Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (2 508)

plakát

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Po druhém shlédnutí musím přidat * a musím říct, že je to velmi dobrá parodie. 70%

plakát

Tenkrát v Číně a Americe (1997)

Kung-fu a western v jednom. Jinak pokračování přihod Wong Fei-hunga (Jet Li). Bylo to i lepší než 3 díl (díky méně dračím tancům a vůbec). Ze začátku mě to bavilo, jet tam zkosil i indiány, ale konci ten děj se nedal moc ustát, takže jako vždy jen bitky byly koukatelné. No abych řekl pravdu nasrala mě vizáž hlavního záporáka (paruka,vousy,atd.- vypadal jak debil no co si budem povídat.) Jinak průměr.

Gangsteři (1991)

Mě to připadlo jak film z let 30s. Nebylo to tak kvalitní a mělo to hrozný mouchi, ale mě to stačilo.

plakát

Vyšetřování nočních můr (2006)

nestačím se divit. Tsukamoto natočil lepší verzi Freddyho z Noční můry v Elm street a to bez srandy. Tema: Přemýšleli jste někdy o sebevraždě ? - Tsukamoto vám ji tady splní velmi rád i se při tom pěkně nadlábne. Jinak nechci to moc rozebírat, poslední dobou je vždy silný nápat utopen v nudných i velmi zajímavých uměleckých scénách viz. Vital. Jinak Tsukamoto je opravdu "těžce" ohodnotitelný režisér.

plakát

Jedna ruka netleská (2003)

Po Samotářích obrovský propad v zábavě a naprosto stupidní děj. Macháčkovi jsem fandil a Trojan zase předvedl a obhájil, že je mezi herci aktuálně nepřekonatelný.

plakát

Evil Cult - Tajemství Kung-Fu (1993)

Jet Li se Sammo Hungem v jednom opravdu průměrném kung-fu. Jako dá se to přirovnat trochu ke Swordsmanovi 1, možná i 2. Ale tohle bylo o něco slabější. Jet li jako vždy klasika.

Vital (2004)

Pomalý film o lásce až za hrob. Kdy se nabourá pár (muž a žena), kde muž ztratí paměť a žena umře. Žena své tělo nechá pro medicínu a zrovna ji převezou pro univerzitu, kde se muž rozhodne studovat...díky pitvám si vzpomíná na to nejkrásnější, co s ní zažil. Sice se mě to osobně citově netlko, ale rozhodně to byl velmi krásný snímek.

Princ a pruďas (2011)

Ze začátku mi to přišlo jako hrozná trapná blbost, postupně jsem se dostal do toho humoru a mezi maso hlášek, který byly totálně odrovnávající. Danny R. McBride s Jamesem Francem byla velmi pozoruhodná dvojka.

plakát

Fong Shi Yu II: Wan fu mo di (1993)

Klasicky po prvním díle menší propad v kvalitě a zábavnosti. I když na konci je zase 5ti hvězdičková zábava v podobě jeta liho s šatkem přes oči a s 8 katanama přivázanýma k pásku. Takový ten film, kde to zachraňuje špičkovej konec, jinak průměr.

13 samurajů (2010)

Samurajský hodinový masakr od Takeshi mika a před ni docela poutavá příprava a seskupování se do 13ti nabroušených zabijáků, kteří jsou připraveni položit hlavu ať svou či jinou. Absence hudby při soubojich ubrala na emocích, ale díky tomu to bylo takové suché a realističtější. Tak to i Takeshi chtěl vystínit. Dobrá práce !