Železný válečník (1987) odpad!

Hrozná blbost bože kde jste to vyhrabali nebo spíše koho že napadla tahle železná podívaná.

Conan (1997) (seriál) odpad!

Radši pochválím původní filmy než tuhle sračku co od toho čekaly.

Ničitel Conan (1984)

Tak přišlo i další pokračování a ve mě vůbec nemění pocity.

Barbar Conan (1982)

Kdo nezná že ale mě to nebralo což s tím už nic nenadělám.

Cesta bojovníka (2007)

Čekal jsem větší vzrušení a tak jsem dostal slušný nápad a trocha akce ale nejde ve směs o co stát zítra si to stejně nebudete pamatovat.

Souboj Titánů (1981)

Ano jen jedna hvězda a to neříkám že je to blbost nebo špatné na dobu je ve filmu solidní dávka skvělých věci a zajímavý příběh a vše okolo ale prostě nebudu ohlížet na rok a ostatní hodnocení určitě viděno dřív jako nový ale podle mě jednička je slušná a pro mě významná protože jako dítě sem to viděl a dobře se to zavrtalo i dnes do hlavy.

Souboj Titánů (2010)

Gigantická podívaná pro moje oči dech beroucí dobrodružství kde na nás číhají gigantické stvůry a tak jsem si film užíval fakt luxusně na nic se nečeká a film jde na plno se svým příběhem a velkými překážkami a když máte doma kvalitní aparaturu tak v onou scénu kdy velkolepý gigantický dokonalý Kraken vyřve své pravé já se vám otřásají kosti v těle a to už stojí za to. Bohové se nemazlí a tak Perseus má co dělat bomba paráda.

Bohové Egypta (2016)

Je to dost povedené a ani jsem se nenudil dostal jsem dobrou dávku nadpřirozena a solidní akce ale každý film má mouchy a není úplně vychytaný takže plný počet parády to není ale skvěle bohemské dobrodružství jo.