými hláškami. Obsazení se také povedlo. 85% :)

Gothika (2003)

Tento horůrek mám rád. Má zajímavý nápad a je pěkně obsazený. Ze zde spousta lekacích míst a má pěknou atmosféru. Za mě 80% :)

Mere Brother Ki Dulhan (2011)

Pěkná romantická komedie, která má jednoduchý a předvídatelný příběh, pěkné obsazení a celkem dost vtipných situací. Za mě 90% :)

Wanted (2009)

Opět pěkně našláplý a přehnaný akčňák, ve kterém je (hlavně na konci) spousta krvavých záběrů. Písničky nejsou špatné, obsazení je povedené a příběh jednoduchý s malým překvapením. Akce je zde spousty. 80% :)

UFC 211: Miocic vs. dos Santos 2 (2017) (pořad)

(9) Jotko vs. Branch 3,5* Celkem průměrný zápas, ve kterém je pár pěkných momentů. Chybí ukončení před limitem. .......... (2) Edgar vs. (7) Rodriguez 5* Pěkný zápas, který je hodně jednostranný a ukončený TKO po nevpuštění bojovníka do posledního kola od doktorů. ........... (3) Maia vs. (5) Masvidal 4,5* Zajímavý zápas, ve kterém měli oba borci skvělé příležitosti vyhrát. Škoda, že to nemá ukončení před limitem. ........... (c) Jedrzejczyk vs.(3) Andrade 4,5* Pěkný strikový zápas. Opět bez ukončení před limitem. ............ (c) Miocic vs. (4) dos Santos 5* Hodně rychlá záležitost ukončená TKO. ............ Povedený event, ve kterém se mi nejvíc líbil Edgarův zápas. Celkově dávám 88% :)

Generation Iron (2013)

Zajímavý a skvěle natočený dokument. 100% :)

Ra.One (2011)

Gamesky mám rád a proto mě toto velmi bláznivé pojetí sci-fi příběhu potěšilo. Příběh je pěkný a nenudí. Efekty jsou pěkné a zábavné. Přehnané akce je zde opravdu hodně. Písně jsou pěkné a nápadité. Film se nebere vážně a já si ho užil. dávám 90% :)

Airlift (2016)

Pěkné drama inspirované skutečnou událostí. Příběh mě zaujal a upoutal do samého konce. I když film jede ve vážném stylu, našlo se místo i pro pěkné písně, které jsou tentokráte bez barevné taneční choreografie. Za mě 85% :)

Assassin’s Creed (2016)

Celkem zajímavé pojetí příběhu, inspirovaného herní sérií. Příběh je pěkný, i když místy zmatený. Možná že to bude lepší po dalším shlédnutí. Obsazení se mi hodně líbilo a hlavní role je perfektně vybraná. Efekty jsou také na špičkové úrovni. Co mě docela zamrzelo, že je příběh veden spíš do dnešní doby a té historické jsem čekal o dost víc. I hudba mě docela zklamala. Akce je zde celkem dost a líbila se mi. I když film není podle mé představy, tak jsem se u něj nenudil a celkem sem si ho užil. Dávám 79% :)

Hook (1991)

Povedené fantasy, na které jsme byli nahnáni ještě ve škole. Dnes jsem si to připomenul a není to špatné. Dnešní mládež to asi moc neosloví. Williamse moc nemusím, ale tady byl celkem ok. Pojetí příběhu je celkem zajímavé a konec pěkný. Za mě 60% :)