Iron Man (2008)

Další technicky téměř dokonalý film. Pár vtipných hlášek, charisma hlavního představitele a... nic. Opravdu, nebo jsem tak okoralá? Mám pocit, že Iron Manovi "něco" chybí a že celý ten velkolepý tyjátr je ztráta času. Robert Downey Jr., je natolik dobrý herec, že hi-tech humbuk prostě nemá zapotřebí.

Poslední doutník (2010) (divadelní záznam)

Osvěžující záležitost, leč nikterak zásadní.

Severní blata (2006)

Velmi osobité a lehce konfusní. Northern soul.

Na cestě - Na cestě po středním Fidži (2009) (epizoda)

Tento cyklus má velmi kolísavou úroveň; navíc, rádoby vtipné "kočkování" pánů Donutila a Bartošky často působí velice rušivě. Celý projekt je povrchní, někdy dokonce vyvolává dojem reklamy. Škoda.

Salón Cimrman (1999) (pořad)

2,5* z úcty ke kořenům. Ano, jsem subjektivní, zaujatá a Šebánkův humor mi příliš nekonvenuje.

Válka Roseových (1989)

War of Roses je kvalitní film. War of Roses je v podstatě pravdivý film. War of Roses je nesmírně hnusný... prostě na tento typ tvorby nemám žaludek. Nadsázka – ne-nadsázka. A k vyššímu hodnocení se nehodlám nutit.

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Slaboučké 2 hvězdičky. Na usnutí dobré, na občasné potěšení francouzskými reáliemi též. A ano, existují mnohem bídnější seriály, jež však mají štěstí na charismatické (nebo aspoň sympatické) hlavní představitele.------------- Edit: V posledním díle zjistíme, že se hysterka minula povoláním... Hvězda dolů a pryč!

Ženská spravedlnost (2000) (seriál)

Seriál s nevhodně přeloženým názvem a jako vždy nesympatickou I. Chauvin. Ostatek slušný.

MR 73 (2008)

Dobrý film. Po jeho zhlédnutí začnete přemýšlet nad skutečným významem slova entropie.

Časové pásmo bylo změněno