Křížová palba (2016)

Z počátku to vypadalo velmi zajímavě, ale spadlo to v bezduchou přestřelku. 60%

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Bohužel už ne tak zábavné pokračování jako byl první díl, ale pár vtípků se tu našlo. 60%

Třináct životů (2022)

Howard po době zase perlí a natočil opravdu zase jednou silný snímek, kde se mi chvílemi tajil dech. Výborné obsazení a seznámení o tragédii, kterou se pro nezasvěcené zde přehledně dozvíte. Silný film. 90%

Men (2022)

Netypický děsivý horor, který si mě svým stylem získal a poutal. Scény a nápady, se kterými se tu setkáváme vychází z klasického rutinního strachu. Upřímně jsem rád, že je tu občas něco jiného než neustále se opakující shashery. 70%

Šílená noc (2022)

Wirkola je poslední léta už určitá záruka kvalitní zábavy, kterou umí osobitě podat. David Harbour, když už nezapadl jako nový Hellboy nebo Ruský agent u Marvelu, tak tady mu role seděla jako ulitá. Velmi rychlá zábavná vánoční jednohubka a malé zavzpomínání nad o podobně brutálním Ďábleském santovi (2005). 80%

VFW (2019)

Obrovská pocta béčkovým 70-90.tkovým hrdinům, která by si zasloužila přece jen větší důklad na gore scény či hlubší prokreslení postav. Kdyby tam aspoň nebyli přihlouple přehnané cákance krve, asi by i to dopadlo lépe. 60%

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Vánoční atmosféra, kterou snímek srší je naprosto úžasná a nebýt stupidních vedlejších záporných postav, které snímek tvrdě srážejí dolů a ubírají i poměrnou temnost mohlo by se jednat o něco opravdu velmi temného. Škoda. 60%

Gantz: O (2016)

Tento film natočený po seriálu, který jsem neměl čest shlédnout působí čistě jako pilot. Kdyby stál sám za sebe, tak by se mohl více prohloubit poměrně prázdný příběh a naplnil by se více divácký zážitek. I když jde o skvělou akci a monstra, tak vše digitálně natočené, jako by šlo o videoklip ze hry bohužel ubírá na celkovém filmovém zážitku. Pro fanoušky japonského fantazy či snímku s různými OP monstry povinnost. 65%

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

James Gunn už je záruka zábavy, ale bohužel i při silné vánoční atmosféře se jedna o průměr a pokračování v průměrnosti 4 fáze MCU. 60%

Black Adam (2022)

Bombastický jednoduchý akční blockbuster. Důvod proč navštěvuji kina je přesně tento styl snímku a Black Adam mi přesně tohle dal. Já se bavil jak malej kluk. Vysoké tempo, scény jak z mého hluboce oblíbeného "Man of Steel", minimum špatných či otravných postav. Skvělý antihrdina, který má záporácké manýry. Doslova jsem chrochtal blahem. Škoda jen pár nepovedených efektů, otravného kluka či očekávaného závěru. 80%