Ona (2013)

Velmi prijemne. Skvela hudba, kamera a pasujici stopaz Ani dlouhe ani kratke- pekne tak akorat a to uz jsem delsi dobu nevidel. Prijemne sentimentalni a romanticke- a pritom neztraci na humoru. Dpporuciji na prijemne straveny vecer.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Davam 3* a nebyl bych k tomu mozna ani tak tvrdy. Tak nic velkolepeho jsem ani necekal. Efekty ale celkem ujdou a vlastne jsem se ani nenudil. Ze to nijak zvlast nekoresponduje s panem Homerem ci kym... no budiz. Chtel jsem se jen pobavit a to vyslo. Tozhodn ejsem videl uz mnohem horsi snimky a to s mnohem lepsim hodnocenim. KDi hleda neco jednodussiho. jen tak na pobaveni- nalezne celkem prijemnou pohadku.

Velká nádhera (2013)

Krasny obraz nakresleny osklivymi barvami a podepsan uzasnou hudbou. Po dlouhe dobe snimek, u ktere se da jeste i po odezneni sahodlouhych titulku dlouho premyslet. Dokonale poskladany mix fantasknich obrazu do celkoveho dojmu. To neni film, ale basen. Basen, ktera jednoho otravi a druheho povznese.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Des a bes. Jednu hvezdu za nadsazku a sympatickou postavu kyklopa. JInak ale hruza. Jednicka docela sla, ale tady opravdu nic moc. HUdba celkem ok a i efekty nebyly uplne spatne (tedy az na konec). Ale cele je to bohuzel absolutne nerozvedene a pulka veci proste nejak preletnuta. Nechci po nikom aby to byl 4 hodinovy epos, ale alespon zakladni budovani atmosfery by se mi libilo. K tomu vybrakovane sceny Herryho Pottera (taxik) a naprosta nelogicnost snad vseho. Ja mym tyhle pohadky rad a rad prehlednu lecjakou blbost- prece jen to neni dokzument. Ale vseho vocad pocad

Wolverine (2013)

Jednu hvezdu pouze za Jackmana a vubec za to, ze to natocili, protoze jsem se na to opravdu tesil. Bohuzel je tohle absolutne zpackana cast. Zatim vse s X meny spojeneho bylo koukatelne, ale toto opravdu ne. Jackman drzi postavu jako vzdy to jako jo, ale ten celek no des a bes. Z tohohle uz necitim zadnou snahu divaka trochu upoutat, zaujmout a mozna i trochu premyslet- tohle je proste dil jenom na prachy. Zaplat listek a slus.

Pot a krev (2013)

Vyborna prace. Trochu zmena od Bayovych transformeru a jedine k dobremu. Tedy transformery mam take rad, ale proste slo to :-) Hudba skvele sedi, Dwayne Johnson rekl vic, nez jen dve slova a jeste davaly smysl. Vyborna podivana na pohodovej vecer. Nic moc filosofickeho- proste si to clovek uzije. Navic jsem hned na zacatku nevedel jak to skonci a za to jsem fakt rad. Chvilema se cloveku tezko veri, ze je to podle skutecne udalosti.

Frankensteinova armáda (2013) odpad!

Pry je to dobre. Jen se mam pry prokousat asi 80%ti na zacatku- a pak to zacne. Ne dekuji dnes jsem jiz zvracel. Mam rad filmy, kde se buduje atmosfera. Budovani bez vysledku je ale jako sex bez orgasmu- jde to- ale tpste to nejak neni ono. A tohle je hruza des. V 18te minute jsem to chtel vypnout, ale pak jsem si vzpomel na mistniho devianta Verbala a rekl si, ze kdyz uz tomu dal ctyri krize- nebude to tak spatne. Ten uchyl ma bezne celkem vkus. Omyl. Tohle se fakt neda. Kdyz uz se to po 3o min. jakoze rozjede... nic nevidim. Prastena rpzklepana kamera a tma mi neda vubec nic. Jako uz opravdu nemam dal chut cekat- jestli se pririti celebrita Roden a cele to zachrani. Opravdu ne. Des a bes. Jedine, co me drzi jeste nad vodou je, ze jsem zmineny Blueray sosl za pratelske penize.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Toz torchu pohadka mno. Trochu vic. Ale bavil jsem se. Necekal jsem rozebirani americkeho etosu dnu nezavislosti a to se mi podarilo. Ani jsem necekal super efekty (pozustatky zavislosti na sci- fi) a to taky vyslo. Zajimavy pribeh. dobre natocene a Farrell nezklamal. Ne, ze bych patril mezi jeho fanynky, ale tohle se mu povedlo. Prijemna podivana na klidnejsi nenarocny vecer.

Pan Nikdo (2009)

A me se to libilo :-p Neni and komplexni recenzi. Nevim nkolik to bylo smyslne ci ne, ale vyvolalo to emoce Pokud si date trochu casu a vzijete se do toho- prinese to velmi prijemne ovoce. Vopraudu jsem byl asi na meko a to pak tezko hledam nejaky chyby.

Očista (2013)

NO.. co na to rict. Vynecham hodnoceni filmarske kvality, strihu ad. Nerozumim tomu. Muzu ale rict, ze uplne vsemu rozhodne plnej kotel nedavam a tohle si to opravdu zaslouzi. Ze bylo uz na zacatku jasny, jak to dopadne? A co jako?! U vetsiny dnesnich filmu to poznate uz podle nazvu. Tohle byl fil... rekl bych tak torchu jinej. Super namet. Ne jen ty samy upiry furt a nebo taky kriminalka apod. Vzdyt se to dnes mele vsechno stejny a jenom se to pretaci. Tohle bylo jednoduse originalni. Ta yslenka filu je super a pokud jste si nahodou neprecetli o cem to je- tak to ani nectete a jdete rovnou do toho.