Hory mají oči (2006)

Tak tohle je naprosto průměrný a pro mě ničím nepřekvapivý horor, ve kterém přijde přesně to, co tušíte. Pokud se nezdráháte několika zdeformovaných obličejů, tak vás může snad zaujmout jen slušná režie, atmosféra a spád děje, který se s ničím nes.re (i když to už tu také bylo, že ano). Nápad skvělý, ale podle mého se s tím dalo dělat mnohem víc. Zklamaně dávám 45% = 2+/5 Možná kdyby to natočili rusové . . .

Svět zítřka (2004)

Žádnou extra zápletku jsem zde nečekal a dobře jsem udělal, protože díky tomu jsem se u tohoto snímku velmi bavil. Pokud Vám nevadí podivné prostředí a nestandardní kostýmy, pak se film bude líbit. Nadprůměrná zábava plná dobrých akčních scén, které podporuje skvělá kamera. Hudba také výborná. Dávám 85% = 4/5

Záhada Blair Witch (1999)

Nevím, jak vy, ale já to poprvé viděl v noci na Pro7, když jsem byl doma sám. Přepnul jsem to 5 minut po začátku a nevěděl jsem o co jde, a tak to ve mě zanechalo hluboké rýhy. Asi by to nebylo tak dobré, kdybych věděl do čeho jdu. Brr, tento film mě vyděsil k smrti. Dávám 95% = 5/5

Majestic (2001)

Pěkný snímek, Carrey vynikající, hudba výborná, režie nadprůměr. Velmi milé překvapení po stránce dějové, která vás zavede bez přehánění do problematiky 50. let v USA. Film Vás zaujme svou jednoduchou linií, která je protkána nostalgií (ne však patosem), pohodou rodinného krbu (ne však tak idiotskou, jak ji známe z jiných amerických filmů) a uvěřitelnou zápletkou, jež si nehraje na nic víc, než je. Sympatické, dávám 80% = 4/5

Čarodějky (1998) (seriál)

Za nápad v první sérii a obsazení 15% = 1/5. Ale potom taková mizérie, díly jako přez kopírák a nápady vykradené odkudkoliv. Bída - nechápu, jak to že se tento seriál udržel nad vodou tak dlouho.

Highlander (1992) (seriál)

Za film děkuji, ale seriál nechci. Lambert taky ne ... 10% = 1/5

Kung Fu: Legenda pokračuje (1993) (seriál)

V něčem zajímavé, v ledasčems ne. Trochu orientální hudby a dobré výkony seriál ale dlouho neudrží. S více díly přichází i více zklamání. 40% = 2/5

Andromeda (2000) (seriál)

Škoda peněz na takovýhle "pokus". Pochybuju, že Sorbo čte scénáře. Shlédnuta první série, poté ještě 15 dílů. Je to kříženec Herkula, Xeny a Star Treku. Nic víc jsem v tom neviděl, ničím mě to nezaujalo. Koukat se na to dá, takže jednu hvězdu dám, ale z mého hlediska je to naprostá ztráta času. No nic - 20% = 0/5

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Za nápad v prvních dílech dávám 15% = 1/5, nic jiného pozitivního nemůžu najít. Indiana Jones pláče, archeologové skřípou zubama.

Zaklínač (2001)

Ne, film mi z toho dělat neměli. Jako sestřih seriálu dobré, jako film strašné. Už děj seriálu je slušně zhutněný, ale toto. Hanba 35% 2/5