Fabelmanovi (2022)

Obrovská pocta filmu od jedno z nejlepších filmařů. 90%

Kate (2021)

Jednoduchá jednohubka s téměř akcí a stylem Johna Wicka. 60%

Přízračný svět (2001)

17.ti letá Scarlett Johansson je tu opravdu něco ! Jinak velmi zajímavé vztahové drama o jedné teenegerca, která naprosto neví, co chce. 80%

Welcome to the Dollhouse (1995)

Velmi silný snímek o 11-ti leté dospívající holce, která to v životě nemá příliš lehké. Ve škole ji šikanují, Doma je zase pro svoji matku spíše problém a upřednostňuje své další 2 děti.  80%

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Tak na to jaký Hype měl tento snímek představovat pro nadcházející multiverse-válku, tak jde o velice průměrný snímek, který nedokáže prodat pořádně ani sám sebe. Ant-man je super a takový jak ho známe do té doby, než se dostane do "Quantum relm", jak se tam ocitne, tak je lehce zaměnitelný za jakékoliv jiného superhrdinu, který by bojoval proti extrémně silnějšímu záporáku. Ten je tu jedno velké + a být trochu propracovanějšího scénáře, tak by Jonathan Majors budil strach a respekt, kterým působil Darth Vader ve Star Wars filmech. Bohužel scénář nakonec semele i samotného záporáka. Nejhorší, co snímek obsahuje je hlavně postava Modoka. To je opravdu hrozný kámen úrazu a jedna velká tragédie, kdykoliv se objeví tato postava na plátně. 55%

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Tohle byla opravdu nezastavitelná jízda, která byla kreativně omračující a jednoduchými vtipnými nápady odzbrojující. Na první díl vás to donutí naprosto zapomenout a vysoce se tento snímek kvalitativně dá přiřadit k prvním dvěma dílům Shreka či i dost digitálně podobným Spider-manským Paralelním světům. 90%

Expedice: Džungle (2021)

Namixovaná Mumie (ta s Brandonem Fraserem) a Piráti z Karibiku. Ovšem o něco horší a rozhodně méně vtipnější. 60%

Sweet Sweetback's Badassss Song (1971)

Rozhodně snímek, ze kterého čerpal můj oblíbený snímek "Black Dynamit", takže bylo mi ctí tento zásadní snímek vidět, i když je pravda, že mě to moc nedostalo. Rozhodně pro černošskou populaci a to hlavně v 70.-90.tých letech je tohle modla. 50%

X (2022)

Lahůdkovej horor, který v roce 2022 perfektně navozuje atmosféru 70.tých let se vším všudy. 80%