Flash (2023)

Šíleně zábavná jízda, která vám nedá odpočinout. Po dlouhé době jsem v kině neměl  potřebu se koukat kolik je hodin, což se dlouho nestalo. Flash konečně dostal vlastní film a podle mě to snad lépe dopadnout ani nemohlo. Ezra Miller na to jaké je hovado ve skutečnosti, tak tady  si ho prostě zamilujete. Exceluje hereckými polohami, které mě prostě dostali. Batmani jsou skvělý. Jak ten Bena Afflecka, tak Michaela Keatona. Affleck a dialogové scény s Flashem na mě působili opravdu na výbornou. To i samozřejmě s Keatonem, který je zpět! Nejvíce mě asi dostávali situace, kdy řešili hrdinové svoji podstatu, svůj vznik, svoje tragédie, kde si uvědomuje jak tragičtí jsou hrdinové z DC oproti MCU. Supergirl tu sice byla, ale nebyla až tak moc využitá, ale to vůbec nevadí. Je to film Flashe. 90%

The Covenant (2023)

Tam kde Ritchie zvoral zbrklou Operaci Fortune, tak tady se extrémně vytáhl s pomalým silným "příběhem". Rozhodně jeden z nejlepších válečných filmů posledních let. Během sledování jsem měl i pocit, že jde dost možná o nejlepší film Guy Ritchieho. 95%

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Perfektní fantasy se skvěle doplňujícími se postavami, kde každá je naprosto odlišná a to vytváří spoustu humorných situací. Hugh Grant mi tu trochu nesedl a po měsíci mi trošku opadlo to okouzlení. Takže ubírám *. I tak velmi skvělá a zaslouží si to. 8/10

Pearl (2022)

Velmi silná psychologická hra, kde i když jde o pokračování X, tak je to naprosto něco jiného. Pearla mezi horory, co se roku 2022, tak s Úsměvem nejlepší horor. 90%

Shazam! Hněv bohů (2023)

Superhrdinský hrdina psaný pro děti pokračuje. Temná nota ke konci odkazujícího na pro mě zábavnějšího Black Adama snímek prostě nevytáhne z průměrnosti. Téměř stejné jako první díl. 60%

Nelítostná (2017)

Spoustu opravdu skvělých momentů, které opravdu obohatí diváka o super akci či skvěla obsazené hlavní postavy. Ovšem přecházení mezi minulostí a přítomností je téměř nerozlišené. Já se prostě ztrácel a to mě vážně mrzí. Příběh mi připomněl kousky jako John Wick a hlavně Kill Bill.  70%

Konkuríto (2004)

Amatérsky natočené, ale přesto konečná katarze měla své kouzlo. 40%