Legendy kriminalistiky (2017) (seriál)

Výborný pohled a zároveň nepříjemný pohled, dobře natočené, skutečně záběry jsou silné. Dokument skvělý.

V síti (2020)

Divný podle mě divně natočené, čekal jsem teda mnohem víc, policejní akci někomu dát do držky ale tady byly hloupé nudné keci. Podle mě špatně na hrane.

Open 24 Hours (2018)

No kladivař byl skvělý, příběh super a celkem dostatek krve na benzínové pumpě. Hlavní herečka trošku nesympaticka ale bavil jsem se za mě super.

Nesmrtelný (2019)

Skvělý příběh člověka co má smůlu ale zároveň dostává pořád další šance. Úžasný soundtrack, skvěle se dívalo na smrtelné akce.

Na pokraji slávy (2000)

Kate je kost už od mládí ale to je tak vše dobré na tomhle filmu, příběh zvláštní nedokázal udržet, hudba mě nebrala.

Až na dno (2017)

Dva lidi so na sebe narazily a příběh plný tajemství, Tomb raider se tady prostě nehodila. Zvláštní celkem nudný film. Ponory slabé. Je pravda že jeho akce byla slušná ale věznění mohlo být tvrdší.

Cesta do Afriky (2013)

Rodinné drama v africe, puberta dcery a nesympaticka Světlana, prostě další nudný příběh.

Vymodlené dítě (2017) (TV film)

No typicky film o blbce co přijde o dítě s další dítě má kamarádka no prostě drama až praští. Průběh nuda a nuda.

Killbird (2019)

Takové prdelce se poroucha a skončí u magora, těžká nuda příběh nudný a nezáživný.

Mysli jako pes (2020)

Josh i Megan se pustili fakt do hodně špatného filmu, oba se tady prostě nehodily. Rozhodně se dívat v originálním znění protože dabing je katastrofa. Příběh nudný nezáživný a pes to nezachránil. Příběh neuměl navnadit, škoda že dobří herci skončí v takové blbosti.