Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 965)

Prankz (2017)

Jednu hvězda za místo které nahání strach, protože tyhle chodby po tmě děs. Jinak příběh ala prank se rozjede do hororu nebo spíše o pokus hororu, je bohužel nuda. Nádech smrti nebo herecké výkony se nekonají.

Phoenix Forgotten (2017)

FF oblíbený žánr a to i polovičního stylu, příběh sám o sobě mě umí zaujmout ale musí tam být velká snaha něco nabídnout, což tady právě se mi dostalo tak ničeho. Škoda času.

plakát

Matka Johana od Andělů (1961)

Ne ne a znovu ne, tohle nemělo ani hlavu ani patu. Příběh totálně na bodu mrazu a co se týče herců katastrofa, nenašel jsem teda nic pro mě zajímavého totální ztráta času.

Exorcismo (1975)

Na daný rok celkem dobrá snaha o slušný příběh, ale pro mě tam nebylo žádné napětí nebo strach či větší zájem posedlosti. Natočit to možné dnes určitě by to bylo o kapku lepší, jinak pro mě na jedno zhlédnutí.

Dororo (2007)

Nic co by mě mělo ohromit nebo zaujmout, dlouhá stopáž více částí mě nudila. Příběh mě nebral a celkově se mi nelíbilo celkové provedení, prostě tahle země a jejich styl filmu je oříšek.

Annabelle 3 (2019)

Třetí pokračování mě celkem zklamalo, příběh nebyl špatný a dokonce nabídl i možnost na další filmy, nevěsta a převozník ale to je asi tak vše. Herecký se to dalo, Warenovi tam sice chyběly hodně ale aspoň se tam ukázaly. Tentokrát sem nedostal žádnou dávku strachu ani pořádné děsivé hudby, nebo trocha napětí, prostě skoro nic což mě nejvíc mrzí. Použily do filmu tak moc příběhu okolního zla až prostě to bylo rychlé a hlavnímu příběhu se moc nevěnovaly. Konec byl rychlý a jednoduchý žádný pořádný strach se nekonal což je škoda, a zlo bylo rychlé zahnano zpět. Celkem mě to štve protože tenhle svět Annabelle mám rád a i její okolí ale tady prostě pokazily asi to nejhlavnější a to strach, že se půlka věci ani neukázala už neřeším to je zvyk ukázky. Konec trošku dojemný který se mi líbil. Pokuď se Annabelle hodlá vrátit určitě bych hodně věcí napravil a změnil.

plakát

Anatomie hurikánu (2014) (TV seriál)

Skvělé a naučné a hlavně to prostě nechceš zažít.

plakát

Godzilla II Král monster (2019)

No pro mě obrovské překvapení a velkolepa podívána. O proti prvnímu pokusu tady dokázaly napravit úplně všechno co zkazily předtím, skvělé efekty, dokonale monstra a dech beroucí bitvy. Užil jsem si dvě hodiny skvělé nadupane záležitostí se spousty super herci a skvělými minuty akce. Soundtrack úžasný a příběh nejvíce povedený, musím prostě chválit vše protože já jsme si to užil a tuhle očistu by potřeboval nás svět taky. Do dalších pokračování zustávat na stejné úrovni a budu opět spokojený. Svět kde vládnou tihle Titáni je prostě nepochopitelně dokonale provedený. Godzilla dostával sice na květák ale to co ze sebe dostala na konec bylo ohromující, král Monster v plné kráse.

plakát

Řidičák snadno a rychle (2015) (TV film) odpad!

Ptáci jak víno, na tyhle dva brejlovce se nedalo dívat, katastrofa komedie. Příběh o ničem a herecký hrozny až to bolí, zkoušky na řidičák se promění v blbost první třídy.

Dumbo (2019)

Velká a zdrcující podívaná se nekonala tak jak sem čekal, místy přehnané okolí a hlavně čitelný film od první minuty. Herecký se podle mě dvakrát nevybrali dobře, ne že by herci byly špatní ale nehodily se tam. Slůně zajímavé a jeho příběh slabší no, další rodinná jednohubka.