Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Dle mého názoru je dvojka srovnatelná s jedničkou, děj je možná ještě propracovanější, triky jsou o pár let modernější a Woody a Buzz jsou pořád stejní drsňáci. 80%

Toy Story: Příběh hraček (1995)

"Pohádka" mého dětství, dnes již bohužel trochu zastaralá, ale co se dá dělat. Animace 90tých let na vrcholu. Děj by se dal určitě zvládnout jinak, ale nevadí. I tak je to skoro hodina a půl dobré a koukatelné zábavy. 80%..."Do nekonečna a ještě dál!!!"

Garfield 2 (2006)

První Garfield byl koukatelný film pro všchny toto už je jen pohádka. Všechno je dělané tak, aby se na to mohli koukat děti, ale to rozebírání věcí furt dokola zase odradí všechny ostatní. Nakonec jsem dokoukal, ale víckrát se na to asi už nepodívám. Aspoň že zůstala Jennifer. Sotva 40%

Garfield ve filmu (2004)

Tak Garfield je dnes už taky klasik ať jde o kreslené komiksové vtípky nebo o film. Ujetá akce, Garfield a jeho kecy nebo celkový dojem z filmu donutí diváka se aspoň dodívat. Samozřejmě není to žádný megafilm, ale jako komedie pro pobavení funguje tak jak má. Plusové body přidávám ještě za v originále dokonalého Murrayho a nádhernou Jennifer. Výsledek tedy balancuje někde zlehka nad 50%

Nástrahy velkoměsta (1984)

Film jsem si stáhl úplně náhodou protože byl schovaný pod jiným názvem, chtěl jsem to smazat (italské filmy fakt moc nemusím), ale když už jsem to jednou měl tak jsem si řekl, že se podívám. Byl jsem mile překvapen a celkem dost jsem se i nasmál. Prostě Italská adaptace Vesničko má středisková. 80%

Muži v černém 2 (2002)

Bohužel při nejmenším o třídu horší než jednička, upadá jak námět, tak i akce a hlavně dvojka Jones Smith už neválí tak jako v prvních MIB...škoda, ale co se dá dělat, jinak po ostatních stránkách je to víceméně srovnatelné s jedničkou, triky pořád dobé, obsazení taky ujde, ale už to zkrátka není co to bývalo. 60%

Muži v černém (1997)

"Oh, I'm sorry. Was that your auntie? Then that must be your uncle over there!"...Originální námět...směs mimozemšťanů, velkých intergalaktických bouchaček a neuveřitelné až vtipné akce. K tomu navíc naprosto úžasná hláškující dvojka Will smith a Tommy Lee Jones. Nesmí se taky zapomenout na vydařené triky a i další obsazení. Hoďka a půl dobré zábavy. Fakt to stojí za to. 75%

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Kvalitou srovnatelné s prvním dílem. Nový příběh, o čtyři roky modernější efekty a znovu dvě hodiny nadupané akce s Perlmanem v hlavní roli. K jeho hlaškám opět přispívá i zbytek týmu a tentokrát záporáci působí mnohem záporněji než Karel Roden v jedničce. Takže ve výsledku jsem snad ze Zlaté armády měl lepší dojem než z jedničky...75%

Hellboy (2004)

"Red, white, whatever. Guys are all the same."...nic jsem od filmu nečekal, takže jsem byl lehce mile překvapen. Perlman a spol. perlí všude kde se ukážou ať už jde o povedené hlášky nebo drsné akční scény. Všechny grafické a kostýmové úpravy jsou řekněme ucházející a děj sice občas trošku drhne, ale jinak má celkem spád. Nakonec tedy dvě hodinky jednorázové zábavy. 70%

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Prostě a jednoduše stupidní česká komedie. Dívat se na to dá, vtipné to taky je, ale nevím kolikrát bych to chtěl vidět, myslím že jednou to stačilo...40%