Anastázie (1997)

Můj nejoblíbenější animovaný film. Nádherně kreslené, sympatické postavičky, romantické, vtipné a poprvé to bylo i docela napínavé.

Titanic (1997)

Tohle prostě musí zbožňovat každý. I když je to dlouhý film, tak pořád baví. A i když jsem ho viděla stokrát, vždycky mě dojme a rozbrečí. DiCaprio a Winslet jsou spolu neodolatelná dvojka,

Poseidon (2006)

Katastrofické filmy tohoto druhu, no ono ostatně všechny katastrofické filmy, zbožňuji a tenhle je rozhodně na špičce. Nevím proč je to tak odsuzované. Navíc Josh Lucas je prostě skvělý.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Viděno už několikrát. A pořád mě to šíleně baví a i když vím jak to vždycky dopadne, pořád mě to nutí pustit si další díl. Prostě dokonalost. Nic jiného není potřeba dodat.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Jako malá jsem to žrala. Vždycky jsem se nemohla rozhodnout jestli budu koukat na tohle nebo na Kobru 11, dávali to totiž ve stejný čas. Většinou vyhrál Walker Texas Ranger. Vždycky jsem se smála jejich až moc procítěným obličejům při bojových scénách.

Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže (1991) (TV film)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek v dětství, na kterou se ráda podívám i teď. Velice hezký příběh a nic moc co bych vyčetla. Navíc Kim Rossi Stuart je nádherný chlap.

Temné stíny (2012)

Největší zklamání minulého roku. Nádherné kostýmy, dokonale udělané, ale to ostatní je totálně na nic. Docela blbina, bylo to zmatené, trochu přeplácané a nedokázala jsem to dokoukat do konce.

Hněv Titánů (2012)

Jedním slovem zklamání! Jediné co na tom bylo skvělé byl Liam Neeson a Ralph Fiennes.

Plivu na váš hrob (2010)

Neskutečně nechutný film. V první polovině znásilňují, ne zrovna citlivý křupani, sympatickou ženskou a v druhé polovině ona ,,znásilňuje" je. Docela zbytečný film, ale něco mě na tom šíleně fascinovalo.

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Trochu smíšené pocity. Vždycky jsem viděla jak na to kouká mamka, nakonec jsem zkoukla asi šest dílů a zas tak moc mě to nenadchlo. Přečetla jsem si o čem to bude do budoucna a už se mi do toho vůbec nechtělo. Na druhou stranu, velice se mi líbila drsnost a upřímnost seriálu. Přesně podle mého gusta. Detailnost operací byla trochu nechutná, ale velice zajímavá.