Počátek (2010)

Film se mi líbí tím víc, čím vicekrát jsem ho viděl.. Perfektně zvolení herci, jejich výkony jsou prostě famózní, efekty nijak netrpěli nízkým rozpočtem, námět je děsivě promyšlený. To nejlepší je na tom ale Zimmerova hudba. Jistě, pár logických otázek bych k ději určiě našel. Ale ani minutu z těch 148 jsem se nenudil..

Vlk z Wall Street (2013)

Dlouho jsem na to nechtěl jít, jelikož člověkem, který je toho filmu předlohou pohrdám, nicméně, Po všech filmech za které měl Leo dostat oskara, a nedostal, tady mu doufám neuteče. Je to prostě pan herec. Za tři hodiny ani minutka nudy, a scéna, kdy kluci podcenili funkci lemonu... je dost možná nejvtipnější scéna kterou jsem kdy vůbec viděl! Není to tak povrchní jak to vypadá v upoutávce, ijdyž je to o nejpovrchnějších lidech historie. Stojí to zato.

Nymfomanka, část I. (2013)

Těžké hdnotit. Nebyl to uplně můj šáelk čaje, ale to, co chtěl režisér vyjádřit, vyjádřil dokonale. Provedení za 5*, nicméně moje osobní hodnocení je trochu nižší. Těším se na dvojku, vypadá to na tvrdý porno v kině :D

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Pro mě osobně nejlpší díl trilogie. Ač režisén musel díky obsáhlosti předhy stíhat několik dějů, neztrácel jsem se a s každým jsem se zvládl zžít. Když bylo uprostřed noci, bitva, civilisti byli skrčeni v jeskyni a slyšeli řev moster a umírajících mužů, cítiljsem se, jako bych tam byl s nimi, když na po tom objevil Gandalf a dorazil co ze skřetů zbylo, měl jsem slzy v očích..:D všechny díly trilogie miluji, ale co se akce apříběhu týče, tak trojka má 90, jednička 95 a dvojka 100%.

Prokletí domu slunečnic (2007)

jako horor mi přišlo, že to funguje jak má. děsivé scény, nějaká ta lekačka.. Jasně, ohraná story, ale o tom dobrý horor vždy být nemusí. Asi bych tomu dal čtvrtou hvězdu, jen nesnáším klišé mladé americké rodinné rebelky, s neustálým pohledem ála jsem oběť, ve fungující rodině v bohaté západní společnosti. To je asi důvod, proč Kirsten Steward nesnáším v každé její roli, má na ten typ looku patent.

Orphan (2009)

Málokdy se mi u neduchařských hororů stane, že jsem opravdu vyděsený. Orphan je hodně napínavej, člověk tak nějak ví že to nedopadne dobře už ve chvílích relativní pohody, ale hlavní zápletka mne opravdu překvapila.. skvěle natočeno. nic pro slabší povahy.

Diktátor (2012)

Borat byl super počin...a u toho to mělo zůstat.

Moucha (1986)

Jsem jediný, komu přijde, že horory v osmdesátých letech byly prostě nechutný? málo kdy se mi tak zvedal žaludek.. super :)

Král džungle (1997)

Byl jsem na tom v kině jako dítě, a tehdy jsem to miloval...

M*A*S*H (1972) (seriál)

úsměvný seriál, z neúsměvného prostředí..