Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (2 475)

plakát

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

"Přepadení 13. okrsku" od Carpentera, hláškujícím Dougem Bradleym z "Hellraisera". a prvky zabíjení ze "Saw". A snad pocta ještě více filmům tupě, ale zatraceně zábavně naservírovaná. 60%

plakát

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Demence postav se tady posouvá na maximální úroveň. Nejhorší díl z celé série Pachu krve hned po 6.díle. I když jde o takový restart (Prequel), tak je to naprosto zbytečné. Jediné plus je změna prostředí do sanatorie a sněžné podmínky venku, které nechávají naše hrdiny v pasti. 20%

Jako v bavlnce (2020)

Výkon Rosamundy Pike přesně ukazuje jak by herecká uhrančivost měla vypadat. Tak silný herecký výkon a do toho výborný scénář. No prosím ! Odsouvání a využívání starých lidí jako byznys ? Vua-la. Velmi silný film. 90%

Pach krve 3 (2009)

Vězeňské téma připomínající "Con Air" či "Uprchlík" z počátku zaujalo. Konflikty mezi hrdiny vs. Monstra okolo. To tu ještě nebylo. Nejistota na více stranách. Skvělá inovace, ale stále je to spíše podprůměrný snímek.. 50%

plakát

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Asi si malinko ujedu, ale tohle bylo daleko zábavnější než první díl. Sice chvílemi i bohužel víc stupidní, ale nebálo se to jít do jakéhokoliv extrému. 65%

Pach krve (2003)

Začátek velmi zajímavé hororové průměrné série. Banda Teenegerů v lese, kteří se ztratí a začne je honit banda zmutovaných příšer. Jednoduché a přesto se to dalo udělat více s mozkem, ale to je úděl celé série. Bohužel. 60%

plakát

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tak tohle mě dostalo. Tak skvěle napsané postavy, že se ve snímku nemusí odehrát nic zásadního a vy jen koukáte, co bude dál. Tak zajímavé městečko, že by si zasloužilo i vlastní seriál. Film bez jakýkoliv hranic či zaoblení hran. Prostě na rovinu naservírovaný. Plný drsných scén, humoru a cti. 95%

Single Man (2009)

Colif Firth zde předvádí jeden ze svých nejlepších hereckých koncertů, ale i tak jsem co se týče příběhu zůstal jsem chladný, i když svých kvalit má snímek dosyta. Já nebyl vtažen jako spousta pozitivně hodnotících. Možná časem na mě snímek zapůsobí. 60%

plakát

Čivava z Beverly Hills (2008)

Začátek vás může odpudit, ale ono to sklouzne do celkem klasické průměrné domácí zábavy. Pro milovníky psů rozhodně skvělá oddychovka. Film by zasloužil aspoň o 10% víc. Jsou horší filmy s lepším hodnocením. 60%

Hranice smrti (2007)

Skutečný příběh podaný až nestravitelnou formou. Jennifer Lopez tu nezachraňuje jen mladé dívky, ale celý film. 40%