Elvis (2022)

Tak tohle me nebavilo. Moc dlouhe, vlastne se tam nic nedelo, herci mi vubec nesedli, nektere sceny byly vylozene prvoplanovite.

Jak vznikala Hra na oliheň: Výzva (2023)

3,5*. Bylo fajn se vratit do toho to sveta, ale je skoda, ze dokument je tak kratky a moc se toho nedozvime. Nejvic me zajimalo, jak se natacely sceny s mostem, ale bohuzel.

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Priznam se, ze jsem nektere casti (predtocene rozhovory a zdlouhave vykecavacky) preskakovala, ale to hlavni (teda hry) me moc bavilo. Nekteri soutezici mi bylo vice sympaticti, jini mene. Jsem si jista, ze budeme mit dalsi tady. A vitez(ka) si to za me zaslouzil(a).

Rodinná rošáda (2023)

Fajn odpocinkovy film se super obsazenim. Dost bych ho ale zkratila, a vsechno tam bylo az moc ruzove (povyseni po prisernem chovani, nabidka po jedne pisnicce, kde se ani nepovedl uvod atd.).

The Gray Man (2022)

Hodne mi to pripominalo film, ktery jsem videla jen pred par dny (Vyprosteni 2). A diky zaverecnym titulkum jsem zjistila, ze jsem mela pravdu, slo o stejne tvurce. Takze tady take davam 3*, neurazi to, ale uplna pecka to nebyla.

Vyproštění 2 (2023)

O neco lepsi nez jednicka. Jen zase skoda tech nelogicnosti, vetsina deje vubec nedava smysl.

Robbie Williams (2023) (seriál)

Robbieho mam rada, dokument byl fajn, ale neco tomu chybelo. Kazdopadne jsem se zas noveho dozvedela. Co me ale iritovalo celou doby, byla absence kalhot.

Mrazivá pomsta (2019)

Fajn thriller, i kdyz na Liama trochu moc "americky". Libily se mi i nenasilne vtipne prvky.

Beckham (2023) (seriál)

Nektere casti me bavily vic, jine min. Celkove ale fajn odpocinek, ktery je zaroven pohodovy i frustrujici, a taky se v nem clovek neco dozvi. 3,5*

Časové pásmo bylo změněno