Zločin je extrémní sport (2002)

Jsou to borci kteří váš uvrtají hned ve startu na bruslích a i když jejich plány nejsou vždy úplně originální přesto tahle skupina dokáže akčně pobavit. Bonusový klip na dvd je pecka celého filmu.

Bažina (2006)

Bažina je ten typ hororu kde čekám nic a dostanu mnoho a tady je solidní atmosféra ve výborném prostředí.

Riddick (2013)

Ano těšil jsem se čekal jsem že to bude právě to pravé ořechové a ani po té době mě to nepřemluvilo prostě mě to nebere. Příšery jsou slabé a pro mě dost málo.

Riddick: Kronika temna (2004)

Pokračujeme a ani jsem nečekal něco co by mě uspokojilo ve směs jsem dostal do samé trochu v jiném podání.

Černočerná tma (2000)

Jeho slepota mě nebavila všechno viděl barvou která mě akorát vytáčela a i když jsem solidně tomu dal šanci 3 kvůli Dieslovi tak mě to neoslovilo.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Dostali jsme do života nepříjemná stvoření gigantických rozměru a tak musí na světlo vylézt gigantická robotická záležitost a od této chvíle nás čeká mnoho akce super efektu výborných herců a našlapaně dobře udělaných soubojů člověk se nemůže snad ani nudit.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jeto tady přípravy jsou v plném proudu dobrodružství nabírá větší otáčky a soundtrack je dokonalejší. efekty výborně příběh strhující blížíme se do finále.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Soundtrack je dokonalý každým dílem každý díl bere svoji atmosféru víš a víš a celkem houstne napětí a tak si tuhle jízdu skoro dospělých školáku užívám ještě víc.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Každý díl nám nese novou a novou hrozbu zábavu a situace které se musí čelit a tak mě kouzelné Bradavice strašně lákají k sobě a hrozně moc baví.