Náhradníci (2009)

"We just saved about a billion lives there."...Trochu zklamání, námět i obsazení je takové, že by se z toho dalo vytřískat víc. Nejhorší na tom je, že film působí hrozně lacině a uměle. Vím, že náhradníci jako takoví jsou umělí, ale tohle je přehnané, třeba Radha Mitchell působí spíš jak panenka Barbie než jako agentka. Myšlenka dobrá, provedení bohužel špatné. Naštěstí i přes to se to dá zkouknout, ale to je tak všechno. 50%

Johnny English se vrací (2011)

Oproti prvnímu dílu slabota. Atkinson sice předvede pár vtipných kousků, ale je jich tak půlka co v prvním díle. Jinak co do filmu jako takového, tak to byl nějáký ten průměr, pár úžasných scén, ale jinak jen mírně prodlužovaný děj, který člověka zvlášť nezaujme. Dal by se z toho sestříhat další 20 minutový Mr. Bean a byl bych spokojen. Nakonec se to aspoň na ty tři hvězdičky vyškrábalo díky Rosamund Pike. 50%

Johnny English (2003)

Nemůžu si pomoct, (nejsem sám) ale Atkinson je pro mě pořád Mr. Bean a v jakékoli jiné roli tak na mě působí. Jinak je to slušná akční komedie, u které jsem se několikrát zasmál právě díky Atkinsona, ale stejně tak by mě zajímalo jak by Johnny English vypadal, kdyby byl v hlavní roli někdo jiný. Jen nevím jestli skutečnost, že se jedná o parodii Bonda, mám brát, jestli pozitivně a zasmát se nebo negativně, že někdo Bonda takhle "zprasil". No každopádně ve výsledku to jsou tak jako tak 3*...slušná zábava, ale žádná sláva.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Paráda, stará parta je zpět a hned to jde poznat na všem, humor se zvedl, děj dává taky nějáký smysl a takovém Stifflerovi ani nemluvě. Možná bych to označil i jako nejlepší Prcičky za všech. Po dlouhé době, víc než jen přetrpěná a jen koukatelná komedie. 75%

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Možná bych se na tenhle film díval jinak, kdyby nebyl titulován jako Prcičky. To by to byla možná průměrná komedie, za dobrých 50%...ale takhle to balancuje na hranici odpadu. Nakonec dám aspoň jednu. 10%

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Prcičky měly zůstat trilogií. Nové obsazení a jde do rovnou do hajzl*. Jediné dvě pozitiva: Jimův táta a Arielle Kebbel. 30%

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

To samé co jednička a dvojka. Pořád ten stejný humor dokola, jen se mění děj, ale člověk se stejně pobaví. Jinak opět bych to zaškatulkoval do průměrných amerických rádoby stupidních komedií, které něják zvlášť nezaujmou, ale člověk se na ně vydrží dívat a ve většině případů se i pobaví. Myslím si, že u tohoto filmu hrozně záleží na věku diváka. Teenageři budou nadšeni, ti o něco starší se možná parkrát zasmějí, ovšem všichni ostatní starší diváci si snad tento snímek radši ani nepustí. Vše ostatní jako obsazení, scénář apod. se pohybuje někde mezi průměrem a nadprůměrem, ale onen humor je tak výstřední a specifický, že film bohužel (bohudík) není asi pro všechny věkové kategorie. Za mě jako diváka řadícího se do té prostřední skupiny, 50%

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

To samé co jednička. Když to člověk nebude brát jako druhý díl je to asi stejně "kvalitní" jako ten první, když to bude brát ve vztahu k sérii, tak je to o chlup slabší. Jinak opět bych to zaškatulkoval do průměrných amerických rádoby stupidních komedií, které něják zvlášť nezaujmou, ale člověk se na ně vydrží dívat a ve většině případů se i pobaví. Myslím si, že u tohoto filmu hrozně záleží na věku diváka. Teenageři budou nadšeni, ti o něco starší se možná parkrát zasmějí, ovšem všichni ostatní starší diváci si snad tento snímek radši ani nepustí. Vše ostatní jako obsazení, scénář apod. se pohybuje někde mezi průměrem a nadprůměrem, ale onen humor je tak výstřední a specifický, že film bohužel (bohudík) není asi pro všechny věkové kategorie. Za mě jako diváka řadícího se do té prostřední skupiny, 50%